Zarabiał więcej niż prezydent Duda. Teraz Kazimierz Kujda dostanie gigantyczną odprawę

| Aktualizacja:

Jak pisze "Super Express" odwołany ze stanowiska prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Kazimierz Kujda może liczyć na odprawę w wysokości trzymiesięcznego wynagrodzenia.

wróć do artykułu
  • ~frankowicz
    (2019-02-14 10:19)
    Jemu się to po prostu należy. A jakby co, to to są meble Lusi, a Jarek nic o tym nie wiedział.
  • ~Johny
    (2019-02-14 10:58)
    a co z ustawą o desubekizacjii????.Dla czego ten pisowski wieprz ma dostać tyle kasy.?????
  • ~Ubywatel
    (2019-02-14 11:16)
    prezes PIS i jego SBcy to chyba ten układ o którym on tak od dawna mówi. wszystko by sie zgadzało.
  • ~Norbi
    (2019-02-14 10:42)
    I co, nie opłaca się kłamać i lawirować w Polsce?! Jeszcze odprawę mu w nagrodę dadzą, zamiast wsadzić do więzienia! To się nazywa polska rzeczywistość. Nic, tylko kłamać i kraść.
  • ~kargulowe plemię
    (2019-02-14 10:47)
    "Rząd się wyżywi!" Skąd my to znamy!
  • ~DM 2
    (2019-02-14 11:20)
    pisbolszewicy swoim łajdakom płacą nawet za kapowanie do SB. Podobnie jest z przyłębskim ambasadorem w berlinie. To jest prawdziwa twarz pisbolszewickiej mafii.
  • ~DOJNA ZMIANA SPÓŁKA ZOO
    (2019-02-14 11:12)
    Po prostu ubeckiej sitwie się należy - jak zwykle!!!!!
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-02-14 11:25)
    Kujda - przeszkolony tajny agent (sporty walki tekwondo, krav maga, boks, skoki ze spadochronem, pływanie ekstremalne, uwodzenie kobiet i mężczyzn w celach wywiadowczych, strzelanie z wiatrówki i kbks)) atletyczna sylwetka, mądre spojrzenie, ale niepokojący blask zimnych oczu.Dobrze że został zdemaskowany - Pan Prezes wyjaśnił jasno.Ale ilu jeszcze takich Kujdów jest w rządzie?
  • ~jolka blondyna
    (2019-02-14 11:12)
    Utrzciwy człowiek to i odprawa się należy !
  • ~...
    (2019-02-14 10:05)
    to chyba nie aż tak dużo jak na główne stanowiska w państwie... w porównaniu do banków, prywatnych czy państwowych, gdzie 50 000+ są pensje
  • ~gres
    (2019-02-14 11:44)
    Dlaczego go usunęli a Wolfgang im nie przeszkadza?
  • ~Lukrecjusz
    (2019-02-14 13:17)
    I taki komuszy chłopek roztropek dostanie gigantyczną odprawę. Gdzie jest podstawowa sprawiedliwość ?
  • ~Karmen
    (2019-02-14 13:44)
    To jest Polska cała. Pisowska. Aktywny, pracowity , wierny małemu razem z żoną. Nie zginie. Mały zadba. Bo wierność trzeba cenić.
  • ~izzy
    (2019-02-14 15:45)
    Będzie tego!!! Skończyć z odprawami w wyniku dymisji! Odprawa należy się tylko w przypadku zakończenia kadencji lub upływu terminu umowy! Jak ktoś żegna się ze stanowiskiem w wyniku "smrodu" czyli na własną prośbę nie powinno należeć się nic! Bo niby za co. Tak przynajmniej winno być w państwowych spółkach i stanowiskach, ale...
  • ~ale pensyjka jest
    (2019-02-15 11:25)
    Byl prezesem ochrony srodowiska, a ochrony srodowiska w Polsce jak nigdy nie bylo tak nie ma :)
  • ~Don Carlos
    (2019-02-14 15:04)
    Taka jest władza PiS-u i tacy są ludzie w PiS-ie - obłuda i skandal pod niebiosa.
  • ~ALAX
    (2019-02-14 17:52)
    Złodziejska zmiana ma się doskonale . KORYTO HIPER +
  • ~WIdmo
    (2019-02-14 16:12)
    A co sobie władza będzie żałować! Człowiek złamał prawo, bezprawnie pracował na tym stanowisku i zarabiał pieniądze, to teraz jeszcze dostanie gigantyczną nagrodę za bycie totalnym oszustem!
  • ~fgd
    (2019-02-14 15:58)
    Jarek twierdzi że nic się nie stało, chciał uzyskać kompetencje do stanowiska Ministra Budownictwa, a ktoś na koniec ujawnil jego marzenia budowy ogromnej fundacji która miała dofinansować 500+
  • ~JAJACEK
    (2019-02-15 13:33)
    SITWA MA SIĘ ŚWIETNIE.

Może zainteresować Cię też: