Polska drugim najbardziej homofobicznym krajem UE. "Skala przemocy jest porażająca, a rząd dolewa oliwy do ognia"

Polska po raz trzeci zajęła przedostatnie miejsce wśród krajów UE w rankingu ILGA Europe analizującym poziom równouprawnienia osób LGBT. Za Polską wśród unijnych krajów już tylko Łotwa - informuje Kampania Przeciw Homofobii.

wróć do artykułu
  • ~Pantokrator
    (2019-09-23 17:57)
    Jesteśmy Arabią Saudyjską Europy, średniowiecze, zabobon, palenie na stosie i kamieniowanie odmieńców. Większość z tych komentujących buraków przyklasnęłaby gdyby odebrano prawo jazdy kobietom. Bóg honor ojczyzna a brud za pazurami, ciemnota w natarciu. Ostatnio w Czechach nasłuchałem się jak to przyjeżdzają do nich panienki z Polski z mamusiami na aborcję, to cały przemysł, śmieją się z nas i z naszego kołtuństwa, Alleluja.
  • ~Adampio
    (2019-06-12 11:57)
    Noo, mimo takich upałów wreszcie jakaś mila wiadomość :)
  • ~Romulus
    (2019-06-08 21:01)
    Należy bronić cywilizację, bo lewactwo z lgbtq i kuku niszczą wszystko co po drodze napotkają
  • ~Dżon
    (2019-06-08 16:38)
    Znaczy że jest nadzieja. Brawo my! W przyszłym roku postaramy się być pierwsi :)
  • ~Bino
    (2019-06-07 12:22)
    Uff całe szczęście, że jeszcze dziadostwo u nas nie ma
  • ~Pride
    (2019-06-07 12:02)
    Jak przegladam niektóre homofobiczne komentarze to opada mi wszystko co może mi opaść. Widać że ten kraj tkwi jeszcze w średniowieczu. A ludzie gadają głupoty o czymś o czym nie mają zielonego pojęcia
  • ~ka-ac
    (2019-06-07 11:46)
    A jakieś konkrety na czym polega ta przemoc? Większość Polaków nie obchodzi, co kto robi i z kim w swoim łóżku. Proszę o przykłady - bo jakoś nie słyszałem o masowych przypadkach pobicia z powodu że ktoś homo czy inne nie wiadomo. Rozpętywanie sztucznej histerii i problem wyssany z palca. A projekt związków partnerskich uwalił w Sejmie nie kto innych tylko PO za swoich rządów.
  • ~Generally
    (2019-06-07 09:01)
    BRAWO POLSKA - STOP DEWIANTOM!!!
  • ~Marian
    (2019-06-07 02:40)
    To wspaniale ! To duży plus dla rządów PiS. Na razie opieramy się komunie.
  • ~Europa stracila rozum
    (2019-06-06 22:00)
    Polska i Wegry to liderzy UE, gdzie sie stosuje Zdrowy Rozsadek. Inne kraje sie budza,ale jeszcze daleko im do nas.
  • ~Escher
    (2019-06-06 21:44)
    Nie homofobicznym a anty g e j owskim..Nie obchodzi mnie czy ktoś jest taki czy siaki , wkurza mnie że się z tym obnosi. Po co ludzie ? No po co wy to robicie, te parady i inne głupstwa.
  • ~Lele
    (2019-06-06 17:41)
    To jest przemoc ze strony środowisk lgbt+.
  • ~Polski cep
    (2019-06-06 17:15)
    Wystarczy poczytać prymitywne komentarze i wiadomo skąd tak zaszczytne miejsce.
  • ~Zwykły gość
    (2019-06-06 15:46)
    "Ranking ILGA Europe nie jest badaniem opinii publicznej" "Jak wynika z badań przeprowadzonych przez KPH wspólnie z Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW aż 70 proc. osób LGBTI żyjących w Polsce doznało przemocy." Choose one
  • ~mistral
    (2019-06-06 15:23)
    Ta tzw. "Homofobia" + ten tzw. "antysemityzm" to twie główne podstawy zdrowego społeczeństwa.
  • ~Normalny człowiek
    (2019-06-06 14:40)
    Jakie ameby się tu w komentarzach wypowiadają, o jeez xd
  • ~ziuk
    (2019-06-06 14:12)
    Ojoj, a czy ponętna Andżela już o tym wie?
  • ~puma845
    (2019-06-06 11:25)
    Drogie Panie, drodzy Panowie, ten artykuł niestety pokazuje tylko jedną stronę medalu. Bardzo dobrze, że bronimy wartości człowieka jako takiej, nie można się znęcać nad żadnymi ludźmi ALE to co proponuje nam Unia jest nienormalne i wbrew ludzkiej naturze. Prawdziwa wolność to nie jest ograniczenie tylko prawem ale to tez nie jest SAMOWOLKA! Więc oby tak dalej Polsko, nie dać się!
  • ~Xyz
    (2019-06-06 09:51)
    No tak. Codziennie widzę jak ludzie wywlekają na ulice homoseksualistów i katują ich ku uciesze tłumów
  • ~balbina
    (2019-06-06 07:34)
    Po opiniach należy mieć pewność że homofobia u nas jest wydrukowana w genach, ciekawe ilu rodaków wierzy że ziemia jest płaska a niektórzy nawet chodzili po wodzie.

Może zainteresować Cię też: