PiS, Żydzi, opozycja i Goebbels... Co naprawdę powiedział minister Gliński i jak został zrozumiany?

| Aktualizacja:

"Na Miłość Boską! Niezrozumienie, zła wola czy socjotechnika?". Tak na komentarze po swojej wypowiedzi dla tygodnika "Wprost" zareagował wicepremier Piotr Gliński. Tłumaczył, że jego słowa o podejściu do PiS zostały wypaczone. Na wszelki wypadek Ambasada Izraela w Warszawie "zaleca Panu Premierowi wizytę w Instytucie Pamięci Yad Vashem w Jerozolimie i bliższe zapoznanie się tą problematyką".

wróć do artykułu
  • ~niepełnosprawny
    (2018-12-14 21:51)
    glinski ty pajacu nawet brat się ciebie wyrzekł ,judaszowski zakłamany pisowiec
  • ~Jan polak
    (2018-11-23 07:38)
    Techniczny dureń ma problem ze zrozumieniem własnych słów.
  • ~Berek
    (2018-11-21 13:56)
    Jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, to ma szaleje i dopatruje się czegoś ze swoich wyobrażeń
  • ~samo zło
    (2018-11-21 13:26)
    On biedak nigdy nie wie co mówi bo nie jest pewien oceny przez prezesa. jako premier techniczny wypadł blado więc ?
  • ~rty
    (2018-11-21 09:55)
    Podpisuję się pod każdym słowem Glińskiego.
  • ~kom
    (2018-11-21 08:43)
    Prawdę powiedział i dlatego tak was to boli...
  • ~Ps
    (2018-11-20 22:36)
    Podobno dorosly człowiek. Podobno profesor i nauczyciel akademicki. Podobno polityk. Podobno minister od kultury i wicepremier rządu. A zachowuje się jak dziecko i podobno wszyscy na tym wrednym, paskudnym świecie źle go zrozumieli. Biedaczek, jak wszyscy jego rządowi i partyjni koledzy. Oni tacy dobrzy , a świat taki nierozumny, nierozbarnięty, drugiego sortu. Poprostu bee. I do tego jeszcze podobno kulisty, a nie płaski! Jak tu żyć i rządzić?
  • ~amira
    (2018-11-20 19:49)
    W mojej kraju ministrem kultury jest przygłup
  • ~Mark Twain
    (2018-11-20 19:36)
    I DOBRZE MU TAK! MA GLIŃSKI NAUCZKĘ.WSZYSTKIE WAŻNIEJSZE OŚWIADCZENIA POWINIEN WYDAWAĆ PO HEBRAJSKU!!!
  • ~tableciara
    (2018-11-20 19:27)
    Czy to ten sam, którego brat ma brata idiotę?
  • ~ben
    (2018-11-20 15:29)
    Powiedział : Goebbelsa, a nie Himmlera, wiedział co mówi. Co innego propagandzista, a co innego zbrodniarz.
  • ~viola da gamba
    (2018-11-20 15:08)
    Jak nieraz mi się zdarza usłyszeć wypowiedż pana Glińskiego to mam wrażenie ,że on jest profesorem HC . Bowie niemożliwym jest by pleść tak od rzeczy jak to czyni on . Zaczął to od awansu na premiera technicznego i póżniej z tabletu .
  • ~===
    (2018-11-20 14:11)
    pisuarowska K--- -- RWO!!! KOGO ty KLAMIESZ? KAZDY UMIE LOGICZNIE MYSLEC!!! POLACY DOSKONALE ZNAJA JEZYK POLSKI!!!
  • ~Lilu
    (2018-11-20 13:58)
    Powiedziałabym, że jest dokładnie na odwrót. Ci, gorszego sortu są traktowani w sferze językowej tak, jak Pan G. mówi i do czego się przyczynia. Wystarczy poczytać fora prawicowe.
  • ~~~mika
    (2018-11-20 13:57)
    Glinski najpierw mówi to co mówi a potem ze wszystkich robi idiotów, wow... normalnie szok!!!!
  • ~to takie proste
    (2018-11-20 13:49)
    Zawsze to samo. Najpierw ze wszystkimi isc na konfrontacje, lekcewazyc i obrazac nie dopuszczac do glosu, wylaczac mikrofony a pozniej krzyczec i zalic sie ze sa zle traktowani ze ludzie nie maja do nich szacunku. Jak male dzieci. Na szacunek trzeba sobie zasluzyc...
  • ~sic.
    (2018-11-20 13:49)
    Coz kretyn zostanie na zawsze kretynem. Wstyd ze takie cos jest reprezentantem Polski . To zle swiadczy o wszystkich Polakach.
  • ~Slazak
    (2018-11-20 13:37)
    Glinski jest podobno profesorem. yglada na to, ze PISowska ideologia zniszczyla temu panu czesc kory mozgowej.
  • ~pola
    (2018-11-20 10:15)
    ma premier glinski stuprecotowa racje ----pluj pluj zawsze cos zostanie ----a jak tusk pomaga --mochery bolszewicy itd --to nauka od swoich
  • ~gorszy sort
    (2018-11-20 06:56)
    Obrzydzenie to sami do siebie wywolujecie , jesli czujecie sie traktowani jak tredowaci , to nie dawajcie do tego powodow , to wy tworzycie faszystowska dyktature . Tak sie was traktuje jak na to zaslugujecie .

Może zainteresować Cię też: