Nowelizacja Kodeksu karnego, PO i Nowoczesna nie głosowały. "Nie uczestniczymy w hucpie"

Przed godziną 22 w czwartek Sejm uchwalił nowelizację Kodeksu karnego, która zaostrza kary za przestępstwa dotyczące m.in. pedofilii. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zapowiedział, że rząd z całą bezwzględnością będzie wypalać żelazem pedofilię, gdziekolwiek by ona nie była.

wróć do artykułu
  • ~tiaaa
    (2019-05-16 23:21)
    PO nie chce zaostrzenia? tylko buciki przyniosło...
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-16 23:37)
    Pedofil w wiezieniu nie ma okazji gwałcić dzieci dlatego PO protestuje przeciwko wydłużaniu kar... wiezienie to izolacja niebezpiecznych ludzi - czasem nie ma wyjścia... lepiej żeby siedział 30 lat niż gwałcił co 1,5 roku dziecko.
  • ~W
    (2019-05-17 06:48)
    Majac tak glupia opozycje PiS bedzie rzadzil nastepne 100 lat. Totalna Targowica nie jest w stanie niczego zaproponowac - wiekszych matolow jeszcze nikt nie widzial.
  • ~Vvvggg
    (2019-05-16 22:16)
    Ciagle trwaja naciski na wprowadzenie zapisow ustawy 447, roszczen na 1 BILION PLN, w nieruchomosciach. To jest realna grozba przejecia terytorium Polski. Nasze dzieci befa goscmi w swoim kraju.ghhhh
  • ~i tyle w temacie
    (2019-05-17 07:42)
    Peło to g*no.
  • ~Oolga
    (2019-05-17 06:31)
    Teraz jasne dlaczego PO niepoparlo zmian, kryminaliści wbierający PO by się wkurzyła na zaostrzenie kar!
  • ~internautka 50+
    (2019-05-17 08:16)
    Opozycja umie tylko rozróby organizować nie ma nic do zaoferowania Polakom. Skończą jak Palikot,on też tylko hucpy urządzał!
  • ~Klakierzy
    (2019-05-17 07:40)
    NAJlepiej żeby was w ogóle nie było
  • ~frankowicz
    (2019-05-16 22:36)
    Czemu nie 300 lat jak u Trumpa?
  • ~deron
    (2019-05-16 23:25)
    Seks z 12-to latkiem to wg PiS NIE JEST PEDOFILIA. I WSZYSTKO NA TEN TEMAT!!!!
  • ~urwał
    (2019-05-17 00:05)
    Pozoranctwo i PiC - nie chodzi o to żeby zaostrzać kary, ALE ABY JE WYMIERZAĆ !!!
  • ~Yeti
    (2019-05-17 08:56)
    Ale Kaczor rozegrał dobitnie wszystkich dewiantów , Sekielski ze swoimi mocodawcami byli pewni że rozwalą kościół katolicki , a tu dostali po d--=ie ,najwięcej zboczeńców to jest w aktorach nauczycielach ,ale i politykach , brawo kaczor ,będziemy głosować za kaczorem
  • ~KRYSTEK
    (2019-05-17 09:17)
    TO JEST NABEDZANE PRZEZ OPPOZYCJE POTO ABY OBNIZYC RANGE WLASNEGO PANSTWA IM TYLKO WGLOWIE KORYTO I Z TEGO PROFITY TU WCALE NIE CHODZI O OCHRONE DZIECI IM TO NA REKE TAK JAK BYLO ZE STRAJKIEM NAUCZYCIELI , BO MY POLACY JESTESMY DUMNI ZE SWOJEGO KRAJU NIE POZWOLIMY ABY NISZCZYC WIZERUNEK ZADNYCH YNATUZEN IORIENTACI SEKSUALNYCH DZIECI TO PRZYSZLOSC NAROD I TRZEBA CHRONIC ICH PRZED TAKIMI JAK OPOZYCJA UNICH NIE LICZY SIE CZLOWIECZENSTWO TYLKO EGO ICH
  • ~aniołek
    (2019-05-17 07:07)
    Ilu pedofili pokazanych w tym filmie jest w areszcie ? Ilu przesłuchano? Nikogo! Taka jest wiarygodność działań tego rządu wobec kleru. Te wszystkie działania z podniesieniem sankcji to kolejny PiC PiSu.
  • ~Absalon
    (2019-05-17 11:13)
    Najwięcej pedofilów jest w PO i w Nowoczesnej.
  • ~cuda
    (2019-05-17 09:54)
    Kundelki PO-KO tylko ujadają a jak trza głosować to chodu tak spi-erda-lali aż buty pogubili śmiech na sali .Kogo broni PO ?
  • ~pic
    (2019-05-17 05:28)
    księża ochraniani dalej , podwyższona kara ich nie dotyczy
  • ~parasol ochronny rozciągnięty szerzej
    (2019-05-17 06:02)
    dlaczego zaostrzenie kar nie objęło sposobu seksualizacji dzieci przez księży ??? .......... , a wręcz , można powiedzieć nie jest on teraz czynem zabronionym , przypadek ???
  • ~Slazak
    (2019-05-17 06:41)
    na polski kler najlepiej dziala MAMONA i tylko solidne odszkodowania sklonia tych faryteuszow do pilnowania swoich pedefilskich szubrawcow.
  • ~proceder będzie trwał dalej
    (2019-05-17 06:20)
    gdzie zatrzymania o szóstej rano , nikt z ochraniających pedofilii nie został przesłuchany , a nawet nic nie słychać by wysłano im wezwania na przesłuchanie