Sławomir Neumann: Jeśli podwyżek nauczycielom nie da PiS, to dostaną je od PO

| Aktualizacja:

Szef klubu PO zapewnia nauczycieli, że jeśli nie dostaną tysiąca złotych podwyżki od rządu PiS, to da je im - po wygranych wyborach - Platforma. Sławomir Neumann zapowiada też, że jego partia utrzyma trzynastą emeryturę. O kolejnych propozycjach PO nie chce jednak na razie mówić, bo - jak twierdzi - PiS nieudolnie kopiuje pomysły opozycji.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-04-04 16:13)
    Z zaoszczędzonych pieniędzy po całkowitym już odebraniu zasiłków pogrzebowych? Pamiętamy te "oszczędności" robione w 2010 r. na ludziach dotkniętych największy nieszczęściem, jakim jest śmierć osób najbliższych. Pan Sławuś coś krótką ma pamięć?
  • ~Januszek
    (2019-04-04 16:02)
    Oj Nojmam Nojman ty jak i to twoje całe Po opowiadasz takie bzdety że szkoda słuchać w kłamcy rządziliście razem z słynną panienką do tańca PSELEM 8 lat i co daliście jakieś podwyżki chyba tylko sobie by mogliście kłamcy chodzić na mirabelki do sowy więc Nojmar koń z tym opowiadaniem głupot wstydu oszczędz . Pa Pa Grzesio
  • ~vven.
    (2019-04-04 16:10)
    PO da ,ubóstwo i kłamstwo
  • ~JMK
    (2019-04-04 16:36)
    Panie z PO.Piniędzy nie ma i nie będzie.Tak mówił Rostowski podobnie mówiła wasza minister oświaty.
  • ~bertsi
    (2019-04-04 16:18)
    Na co czekają? Przecież samorządy w których rządzi PO i spółka mogą podnieść dodatki nauczycielom. Na co czekają?
  • ~czy to POwtórka?
    (2019-04-04 16:19)
    no a jak ,damy dwa razy tyle ile dali by inni, oprócz tego oddamy wszystkim kasiorke z OFE następnie, oddamy wszystkim pieniążki z AMBER GOLD i damy wszystko czego sobie życzycie "obiecujemy" tylko oddajcie nam koryto
  • ~W
    (2019-04-04 16:20)
    Drodzy nauczyciele - wobec tego spodziewajcie sie podwyzek po jakis 20 latach. COFAM-NIDGY.
  • ~KOMORNIK
    (2019-04-04 16:36)
    Neuman a co aferą żonki DOMY SPOKOJNEJ STAROŚCI a co było NFZ coś ci DALI za interwencje w sprawie prywatnej kliniki czy za friko się udzielałeś w co wątpię
  • ~Nikodem
    (2019-04-04 16:32)
    Tusku pytał ...."gdzie jest zakopana kasa" ! Nojman wiedział i mu nie powiedział ? Dziwne, bo albo Tuskowi nie ufał albo kłamie, że wie gdzie ta kasa jest zakopana. Obstawiam, że kłamie bo to norma dla tych fagasów.
  • ~a Deweloperek zbuduje 2k. Sobie
    (2019-04-04 16:25)
    Jasne, jak słońce na wiosnę :) KE wie, co zrobi :)
  • ~jendraszek
    (2019-04-04 16:37)
    PO czyli PLATFUSY to najwieksze oszusty odebrali polakom co tylko bylo mozliwe a teraz obiecoja gruszki na wierzbie ktorych nigdy nie mieli precz z ta banda
  • ~ziutek wachacz aromatu z Platformy Obywatelskiej
    (2019-04-04 17:03)
    Nikt ci tyle nie da co na obieca ci knajackie PełO ! już to Polacy z PO=lactwem przez 8 lat ich zarządzania cieplejszą wodą ! sPOdajcie cwane kM io Tki od polskiego koryta !
  • ~gruszki na wierzbie
    (2019-04-04 17:04)
    Ale on dobry,tylko dlaczego nie dal jak mogl. A ja dam wszystkim po3000 zl,tylko niech mnie wybiora.
  • ~t.
    (2019-04-04 19:03)
    Ale jak to ??? Przecież podobno "piniędzy nie ma nie bedzie "...
  • ~Polska
    (2019-04-04 18:17)
    Och ty biedny złodzieju z PO wy się nawet nie Nadajecie krów paść a co Dopiero krajem rządzić Zróbcie porządek Pierwszo sobom towarzysze z PO
  • ~dżarara
    (2019-04-04 19:19)
    Neumann z tym nosem? to koszerny --diabeł
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-04-04 17:47)
    Przecież PiS już im dal te 1000zl brutto co im chce dać PO - problem w tym ze nauczyciele cha ok 2500 zł brutto (bo chcą 1000zl netto podwyżki do stawki bazowej czyli w rzeczywistości średnio ponad 1700zl netto czyli jakieś 2500 brutto). Ja bym zweryfikował zdawalność egzaminów i jakość absolwentów i od niej uzależnił ewentualne podwyżki.
  • ~Ha ha ha
    (2019-04-04 19:04)
    Nojman na nas nie srojta
  • ~dla przyPOmnienia :
    (2019-04-04 20:32)
    Herr Janusz Lewandowski , komisarz do spraw budżetu EU , w latach 1990-2000 wyprzedawał obcym cwaniakom najlepsze części polskiego majątku narodowego za kilka groszy. Spotykały go za to oczywiście rózne nagrody od tych panów w postaci przelewów na prywatne konta Januszka Lewandowskiego.
  • ~Barbara
    (2019-04-04 21:40)
    Gębowanie nic nie kosztuje. Ile już słyszeliśmy obiecanek przez 8 lat rządów PO i na tym się kończyło. Jak nie zabrali ludziom,to na pewno nie dali. Nie długo /przepowiadam wam /,że wasza Partia przestanie istnieć , o powrocie do koryta możecie tylko pomarzyć. Wystarczy oszukiwania Narodu , pazerność i nie lojalność was zgubiła.