Szef "Solidarności" grzmi: Zostaliśmy oszukani przez PiS. Jeżeli szukają sobie kolejnego wroga, to będą go mieli

Zostaliśmy oszukani przez PiS, dosyć dzielenia pracowników budżetówki na lepszych i gorszych - mówił w piątek w TVP Info przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda. Podkreślił, że "S" domaga się m.in. podwyżek dla całej budżetówki, takich jak w służbach mundurowych.

wróć do artykułu
  • ~robertpk
    (2019-01-11 11:43)
    ONI ?? Panie przewodniczący , jacy "ONI" ? ..ONI to WY
  • ~sic.
    (2019-01-11 11:47)
    odkryl Ameryke - PiS oszukalo wszystkich Polakow ... bandycka dojna zmiana. Solidarnosc im w tym pomagala ...
  • ~z Wielowsi
    (2019-01-11 11:51)
    Ech, Duda, kto mu wierzy? Przecież on Kaczyńskiemu bez smarowania wchodzi. Najgorszy ze złych przewodniczących SOLIDARNOŚCI ! My się za niego wstydzimy jako tego co stąd pochodzi.
  • ~Batko
    (2019-01-11 11:48)
    Następny PAJAC-ROSZCZENI-OWIEC. Bucu Polski Rząd to nie dojna Krowa.ZDELEGALIZOWAĆ WSZYSTKIE Związki Zawodowe.
  • ~Fafik z Pragi
    (2019-01-11 11:38)
    Pozdro dla Kacperka. Hau, hau, hau...
  • ~gumofiltz
    (2019-01-11 11:50)
    szczury pierwsze uciekaja z tonacego okretu
  • ~De
    (2019-01-11 11:40)
    Trzeba zwolnić 70% urzędników to będą podwyżki dla 30% to PiS wygra wybory bez solidarności
  • ~GABOR
    (2019-01-11 13:48)
    Coś mi się wydaje. że autorowi tego artykułu w PO- rtkach coś zagrzmialo z radości, że PiS ma kolejne problemy.
  • ~piotr.
    (2019-01-11 12:04)
    Gdzie emerytura po 40 latach uczciwej pracy?.Jesli ktoś ma w tej chwili taki staż i 55-56 lat to za 10 lat stuknie 50 lat pracy.Wybrańcom wystarczy 25 i można żyć.
  • ~nieskundlony
    (2019-01-11 16:07)
    P.Duda koniecznie poprzyjcie POKO oni zapewnią dobrobyt,emeryturę godziwą po setce=życzę powodzenia
  • ~Anna
    (2019-01-11 20:52)
    Przez te trzy lata zależało ci tylko na zakazie handlu i masz efekty, tysiące zlikwidowany h małych rodzinnych sklepików
  • ~Marian z B
    (2019-01-11 11:54)
    Hej Duda ty to godosz łod sia eli Kacperek Ci to napisoł ?
  • ~nnn
    (2019-01-11 11:37)
    Stawia się
  • ~zdrowy rozsadek przede wszystkim
    (2019-01-11 13:40)
    Zwiazki Zawodowe nie moga nie patrzec na sytuacje polityczna i gospodarcza kraju i tylko myslec o "swoim " interesie. Smieszne by bylo gdyby w czasie wojny czy klesk zywiolowych zwiazki domagaly sie podwyzek dla pracownikow. PIS robi co moze ,ale nie wszystko moze i sa pewne priorytety.
  • ~Quazimodo
    (2019-01-12 14:02)
    P.DUDA jeszcze pan nie zauważył jak PiS wyciska swoich popleczników,a potem zostawia ich w korytarzu.Szkoda że tak długo panu to zajęło czasu.Przykładów było aż nadtto.Ale i tak nie żal mi pana.
  • ~nice
    (2019-01-12 12:47)
    ,,Pokora , praca , umiar , roztropność w działaniu i odpowiedzialność a przede wszystkim słuchanie Obywateli i to są zasady , którymi będziemy się kierować !!! koniec z arogancją Władzy i koniec z pychą" to ja (fał)Szydło do was to mówię !!!!
  • ~Julka
    (2019-01-12 03:12)
    Oj tam oj tam przed wyborami kaczka coś tam coś tam wam rzuci abyście znowu ich poparli
  • ~wa
    (2019-01-12 07:19)
    zomowiec duda i kacperek ze zlota miska
  • ~oj
    (2019-01-11 22:34)
    Czyżby Duda poczuł się zagrożony?
  • ~Działacz I Solidarnosci
    (2019-01-11 13:17)
    Obudzili się towarzysze z CRZZ Solidarność! Chcą zarabiać jak dwórki w NBP. Wtedy się zamkną

Może zainteresować Cię też: