Gronkiewicz-Waltz zabiera głos w sprawie inwestycji przy Srebrnej: Niech PiS przestanie zarzucać mi łamanie prawa

| Aktualizacja:

Odmówiono wydania warunków zabudowy dla inwestycji przy ul. Srebrnej, ze względu na tzw. brak sąsiedztwa; sprawa jest w Samorządowym Kolegium Odwoławczym; proszę by PiS przestał zarzucać mi łamanie prawa - napisała we wtorek na Twitterze b. prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

wróć do artykułu
  • ~Kpina
    (2019-01-29 19:07)
    To ta POrządna, która nie stawiając się swego czasu na przesłuchania i płacąc grzywny pieniędzmi warszawiaków pokazuje ludziom, że jest ponad prawem?
  • ~De
    (2019-01-29 19:13)
    Z tego zdjęcia widać że Warszawa to średniowiecze PO proszę wybrać zdjęcie Grozny Czeczenia zobaczycie jak się świat zmienia bez PO
  • ~Alina
    (2019-01-29 19:30)
    Mam nadzieję że prokuratura odmówi zajęcia sie sprawą Austriaka. Niech wnoszą sprawę cywilną. Prokuratura powinna zajmować sie sprawami karnymi a nie walką o zapłatę wynagrodzenia bo pełnomocnikami są znani adwokaci..
  • ~patryjota
    (2019-01-29 19:31)
    GRONKIEWICZ co powiesz na wiesci z PIEKLAodbylo sie spotkanie falandysza z koniewem i falandysz poprosil go o OTTAJNIENIE SWOJEGO RAPORTU DO STALINA ODNOSNIE WARSZAWY PO WYZWOLENIU PRZEZ ARMIE CZERWONA I JAK SIE MA TO TWOJCH ZWROTU KAMIENIC I KONIEW ZADAL PYTANIE FALANDYSZOWI KTO ODBUDOWAL WARSZAWE
  • ~CONDOR
    (2019-01-29 19:31)
    Naiwny Austriak dał się wp.... napisowską minę. Faktury wystawił o czym pan MOrawiecki bredzący o uczciwości prezesa nie zechciał wspomnieć. Zapomniał też nadmienić że nie można ich było zrealizować, bo firma wskazana Austriakowi przez pisowskich "byznesmenów" okazała się firmą-krzakiem, bez możliwości regulowania faktur. "Uczciwość", "prawo" i "sprawiedliwość" po pisowsku...
  • ~Grażyna
    (2019-01-29 19:44)
    Jak to się stało, że prezes, który POdpisał się POd swoim oświadczeniem majątkowym z którego wynikało że nie prowadzi działalności na rzecz spółki zajmującej się inwestycją, "odwołuje" tę inwestycję wg słów premiera MOrawieckiego? Jak to się stało że na nagraniach słyszymy jak bierze aktywny udział w pracach na rzecz tej spółki i uczestniczy w decyzjach, choć nie zasiada oficjalnie w jej zarządzie i nie pełni w niej żadnych funkcji?!!! Czy prokuratura zechce wyjaśnić te przedziwne zdarzenia???
  • ~filip44
    (2019-01-29 19:51)
    To dlaczego nie odmówiono wydania warunków zabudowy ze względu na tzw. brak sąsiedztwa innym wysokim budynkom bo na zdjęciach panoramicznych Warszawy widać jak są porozrzucane po całym mieście.A tak na marginesie na Chmielną 70 WZ wydali prawdopodobnie expresowo bo obok stoi PKiN i biznesmeni powiązani z ratuszem chcieli tam budować.
  • ~POwiedz o swoich przekrętach
    (2019-01-29 19:53)
    no to kryształowo czysta z PO bufetowa znowu wtrąciła swoje trzy słowa. A miała czas aby głuPOt nie mówić.
  • ~łi pipul
    (2019-01-29 19:55)
    przychodzi Gerald do Michnika......i znów klapa....., i znów zamiast uczciwej i demokratycznej twarzy warszawkowej chałaterii zobaczymy zdemoralizowany świat stołecznej kasty polityczno-prawniczo-biznesowej
  • ~Janina z Konina
    (2019-01-29 20:07)
    Narodzie, czy to prawda, źe wyznawcy Prawie Sprawiedliwych to przewaźnie powiat i wieś. Szczególnie z okolic Galicji?
  • ~dsf
    (2019-01-29 20:10)
    Ładny mająteczek bidactwa mają i kręcą grubsze lody.
  • ~perfekt
    (2019-01-29 20:15)
    kaczor idź precz!
  • ~md
    (2019-01-29 20:22)
    Co to znaczy "brak sąsiedztwa"? Logicznie, że nie ma w pobliżu innych wieżowców. Musi kiedyś jakiś powstać, żeby był sąsiedztwem dla następnych. Rozumiem, że ten pierwszy to ma być "Klusk Tower".
  • ~kasia
    (2019-01-29 20:28)
    Przestancie glupotami przykrywac prawdziwe przekrety PO, ile to kosztowalo i nadal kosztuje Polske?!
  • ~sd2017
    (2019-01-29 20:33)
    Z tego co pamiętam, jakieś rok - 2 lata temu mówiło się, że w budowę tego budynku miała być zaangażowana jakaś spółka z rajów podatkowych (być może, że z Cypru ?). A więc to o to chodziło - Austriak, rodzina ?
  • ~Tiliak
    (2019-01-29 20:43)
    Ze Morawiecki jest notorycznym klamca wiadomo nie od dzisiaj.
  • ~wars
    (2019-01-29 20:44)
    Dlaczego GW jeszcze nie siedzi?
  • ~chr,
    (2019-01-29 21:12)
    Jaroslaw Kaczynski jeszcze ale juz niedugo Jaroslaw K.
  • ~Sąsiad
    (2019-01-29 21:29)
    Brak sąsiedztwa w centrum Warszawy? Hania mogłaś lepiej się wysilić....
  • ~zojka