Swoje stanowisko b. prezydent przedstawił na nagraniu wideo umieszczonym na jednym z portali społecznościowych.

Reklama

Ludzie z Krosna: biorę was na świadków. Byłem u was w zeszłą niedzielę, przyjęliście mnie wspaniale. Była ponad godzinna rozmowa z wami, było was między 300 a 500 osób, więcej się nie mieściło w tej sali (...) I popatrzcie co moi wrogowie z tego zrobili, co za komentarze. Między wami był jeden prowokator, który ni z gruszki, ni z pietruszki poruszył sprawę +Bolka+. Sala, gdyby nie moje zachowanie, wyniosłaby go razem z futryną, ale ja tak układałem to spotkanie, aby do tego nie doszło, ale wygwizdaliście i wybuczeliście go i nie pozwoliliście mu głupot opowiadać - powiedział Wałęsa.

Dodał: I zobaczcie co oni z tego zrobili i co wyciągnęli z tego spotkania np. UFO". Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko mój. I ja go przy okazji pewnych zdarzeń jako moje UFO przedstawiłem - podkreślił. A jak teraz wielu się wymądrza, jak ktoś mówi +czy Wałęsa odleciał?+. Jeśli ktoś odleciał, to wy z waszą głupotą, w waszym nędznym kłamstwie i oszustwie. Jeden człowiek prowokator dla was jest ważniejszy niż sprawa Polski (...) Ludzie z Krosna odpowiedzcie tym cymbałom, odpowiedzcie tym prowokatorom, którzy nie potrafią korzystać z wolności słowa tylko oszukiwać, brać pieniądze i newsy robić. Obrzydliwe to jest - ocenił Wałęsa.

Reklama

Wystąpienie b. prezydenta w Krośnie zrelacjonował portal internetowy Krosno24.pl, a następnie trafiło ono strony ogólnopolskich portali.

Wideo ze spotkania możesz zobaczyć TU>>>>>>

Na innych galaktykach są (cywilizacje - PAP) na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej - powiedział w Krośnie Wałęsa i ostrzegł, co mogłoby się stać, gdyby Ziemię odwiedzili kosmici.

Reklama

Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, +Co oni tu wyprawiają?+ - mówił Wałęsa. Jak zagrozimy destabilizacją (...) Putinem, atomem (...), oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie - ostrzegł Wałęsa i dodał, że obca cywilizacja może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat, a później przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat. Dlatego zdaniem Wałęsy to też musimy wziąć pod uwagę i musimy się porozumieć, ponieważ już pięć czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza.(...) I dochodziło do tego samego momentu, w którym my teraz jesteśmy i nie potrafili się porozumieć - mówił Wałęsa. Jak tłumaczył, wtedy pojawiał się ktoś taki jak obecnie Putin i ta cywilizacja upadała. "Wyciągnijmy z tego wnioski" - zaapelował były prezydent.