Pogrzeb Jana Olszewskiego w sobotę, żałoba narodowa zostanie wprowadzona w czwartek w nocy

| Aktualizacja:

Żałoba narodowa po śmierci b. premiera Jana Olszewskiego potrwa od północy z czwartku na piątek do godz. 19 w sobotę - poinformował we wtorek szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

wróć do artykułu
  • ~Julka
    (2019-02-11 18:52)
    Poglupieli od czwartku, mam nadzieję że w sobotę szybko się skończy bo mam wesele, a co z walentynkami???? Można iść potańczyć
  • ~Ziomek
    (2019-02-11 18:54)
    Jeden dzień wystarczająco to każdy polityk to żałoba żenada jak rydzyk kopnie w kalendarz to pewnie żałoba potrwa cały rok żałosne
  • ~Zaprzancy obalili rzad Olszewskiego
    (2019-02-11 19:02)
    Bardzo to smutne ,Porzadny i uczciwy czlowiek jakim byl Jan Olszewski zostal odwolany z urzedu premiera przez lajdakow ,donosicieli ,zaprzancow ,agentow SB ,ktorzy ze strachu przed odpowiedzialnoscia karna obalili rzad patriotyczny /ci co zyja to nadal sa gotowi do podlych rzeczy ..Bolek , kapciowy Merkel w UE ,i im podobni / . Na filmie Jacka Kurskiego widzimy ta sitwe strachu na czele z Walesa ,Geremkiem ,Pawlakiem ,Moczulskim ,TUSKIEM . To byli i sa wspolczesni ZAPRZANCY .
  • ~Emil
    (2019-02-12 06:42)
    Kult nekrofobii😃
  • ~Ela
    (2019-02-12 06:47)
    A moze by tak dzien wolnego? 👎👎👎
  • ~Polka
    (2019-02-12 07:36)
    Możecie mnie pocałowac w ... . Nie puszczacie komentarzy.
  • ~tym
    (2019-02-12 09:05)
    a zaloba PANA trwala w pia tek i sobote. to tak niektorym do przypomnienia.summa summarum dni 2.
  • ~pola
    (2019-02-12 13:59)
    pogrzeb godny panstwowy na powazkach ---nie robienia go swietego i w kosciele cyrku --kim byl premier i jakie zaslugi --a kim prezydent gdanska --jaka roznica --czlowiek skromny pomocny ucziwy -do konca --chce byc na powazkach pochowany -a ta buta czy ucziwy chce byc beatyfikowany w kosciele ---nagrode oceni sie jak sie zasluzylo i zylo -jakie zycie taka smierc
  • ~njjm
    (2019-02-12 14:21)
    to jakas moda na zaloby narodowe powinny byćprzyjmowane zakady bukhmacherskie cz zaloba bedzie czy nie bedzie ile dni
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-02-12 18:45)
    Czerwone Hpoki ZYCHOWSKIE z PEZELU SOWIECKIE to zaraza nie sPOtykana nie tylko w EUROPIE ale też w świecie a niby tacy katoliccy
  • ~zenekk
    (2019-02-12 21:45)
    no prawaki (a może raczej narodowi socjaliści) zróbcie ostatnią zbiórkę do puszki premiera na szachetną paczkę lub na grzyba z Torunia, pokażcie Owsiakowi jak to się robi :) Załoba 3x dłuższa to o może 3x więcej zbierzecie ? może Sakowicz i braci Karnowcy od siebie więcej dorzucą, a może i prezes Kurski? A może i ciś Najjanieszy szary skromny poseł z Żoliborza?
  • ~Poldi
    (2019-02-13 14:08)
    W Polsce wesolo jak w rodzinnym grobowcu. Raz dziadek p i e r d n i e, raz babcia zmoczy majtki, raz ciotka rzuci szklanka w wujka, raz wujek zrobi ciotce sliwke, ale zawsze zaloby, zaloby, narodowe zaloby, jedna sie skonczy, druga sie zaczyna! I tak w kolo Macieju!
  • ~Lech
    (2019-02-13 17:14)
    Kpią sobie z ludzi,dobry człowiek ale fatalny premier a czy kazdy z nas nie jest patriotą i cięzko pracuje dla tego kraju.Przesada i arogancja nie pytają sie ludzi,robią dla swoich,zawłaszczają wszystko i tak tez zakłamują historię.
  • ~lech
    (2019-02-13 17:26)
    To już przesada,wiedzą że jest koniec karnawału,Walentynki i własnie w tym czasie wprowadadzają żałobę jakby to nie szło zrobic w poniedziałek i wtorek.Ale czy oni sie kogo pytają?Ciekawe czy najwyzszy pojedzie na narty?

Może zainteresować Cię też: