Kramek rozwieszał plakaty z tęczową Matką Boską i Kaczyńskim z bananem. "Rzucamy wyzwanie Brudzińskiemu"

To była moja akcja, aby pokazać absurd zarzutów wobec Elżbiety Podleśnej; unaocznić bezsens tej afery i w geście obywatelskiego nieposłuszeństwa sprowokować organy takie jak prokuratura - mówi PAP szef Rady Fundacji Otwarty Dialog Bartosz Kramek. - Fundacja nie ma z tym wiele wspólnego - dodał.

wróć do artykułu
  • ~ant
    (2019-05-15 21:39)
    Czyli za pieniądze Putina prowadzi otwarty dialog.
  • ~Kasia
    (2019-05-11 07:25)
    To ten co dostaje kasę od Sorosa?
  • ~krystek
    (2019-05-10 19:13)
    takie zachowanie dojrzalych mezczyzn to swiadczy ze w dziecinstwie nie mieli przyjaciol aby mogli isc sie bawic , bo tak zachowuja sie ludzie omalej wyobrazni dzis oni pokazuja jacy oni sa mocni ,ale to jest poprostu ludzie zagubieni nie wiedza co naprawde chca od zycia zwykli blazny opciach na calej lini
  • ~uczciwa
    (2019-05-10 16:10)
    Quo Vadis? Narodzie czy warto bez honoru grzęznąć w bagnie za cenę"obroku w unijnym żłobie " ,żeby utracić człowieczeństwo i szacunek do samego siebie ? Litość mnie bierze na tych" darmozjadów europarlamentarnych" PO KO!
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-05-10 14:06)
    PINOKIO NIE POKAZUJ TEJ FACJATY I TEN Z KODU CO NAROBI ZE STRACHU SMRODU TO SWIADCZY O TYCH GUMOFILCACH ON TU SIE PANOSZY JAK U SIEBIE.JUZ DAWNO POWINNIEN BYC SPRAWDZONY BO WIDAC GO JEST WSZEDZIE TO ZADYMIACZ CHCIAL ZROBIC W POLSCE MAJDAN.TO SO CI CO CHCO ZADYMY TO SO LUDZIE OPLACANI PRZEZ INNE PANSTWA I ROBIO Z POLSKI POSMIECHOWISKO.ALE POLACY NIE POZWOLO ZEBY PRZYLEPIONE G DO BUTA CHODZILO PO NASZYM KRAJU.SLUZBY POWINNI PRZEJOC PINOKJA I TEGO Z KODU SPRAWDZIC MEDY NIE MAJO GLOSU I SZUMOWINY.POLCJA POWINNA SIE TYM ZAJOC ZA OBRARZANIE BYLEGO PREMIERA.
  • ~Poklos
    (2019-05-10 13:52)
    ka*lie w typie michnika, urbana, shoenfelda, boniego i reszty ktorzy w 1946 zmienili nazwiska
  • ~Trywialny
    (2019-05-10 12:15)
    Czekam jak Podlesna przy ozdobi Koran i portret Mahometa taka aureola. Zabija ja muzułmanie na 100 procent. I chyba słusznie.
  • ~Speedy_trol
    (2019-05-10 11:57)
    A co tam z zarzutami korupcyjnymi i szpiegowskimi wobec żony tego szpiega. Powinna zostać rozstrzelana wraz z tym zdrajcą.
  • ~Skonczyc z hipokryzja
    (2019-05-10 09:37)
    Polecam szeroka game majtek !!! kapci ,toreb na zakupy i innego badziewia z wizerunkiem Matki Boskiej dostepnego w Licheniu Sw. Lipce itd.. PIS widzi tylko to co chce widziec .
  • ~1600 lat - powtarzane klamstwo
    (2019-05-10 09:37)
    Pierwsze kto namalowal obraz tzw.Maryji Matki Boskiej Czestochowskiej ?,czy to faktycznie portret Maryji,Zydowki,ktora wedlug Biblii byla tylko Sluzebnica Boza.Autentyczna Maryja pochodzola z rodu Dawida,miala ojca rodowod jej opisal sw.Lukasz,ona miala siostre ,to wszystko jest w Biblii.Maryja oprocz Pana Jezusa Chrystusa miala ze zwiazku z Jozefem czterech synow i corki.Ew.sw.Mateusza rozdzial 13 wiersz 53 - 58.Ew.sw .Marka rozdzial 6 wiersz 1- 6.W jezykach jakich sa spisane Ewangelie nie ma pojecia braci i siostr stryjecznych i ciotecznych,oni sa wedlug Biblii kuzynami.Wreszcie kim byla biblijna Maryja opisuje List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4 - 7.Kogo przedstawia obraz ?,napewno nie Maryje Matke Syna Bozego P.J.Chrystusa.
  • ~J.....
    (2019-05-10 09:36)
    Co ten obszczymurek,robi jeszcze w Polsce? Deportować tego błazna ,albo zamknąć.
  • ~Julka
    (2019-05-10 07:31)
    A może tak zrobić kaczkę w tęczowej aureolce z bananem w ręku siedzącego na koczortower
  • ~md
    (2019-05-10 06:26)
    Ukarać tego przemądrzałego wyskrobka z ruskiej d u p y wszelkimi odnośnymi do tego czumu karami przewidzianymi w kodeksie karnym i wykroczeń.
  • ~Wawa
    (2019-05-10 06:19)
    żenada... zakompleksione chlopaczki...
  • ~Laudi
    (2019-05-10 06:03)
    Na takich "myślicieli" jest tylko jedna rada: IGNOROWAĆ !!!!!
  • ~artysta
    (2019-05-10 00:52)
    POwiesić TUSKA w tęczowej auroli z bananem w PO tylicy !
  • ~koszerson
    (2019-05-09 23:04)
    skad wzieto tego wiesnaka ktorego pomylilbym z bagazowym czy sprzataczem na dworcu, koles wyglada gorzej od psa
  • ~Anna
    (2019-05-09 21:54)
    i tak dosiegnie was Kara Boska za obrazę,cierpliwosci! ,dorwie was choroba i do kogo bedziecie sie modlic do Allacha?
  • ~ Przemo
    (2019-05-09 21:35)
    Kramek twoje poglondy twoja sprawa ale nie narzucaj mi i nie obrazaj moich uczuc religijnych
  • ~haha