Zybertowicz o planowanym wykładzie Tuska: To szczwany polityk, będzie insynuował

"Tusk będzie insynuował różne rzeczy, będzie sugerował, będzie formułował aluzje" - powiedział doradca prezydenta prof. Andrzej Zybertowicz o planowanym na 3 maja wykładzie Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim.

wróć do artykułu
  • ~Jerzy Kukiełko
    (2019-05-01 10:09)
    Tusk to dziwak lub wtyka niemieckich slużb ,bo na pewno nie ma ducha Polskiego.Piłsudski lub inni którzy przelali krew za niepodległość by mu odebrali obywatelstwo Polskie. Jestem z rodziny niepodległościowej,pra pra dziadek walczył u Kościuszki,pradziadek w wojnie z Rosją 1920, dziadek był oficerem AK zamordowany przez UB,ojciec zginął na kopalni od kul ZOMO . Trzeba czegoś więcej ? Mało jeszcze ofiary za Polskę ? a tu taki ktoś jak Tusk ma poważanie wśród Polaków. A idźcie wy w diabły tłumoki.
  • ~analytyk
    (2019-05-01 10:30)
    Uwaga: Wyklad Tuska zastapi wyklad Zybertowicza. Komentowac beda: Mazurek i Pawlowicz.
  • ~Andrzej Sigma
    (2019-05-01 12:05)
    Żyd Ertowitz..
  • ~karla
    (2019-05-01 14:39)
    to powiedziałem ja stary komunista
  • ~xyz
    (2019-05-01 15:05)
    Żałosny człowieczek ten pan z.
  • ~TW Balbina
    (2019-05-01 16:42)
    pan zybertowicz pewnie by chciał żeby wszyscy (oprócz pisowców) byli głupkami.ciemniakami łatwo się rządzi bo ciemny lud to kupuje.
  • ~kierowca
    (2019-05-01 17:00)
    A co robi Zybertowicz ? Zybertowicz non stop insynuuje i szkaluje innych tylko nie swojego pryncypała bo by wyleciał.
  • ~OTUA wodz plemienia POKO
    (2019-05-01 19:49)
    Donald przyjedzie się PO nownie PO liczyć !!! Nie będzie zadowolony z wyniku !!!
  • ~Andrzejmat
    (2019-05-01 20:40)
    Czy Pan Prezydent naprawdę NIE POTRAFI wybrać sobie ciut madrzejszego tfu - "doradcy"?
  • ~kikikikhtyhvffrty
    (2019-05-02 06:33)
    Andrzej ostrożnie nie stać cię na pyskowanie. Żona już się za tobą nie wstawi.
  • ~Wolter
    (2019-05-02 06:51)
    Zybertowicz I wszystko jasne.Musi byc glupawka.
  • ~kierowca
    (2019-05-02 07:37)
    Zybertowicz to prezydencka marionetka.
  • ~Sokular
    (2019-05-02 08:02)
    Ostatnio coś go dużo ale nie tam gdzie być powinien.Warto aby wiedział,że "IM WIĘCEJ CIEBIE TYM MNIEJ".................Z TAK WYSOKIM STOPNIEM ZUŻYCIA politycznego widownia młodych chyba topnieje.Kolejni,nowi wiosenni wyrażnie bardziej są TRANSPARENTNI.
  • ~utylizowac
    (2019-05-02 08:59)
    jak patrze - bo nie slucham- na tego de---la to mi sie rzygac chce i to wszystko
  • ~ emerytgw
    (2019-05-02 09:44)
    dr Zybertowicz, a nie żaden profesor bełkoce na temat Tuska, dając tym samym dowód swego kłamliwego podejścia do roli i wartości unijnych. Wstyd, że prezydent ma tak marnego i zakłamanego doradcę.
  • ~maja mija
    (2019-05-02 09:58)
    Tusk powinien wyjechać na Ukrainę. Tam ma już swoich pupili a komikowi przyda się "cwany" koleś.
  • ~obserwator życia
    (2019-05-02 10:21)
    Panie Profesorze????/od byle czego/. Lepiej załóż swój szmaciany plecaczek i pospaceruj po Toruniu to może Ci dobrze zrobi na Twój robaczywy profesorski umysł. Przestań brednie wciskać polskiemu narodowi!!!!! Jeszcze troszkę a przebijesz swoją mądrością Pawłowicz.
  • ~jot
    (2019-05-02 21:31)
    Więcej by zarobił jako jasnowidz.Jeszcze Tusk nie otworzył ust a on już wie co Tusk powie.No marnuje się chłopina.
  • ~pamiętający
    (2019-05-03 07:27)
    Rozpuszcza język głupio i bezmyślnie, a potem włącza się żona, aby budzić litość przed finansowymi skutkami przeprosin. Pajac i tyle.
  • ~Miłośnik Prezesa
    (2019-05-03 13:40)
    Panie Zybertowicz menel przed pana nazwiskiem brzmi dumnie.