Premier o wynagrodzeniu prezesa NBP: Adam Glapiński odziedziczył siatkę płac po poprzedniku

| Aktualizacja:

Prezes NBP Adam Glapiński odziedziczył siatkę płac po poprzedniku; jeżeli byłaby duża różnica z zarobkami na rynku, ciężko byłoby rekrutować specjalistów - podkreślił w czwartek premier Mateusz Morawiecki pytany w TVN24, czy szokuje go wysokość zarobków w NBP.

wróć do artykułu
  • ~podpowiadam
    (2019-03-14 11:26)
    Czytając "mądrości" tago podnóżka zastanawiam się czy jest jakaś granica samo upodlenia się przsez tego człowiek, bez krzty honoru!
  • ~filo
    (2019-03-09 16:07)
    a jesli poprzednik nas....al w kacie bedziest to tak dlugo wachal,prawie 4 lata.i to przy nosie pinokia-klamczucha
  • ~Cezary Gzyms
    (2019-03-08 08:44)
    Przyklad,ze nawet pseudo wlafza oglupia to belkot Matoluszka.l
  • ~Dzik
    (2019-03-08 08:21)
    Krzywogęby znowu łgał aż się kurzyło . Na czas tych bredni przelàczyliśmy na inny kanał,było o małpach .
  • ~Curious
    (2019-03-08 07:55)
    Matołuszek-kłamczuszek znowu nadaje.
  • ~sluchacz radia Maryja
    (2019-03-08 07:12)
    siedzę w więzieniu bo kradłem tak jak moi starsi koledzy musze sie odwolac od wyroku
  • ~amira
    (2019-03-08 07:11)
    to poprzednicy te mieli dwórki?
  • ~siedze na tronie i stawiam KLOCA
    (2019-03-08 06:47)
    te dwa lachony tez w spadku ?
  • ~zefir
    (2019-03-08 06:03)
    To tylko Obcy może tak tłumaczyć , działać - prawdziwy POLAK ma honor i ambicję .
  • ~sic.
    (2019-03-08 05:52)
    Jak to dobrze ze mieliscie takich zlych poprzednikow .... przynajmniej jest na kogo zwalic wine ... sami nie znaczycie nic. Panie Morawiecki jest ppan moralnym i intelektualnym zerem a na dodatek pan klamie.
  • ~lolo
    (2019-03-08 05:50)
    Idąc tropem logicznym nakreślonym przez Premiera należy uznać że ministrowie to nie specjaliści. Bo jaki fachowiec chciałby zostać ministrem z tak nierynkową pensją ?
  • ~Slazak
    (2019-03-08 05:41)
    Morawiecki jako historyk zaliczyl 2 lata studiow ekonomicznych, z niego taki menager finansowy jak "aniolki" Glapinskiego. Pan Smolar okreslil go slisznie jako BAJKOPISARZA
  • ~Zdziwiony tymi co na toto glosowali ?
    (2019-03-08 03:19)
    Mysle ,ze teksty wypowiadane przez pana Morawieckiego sa bezprzerobki i kontekstu tekstem kabaretowym .
  • ~Jula
    (2019-03-08 02:57)
    Coz jesli ktos chce byc durniem to jest to jego wybor.
  • ~Lilian
    (2019-03-08 02:23)
    Kociaki tez odziedziczyl po poprzedniku?
  • ~rychu
    (2019-03-08 00:50)
    Mateuszek KLAMIE !!!!!!!!!!!!!!!!! znowu obraza Polakow !!!!!!!!!!!!
  • ~abacab
    (2019-03-08 00:43)
    Za to Morawiecki po poprzedniczce odziedziczył skłonność do kłamstwa.
  • ~gorszy sort
    (2019-03-08 00:21)
    Wielki i lekki, to worek z plewami.
  • ~Witaj mega inflacjo
    (2019-03-08 00:20)
    Czyli w tym sensie wielu przy korytach jest szczesliwych z dzialalnosci starej ekipy !.Armia w starych helmach,boso ale w ostrogach,samoloty spadaja z niebios,limuzyny jezdza po drzewach i krzakach,to obraz nienormalnosci.Co dobrego wprowadzila nowa ekipa,500 minus dla rozwoju gospodarki polskiej.Przy dobrej ekonomi i zarzadzaniu krajem,przed elekcja parlamentarna nie rozdaje sie prezentow,ktore sa w jezyku dla plebsu tylko lapowka.Ekonomia taka to taniec na wodzie.
  • ~adamm
    (2019-03-07 23:32)
    KARUZELE VAT SIĘ NIE KRĘCĄ - BESTIE SĄ GŁODNE, MUSZĄ ODZYSKAĆ WŁADZE!