Nowy SONDAŻ wskazuje na przepaść między PiS a opozycją. Mazurek: Polacy kojarzą PO ze złodziejstwem i aferami

| Aktualizacja:

W kwietniu na PiS wraz z Solidarną Polską i Porozumieniem chciało głosować 43 proc. zdeklarowanych uczestników wyborów, na PO - 18 proc., na Wiosnę - 5 proc. Ruch Kukiz'15 i PSL znaleźli się poniżej progu wyborczego; na te ugrupowania chce głosować po 4-proc. wyborców - wynika z sondażu CBOS.

wróć do artykułu
  • ~Gburek
    (2019-04-15 18:52)
    Wrocławskie Krasnoludki mają w głębokim poważaniu pisowskie czerwone trolle z ich małym arcytrollem. A wasze przedwyborcze sondaże możecie sobie wsadzić w Szreka.
  • ~ajajaj
    (2019-04-15 13:03)
    Za takie poparcie to powinno sie Polakow PIS-em ukarac. Zycie wedlug motta "Modl sie i pracuj". Zyj po katolicku albo po prostu udawaj jak to robi wladza, ciesz sie cenzurowana nacjonalistyczna kultura, uwazaj sie za patriote i badz dumny z naszej historii. Ciesz sie kiedy prezes zrobi Ci z Twioch pieniedzy "podarunek". Wiecej szczescia do zycia nie potrzebujesz.
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-04-15 16:12)
    Dziwić się należy że poparcie jest tak małe i nie sięga 95% albo i więcej
  • ~Ed
    (2019-04-15 13:54)
    Im większe ma problemy PiS tym większe poparcie ma w sondażach CBOS. Za chwilę okaże się że tylko jedna partia wejdzie do sejmu.
  • ~xxxx
    (2019-04-15 13:06)
    Cebos i wszystko jasne !
  • ~Olska
    (2019-04-15 17:30)
    Tydzień przed wyborami samorządowymi CBOS dawał Trzaskowskiemu 34% poparcia. Po wyborach okazało się że ma 56% poparcia i wygrał w pierwszej turze. O Wasermanowej nie wspomnę. A dla tej Mazurek to przekażcie że PIS mi się kojarzy z Misiewiczami, faszyzmem, deweloperami z Żoliborza i kopertami z 50 000. Aferami w SKOKch i NBP, asystentkami z 60 000 pensji. Nagrodami co im siè należały. Zwycięstwem w Uni 27:1 itd itp.
  • ~Rt.
    (2019-04-15 12:44)
    Strajkujcie belfrzy,strajkujcie,to PiSowi urośnie poparcie do 50%.
  • ~motek
    (2019-04-15 12:49)
    Mój syn ma plany pójścia na studia medyczne w USA, Panie Broniarz dlaczego Pan wraz z tym durnym PełO niszczy plany mojego syna ?
  • ~ziutek
    (2019-04-15 12:46)
    No nie! Ja nie mogiem i CBOS tyż się zawziął na knajaków z PełO ? Tak, nie wolno się POstwić nad uPOdającymymi nawet gdy som najwyższej klasy kretynami!!!
  • ~Bumtralal
    (2019-04-15 12:59)
    Unia Europejska zaskarża obecny kształtu skrzyżowań w POLSCE, które są w kształcie krzyża. Zastąpić je mają skrzyżowania w formie Gwiazdy Dawida lub PÓŁKSIĘŻYCA
  • ~ajax
    (2019-04-15 13:55)
    Kolejny sondaż, który pokazuje, że nadzieje totalnego Grzegorza i towarzysza Broniarza na obalenie rządu okazują się płonne, a jest wręcz przeciwnie, strajk nauczycieli okazuje się niedźwiedzią przysługą dla opozycji totalnej.
  • ~kar
    (2019-04-15 12:58)
    I tego się trzymajmy.
  • ~Pola
    (2019-04-15 13:01)
    Zbrodniarz przepraszam Broniarz zabija nauczycieli i dzieci.
  • ~pożyjemy.....
    (2019-04-15 13:52)
    zobaczymy.... jeżeli pis wygra to za cztery lata ostatni zgasi światło....jaki wyborca taki rządzący...a ja mam to w du....
  • ~Se,
    (2019-04-15 13:16)
    Tylko PiS.
  • ~Olga.
    (2019-04-15 13:15)
    No i POzamiatane,brawo PiS!
  • ~misiek
    (2019-04-15 15:29)
    Cóż durniów w Polsce jest więcej niż inteligentnych, myślących. Następne pokolenia zapłacą za dzisiejsze wybory. Biedne nasze dzieci i wnuki.
  • ~jarek
    (2019-04-15 16:59)
    PiS-acy to nie Polscy, PiS-owska niedojdo. Was jest tylko 18% PATOLOGII. :)
  • ~referendokracja
    (2019-04-15 16:18)
    Świadome obywatelki i obywatele powinni bezpośrednio decydować o państwie w referendach jak w Szwajcarii, a nie w wyborach oddawać na 4 lata władzę wasalom możnowładztwa partyjnego. Głosowanie na posłanki, posłów, senatorki i senatorów, to oddawanie im władzy w państwie. A to towarzystwo okołokorytowe robi potem, co im lordowie partyjni przekażą od ważnych ambasad. To nie jest demokracja.
  • ~tadek
    (2019-04-15 13:44)
    A może na zmianę teraz się podzielić, a może potem połączyć. To dylematy PO-matołków.

Może zainteresować Cię też: