Szef PiS: Dwie wieże miały finansować Instytut Kaczyńskiego. Padały propozycje, by były tam litery "JK" czy "LK"...

| Aktualizacja:

Na taśmach, publikowanych przez "Gazetę Wyborczą", nie ma przekleństw, nie ma omawiania nielegalnych działań, nie ma korupcji - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem "Sieci". To nie narusza mojego wizerunku; muszę jednak prostować te wszystkie kłamstwa i sugestie - dodał.

wróć do artykułu
  • ~putto
    (2019-02-11 10:54)
    Dawniej inicjały były na koszulach lub papierośnicy ewentualnie na portfelu lub panny na pościeli którą miały w posagu, ot taka elegancja, nasz skromny , nie mający portfela umiłowany przywódca zechciał mieć inicjały na wieżowcu taki niewinny kaprys a moze by tatuaż wystarczył
  • ~ocean głupoty
    (2019-02-11 11:10)
    Nazwać pana Kaczyńskiego Jarosława megalomanem z narcystycznym zacięciem to nic nie znaczące określenia . Pycha to też coś co jeszcze mało charakteryzuje właściwości osobnicze tego pana . Jest on przypadkiem psychiatryczno -psychologicznym z wyobrażeniem ,że potrafi chodzić po wodzie jak zechce .
  • ~Zgadywanka
    (2019-02-11 11:27)
    Skoro Kaczyński publicznie stwierdził, że nie było żadnego złamania prawa, to co teraz zrobi podległa mu prokuratura?!
  • ~Kar
    (2019-02-11 11:32)
    Wszystko to jedna wielka Kujda bujda.
  • ~Kauzyperda
    (2019-02-11 11:35)
    Przyjął postawę dyrektora Rydzyka.On też jest biedny jak mysz.Wszystko to zakon jak i tu Zakon PiS wszystko ma on nic nie ma.Tylko głupi się tłumaczy bowiem Członek Rady Nadzorczej nie może być Pełnomocnikiem Zarządu Spółki z o.o. bo rada Kontroluje Zarząd a nie odwrotnie panie prawniku A tak tłumaczy Ojciec chrzestny PiS.widać,że znów nie pomyślał lub doradzali mu abnegaci.Może Pan Kujda ze współpracownikami z SB?Gdyby była normalna Prokuratura to by się gościem zajęła natychmiast.Gdzie Komisja Wyborcza zabrać dotacje bo zamiar wynajmowania pomieszczeń jest zakazany przez Partię.Jego działania sprowadzają się do tego,ze będąc przywódcą PiS działa jak biznesmen starając się uzyskać korzyść dla tej partii pod przykrywką a to tak jak z praniem brudnych pieniędzy.
  • ~nie dziwi nic
    (2019-02-11 11:43)
    Jarosław Kaczyński, pełnomocnik p. Basi - jego sekretarki, do negocjowania ponad miliardowego kredytu na inwestycje. Jaja jak berety! Tylko w Wolsce takie cuda!
  • ~pola
    (2019-02-11 11:46)
    C Y R K KŁAMSTWA
  • ~antyPiterek
    (2019-02-11 12:04)
    W duzych miastach wszystkie wieżowce w rękach postkomunistow i holokaustników (np. fundacja Batorego)! Tylko pytanie do demokratow holokaustnikow i postkomunistow: gdyby nie bylo tego Austriaka z magnetofonem to dalibyscie ludziom z ugrupowania PiSu wybudowac wiezowiec? Nie! To gdzie tu Konstytucja i sprawiedliwość?
  • ~sic.
    (2019-02-11 12:16)
    Kaczynski jest dozywotnio skompromitowany ... kretacz, dla takich nie ma miejsca w polityce.
  • ~Batko
    (2019-02-11 12:17)
    ALE Jątrzycie,Kłamiecie.Od początku było wiadomo czemu mają wierze służyć. TYLKO teraz jest Pretekst do plucia jadem. PO wyborach będzie miało Szczęście gdy przekroczy 5% poparcia.
  • ~jarek
    (2019-02-11 12:18)
    Komuś solą w oku były ośmiorniczki, a swoja OŚMIORNICA jest cacy? ;)
  • ~Zorro
    (2019-02-11 12:59)
    Na tym przykładzie widzimy dokładnie ANATOMIĘ PAŃSTWA MAFIJNEGO w którym służby kontrolujące przestrzeganie prawa znajdują się w rękach ludzi powiązanych z prywatnymi biznesami, które miałyby być przez te służby kontrolowane. Białoruś to mało...
  • ~rychu
    (2019-02-11 13:44)
    te dzialania Jarka przypominaja mi "Ojca Chrzestnego II" kiedy to mafia przeksztalca sie w "uczciwy" business !!!!!!! "uczciwy", bo przecierz ludzie na hakach pozostaja i dalej pracuja dla "uczciwego" businessu !!!!!!!!!!!!!!
  • ~Barbara
    (2019-02-11 14:45)
    Spodziewaliście się afery ,a tu niewypał. Dalej knujcie nadużycia, a my będziemy się za boki trzymać. Tylko nie poodgryzajcie sobie ogonów z tej nienawiści . Brawo PIS !!!
  • ~Lilu
    (2019-02-11 14:58)
    Z Austriakami to taki problem, że boją się JK mniej niż Polacy i mają w nosie czy mu nabrużdżą. A "ja Cię nie mogę" to nawet fajne
  • ~Szyba
    (2019-02-11 16:01)
    Zapomniał jeszcze wtrącić wątek o winie Tuska !
  • ~Pepik
    (2019-02-11 17:03)
    Twin tower, jedna dla Lecha, druga dla Czecha, a dla Rusa? Trzeciego slowianskiego brata zapomnieli?
  • ~Jerzy1208
    (2019-02-11 17:36)
    Jakie dwie wieże? Naczytał się Tolkiena czy co?
  • ~Cel marzenie polityczno-terrorystyczne
    (2019-02-11 17:42)
    Ja cię nie mogę - coming out
  • ~Gazeta Wyblakła