Nowy SONDAŻ wskazuje na przepaść między PiS a opozycją. Mazurek: Polacy kojarzą PO ze złodziejstwem i aferami

| Aktualizacja:

W kwietniu na PiS wraz z Solidarną Polską i Porozumieniem chciało głosować 43 proc. zdeklarowanych uczestników wyborów, na PO - 18 proc., na Wiosnę - 5 proc. Ruch Kukiz'15 i PSL znaleźli się poniżej progu wyborczego; na te ugrupowania chce głosować po 4-proc. wyborców - wynika z sondażu CBOS.

wróć do artykułu
  • ~drugi sort
    (2019-04-16 07:54)
    Pani Mazurek ma rację - Propaganda i manipulacja zrobiły swoje, zebrały żniwo słów insynuacji, pomówień i podłości. W tym pic jest wybitnie uzdolniony i ma gigantyczną przewagę nad pozostałymi gadaczami na pusto. Naród słabo wykształcony każdy kicz kupi.
  • ~Barbara
    (2019-04-16 05:51)
    Obecne poparcie Platformy Obywatelskiej jest na poziome Wiosny.
  • ~aby żyło się lepiej
    (2019-04-16 05:21)
    "kradliśmy rano, kłamaliśmy w południe, harataliśmy w gałę wieczorem. I co nam zrobicie, frajerzy?"
  • ~OTUA
    (2019-04-15 20:36)
    No to Bolek bendzie sflustrowany ! Znów kosmosem PO jedzie !
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2019-04-15 20:33)
    No PO patrcie wszystkie sondażownie nawet ta dla GW fałszują sondaże !! Przecież dinozaury mają 80% u uczycieli i 99% w zakładach karnych !!!
  • ~Gburek
    (2019-04-15 18:52)
    Wrocławskie Krasnoludki mają w głębokim poważaniu pisowskie czerwone trolle z ich małym arcytrollem. A wasze przedwyborcze sondaże możecie sobie wsadzić w Szreka.
  • ~sd45
    (2019-04-15 18:12)
    I tak trzymać ,,, na pohybel PO i innym zielonym ludzikom z PSL-U
  • ~Olska
    (2019-04-15 17:30)
    Tydzień przed wyborami samorządowymi CBOS dawał Trzaskowskiemu 34% poparcia. Po wyborach okazało się że ma 56% poparcia i wygrał w pierwszej turze. O Wasermanowej nie wspomnę. A dla tej Mazurek to przekażcie że PIS mi się kojarzy z Misiewiczami, faszyzmem, deweloperami z Żoliborza i kopertami z 50 000. Aferami w SKOKch i NBP, asystentkami z 60 000 pensji. Nagrodami co im siè należały. Zwycięstwem w Uni 27:1 itd itp.
  • ~jarek
    (2019-04-15 16:59)
    PiS-acy to nie Polscy, PiS-owska niedojdo. Was jest tylko 18% PATOLOGII. :)
  • ~sd2017
    (2019-04-15 16:35)
    Przecież wiadomo, że CBOS to agenda pis-u, a dodatkowo pis zatrudnił całą fabrykę trolli - pokazywali to w telewizji. Robią wszystko żeby nas zniechęcić do pójścia na wybory. Tak więc, dla mnie to mogą mieć i 1000%. Grunt się tym nie przejmować, pójść na wybory i zrobić swoje. Ja od pis-u nie dostałem nic - na picie kwotę wolną od podatku mam w tym roku mniejszą o połowę niż miałem rok temu. A pod względem ideologicznym, co chwila pis mnie wkurza. Dopóki istnieją wolne wybory będą zawsze głosował na każdego kto ma największe szanse im dołożyć.
  • ~kos
    (2019-04-15 16:33)
    Polacy twierdzą również ,że grupa przestępcza pod nazwą PiS. pójdzie do pudła, nie tylko za złodziejstwo
  • ~kot Bazyli
    (2019-04-15 16:29)
    PO + KE = pobolszewickie czerwone lisy przemalowane na niebiesko.
  • ~Bolko
    (2019-04-15 16:25)
    Ja was obronię! Zaraz dwa miliony zmobilizuję a oni z okien będa skakać.
  • ~referendokracja
    (2019-04-15 16:18)
    Świadome obywatelki i obywatele powinni bezpośrednio decydować o państwie w referendach jak w Szwajcarii, a nie w wyborach oddawać na 4 lata władzę wasalom możnowładztwa partyjnego. Głosowanie na posłanki, posłów, senatorki i senatorów, to oddawanie im władzy w państwie. A to towarzystwo okołokorytowe robi potem, co im lordowie partyjni przekażą od ważnych ambasad. To nie jest demokracja.
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-04-15 16:12)
    Dziwić się należy że poparcie jest tak małe i nie sięga 95% albo i więcej
  • ~misiek
    (2019-04-15 15:29)
    Cóż durniów w Polsce jest więcej niż inteligentnych, myślących. Następne pokolenia zapłacą za dzisiejsze wybory. Biedne nasze dzieci i wnuki.
  • ~lekarz
    (2019-04-15 14:26)
    ja za pis
  • ~ajax
    (2019-04-15 13:55)
    Kolejny sondaż, który pokazuje, że nadzieje totalnego Grzegorza i towarzysza Broniarza na obalenie rządu okazują się płonne, a jest wręcz przeciwnie, strajk nauczycieli okazuje się niedźwiedzią przysługą dla opozycji totalnej.
  • ~Ed
    (2019-04-15 13:54)
    Im większe ma problemy PiS tym większe poparcie ma w sondażach CBOS. Za chwilę okaże się że tylko jedna partia wejdzie do sejmu.
  • ~pożyjemy.....
    (2019-04-15 13:52)
    zobaczymy.... jeżeli pis wygra to za cztery lata ostatni zgasi światło....jaki wyborca taki rządzący...a ja mam to w du....

Może zainteresować Cię też: