Strajk nauczycieli zaszkodził PiS? NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

"Po tygodniu strajku nauczycieli PiS utrzymuje przewagę nad Koalicją Europejską", wynika z sondażu IBRiS dla Radia ZET.

wróć do artykułu
  • ~kiko
    (2019-04-20 15:56)
    Nauczyciele są im nie potrzebni. Oni osiągnęli już wszystko. Poza tym jak piszą portale pan Kaczyński nie był prymusem na pewno przez nauczycieli.
  • ~Pytanie na Dzień Dobry !!!!
    (2019-04-15 06:40)
    Nie wiem dlaczego kiedy widzę tą kobietę zaraz kojarzy mi się z koniem ??? Wy też tak samo macie patrząc na jej głowę czy też zęby??????Dosłownie-Koń który mówi!!!!
  • ~slawomir
    (2019-04-14 22:37)
    Na zlosc PIS wybraliscie prezydenta Warszawy i co z tego macie
  • ~J.Chutnowski
    (2019-04-14 22:01)
    "Kodeks Karny Art. 210. § 1. Kto wbrew obowiązkowi troszczenia się o małoletniego poniżej lat 15 albo o osobę nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny osobę tę porzuca, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3"
  • ~Rodzic RP
    (2019-04-14 20:21)
    Ludzie opanujcie się to przerażające ile agresji i nienawiści jest w waszych komentarzach szanujemy swoje poglądy i tylko merytoryczne podchodźmy do problemów które się pojawiają ale w tym konkretnym przypadku nauczyciele są dla dzieci bo gdyby nie było dzieci to by nie mieli i tak jak na obecny czas pracy z takimi przywilejami jak żadna inna grupa zawodowa
  • ~babcia Ewka
    (2019-04-14 14:42)
    Ja ja zaszkodził, jeszcze tydzień strajku a PiS będzie miał 50% !!!
  • ~Ipa
    (2019-04-14 13:13)
    Zdemoralizowana zbyt liczna banda nierobów zaszkodziła sobie.
  • ~ke do de
    (2019-04-14 11:29)
    ZNP ŁAMIE KONSTYTUCJĘ odgradzając nauczycieli od uczniów, zabraniając młodzieży możliwości edukacji i promocji do dalszej edukacji, czy opieki nad dziećmi przedszkolnymi rodziców pracujących w innych branżach. Do łamania Konstytucji namawiają ci, co rzekomo jej przestrzegania bronią!
  • ~robia z ludzi baranow
    (2019-04-14 06:25)
    Pis podatek od deszczu robia z ludzi baranow
  • ~KOMENTATORover
    (2019-04-13 22:40)
    GENIALNY SPOSÓB NA ZAKOŃCZENIE STRAJKU NAUCZYCIELI: 1) samorządy podpisują umowy-zlecenia z emerytowanymi nauczycielami o prowadzenia zajęć w czasie strajku nauczycieli ZA PÓŁ CENY PENSJI NAUCZYCIELA :)) 2) emeryci są szczęśliwi mogąc sobie dorobić :)) 3) samorządy są szczęśliwe, bo zaoszczędzają PÓŁ PENSJI NAUCZYCIELA (mogą to później przekazać w nagrodach dla tych, którzy nie strajkowali), 4) nauczyciele potulnie i szybo z podkulonym ogonem wracają do pracy... :)))
  • ~krzyhoo1
    (2019-04-13 21:12)
    Realnie, to KE jesienią opanuje senat, a Karczewski jako ex-marszałek będzie mógł dla idei popracować np. w Srebrnej, po czym w wyborach prezydenckich Trzaskowski zrobi z PAD to samo co z Jakim i będzie po tzw. ptokach
  • ~tttt.
    (2019-04-13 21:10)
    Tegoroczni maturzysci to sa lub beda pelnoletnimi obywatelami Polski i jezeli PO i nauczyciele z ZNP stworza sytuacje ze nie beda mogli przystapic do matury i nie pojda na studia to napewno im POdziekuja na wyborach.Koalicja Europejska POwinna szukac zwolennikow wsrod mlodziezy, bo w przeciwnym razie juz moga zwijac manele.
  • ~nauczyciele
    (2019-04-13 20:03)
    Pisie mój Pisie co żeśmy złego uczynili dla WAS ????????????
  • ~a kaska leci
    (2019-04-13 19:27)
    Jak dobrze uczy sie uczniów bez uczniów. Nauczyciel.
  • ~zin
    (2019-04-13 18:57)
    pan dr z trzema dwojami za protekcja mamusi i tatusia dostal promocje Atak kryykuje PRL i komunistow
  • ~zebra
    (2019-04-13 18:03)
    POwcy i lewacy nie płaczcie!!! Ratujcie dziki!!! Dzik jest dziki, PiS jest zły jak odkrył wasz geniusz intelektu, po czym wciągnął na listę Cimoszewicza, tego co to dzikom i leśniczówkom się nie kłania! Bul zaszył się gdzieś w borach, ale Tusk na białym Timmermansie zmierza już na ratunek waszego bantustanu! Szpalery lewackich uczycieli już się nie mogą doczekać, żeby móc wywiesić TĘCZOWĄ FLAGĘ ZWYCIĘSTWA POlactwa w Tym Kraju! Wiecie co? Strajkujcie dalej!!! NIKT WAS tu nie potrzebuje! Pakujcie się i WIO do tej WASZEJ lewackiej JEWROPY zajmować się równouprawnieniem odbytów i uwalnianiem ich z niewoli!!!
  • ~oszustwa_pisu
    (2019-04-13 17:17)
    Polityka Pisu = Szkoła bez Nauczyciela. Szpital bez lekarza. Dom Opieki bez pielęgniarki ! p. s. Z rodziną robimy prawdziwy sondaż w portfelu...i szok. Program Benzyna+ Ceny+ robi swoje !
  • ~Bingo
    (2019-04-13 16:51)
    rzecz w tym że kaczyńscy wykończyli niezłomnego dyrektora liceum.
  • ~zin
    (2019-04-13 15:34)
    nie moge patrzec na ten glupi usmiech
  • ~jula
    (2019-04-13 15:13)
    Chodzi o poziom nauczania. O dobrych mądrych nauczycieli aby młodzież nie była ciemna, ale myśląca .To chyba nie o to chodzi tej władzy. Głupim łatwiej się rządzi,jak za komuny jednolite kształcenie.

Może zainteresować Cię też: