Policja zatrzymała kolejnego internautę, który groził politykowi śmiercią. "To nie pokazowa akcja"

| Aktualizacja:

Zarzut kierowania gróźb karalnych pod adresem prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego usłyszał w czwartek 35-letni mieszkaniec powiatu radomskiego. Grozi za to do 2 lat więzienia. Policja wystąpiła do prokuratury z wnioskiem o aresztowanie mężczyzny.

wróć do artykułu
  • ~Mik
    (2019-01-17 12:17)
    Pokazówka. Minie żałoba wrócimy do normy
  • ~Soltysowa
    (2019-01-17 14:29)
    Niepowazne pitolenie - jakby Jojo zrobil to tydzien temu to by cos znaczylo a dzisiaj - zenada
  • ~sekowany przez cenzora
    (2019-01-17 12:10)
    bójcie się teraz wprowadza się owellowską kategorię zbrodni zwaną myślozbrodnią, wszyscy wylądujecie w więzieniu
  • ~Zzzz
    (2019-01-17 12:21)
    Boją się, więc robią pokazówki.
  • ~sta ruch
    (2019-01-17 12:37)
    Pewnie trudniej będzie z "seansami" na zioli i kiboli na placach i stadionach /Katowice, Warszawa - Legia, Kraków - Wisła/, bo prominentna działaczka PIS Kempa nie nadąży dawać poręczeń za wszystkich.
  • ~Jozik
    (2019-01-17 13:47)
    A kiedy zamkna wreszcie tego, co krzyczal : m onr d y zdradzieckie, k a n a l i e , wy gorszy sort? Acha , ten stoi poza prawem, ten to orawo i panstwo i speawiedliwosc i bozek i guru. Ten wszystko moze!
  • ~Wini
    (2019-01-17 12:23)
    Może skończą się ataki słowne na Kaczyńskiego, straszenie że władza będzie skakać z okien, grożenie bronią. Mam również nadzieję, że będą procesy za wmawianie winy za to straszne zabójstwo PIS- owi, czy TVP.
  • ~szczucie i judzenie Polaków
    (2019-01-17 12:49)
    Nie tylko, ze pokazówka, ale i szczucie, i judzenie Polaków
  • ~BertranD
    (2019-01-17 13:08)
    A jak tam faszystowskie zwyrodnialstwo wieszające portrety polityków opozycji - to nadal jest niegroźne według pisowskiej sitwy?
  • ~De
    (2019-01-17 14:19)
    A co z byłym prezydentem Komorowskim który namawiał do użycia dechy
  • ~Nie chce ue
    (2019-01-17 13:17)
    Tak czy siak wsadzaja Polakow do wiezien. Merkel z tuskiem sie ciesza.
  • ~sznw
    (2019-01-17 13:49)
    znowu pajac na polecenie koszbacher itd szuka nazistów ale ubeków to nosi na rękach
  • ~oburzony
    (2019-01-17 13:49)
    Za chwilę nie starczy miejsca w więzieniach. Pamiętajmy również że to co dla jednego jest groźba karalna dla drugiego może być forma artystycznego przekazu.
  • ~Wypełnij se puste pole
    (2019-01-17 13:06)
    Pokazowe akcje to były w komunie .na skalę stanu wojennego...teraz siwe łby PRL poduczyły się języków obcych i przejęły w końcu cały sektor bankowy ...i takie sprawy załatwia się inaczej .......już bez szklanki przy uchu przystawionej do ściany...
  • ~PiS - komuna BiS
    (2019-01-17 14:44)
    Jak tam ksiądz Międlar - idol moherowych "patriotów"? Szczuje nadal czy się zastanowił nad sobą?
  • ~elektryk bez dyplomu
    (2019-01-17 20:14)
    Bolek jeszcze na wolnosci?
  • ~aborcja solidarności
    (2019-01-17 20:06)
    z pierwszych opozycjonistów podziemia solidarnościowego, też tacy jak ty robili wariatów lub ich zamykali. Jest jednak rzecz. ważniejsza: zaczynacie zbierać owoce tego, co zrobiliście z Narodem i tym krajem. To dopiero początek nienawiśći. Ale Idący z hukiem wasz koniec w więzieniach.
  • ~Wladza boi sie Polakow ?
    (2019-01-20 23:16)
    Powtorka z PRL. Wtedy tez pisano tak o PZPR i władzy. Jak wtedy sa Polacy i ONI