Dulkiewicz: Najważniejszą informacją w mediach powinny być narodziny lwa, a nie łamanie Konstytucji

Wielu z nas marzy się, mi też, żeby najważniejszą informacją w serwisach było narodziny nowego gdańskiego lwa w zoo, a nie łamanie Konstytucji - powiedziała we wtorek podczas obchodów Święta Wolności i Solidarności, prezydenta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

wróć do artykułu
  • ~W-wa
    (2019-06-07 17:59)
    Rodzi nam się w GDANSKU nowa ADOLFINA na usługach TOW CZERWONYCH KIJACZKOW ZYRANDOLOWYCH
  • ~cuda
    (2019-06-05 07:46)
    Pani Dukiewicz po śmierci do koryta i teraz widać co ta kobieta ma w głowie .
  • ~cuda
    (2019-06-05 07:42)
    Pani Dukiewicz te palce to sobie wsadź w pipe .
  • ~Lus
    (2019-06-05 01:06)
    Pani Dulkiewicz straciła Pani okazję by milczeć. WSTYD ,WSTYD CO WY WYPRAWIACIE ?
  • ~bes
    (2019-06-05 00:03)
    Kompromituje sie na kazdy kroku, teraz to co mowi i robi to jest kladzenie na lopatki POlski
  • ~E meryt
    (2019-06-04 22:39)
    Pani jest źle zaprogramowana- ta choroba grozi obłędem .Proszę się wziąć za prace i odczepić od PiSu bo reprezentuje pani zło, pychę,hipokryzję i grzech.
  • ~przepraszam za Gdańsk
    (2019-06-04 21:52)
    samorządowiec nie jest od robienia POlityki ,ale od dbania o lokalne sprawy, drogi wodociągi, inwestycje , złobki, komunikację i czyste powietrze.
  • ~J.K
    (2019-06-04 21:13)
    mi kobiety z wąskimi ustami kojarzą się od razu jako wredne i fałszywe
  • ~Koniec_Cara_i_jego_Dworu_z_Nowogrodzkiej
    (2019-06-04 21:00)
    Koniec obcego Cara i jego dworu z Nowogrodzkiej w naszym domu. Czas na zmiany. Samorządy pozywają Carski Rząd za grabież mienia mieszkańców ! Za deformy ! W końcu ktoś walczy o nasze portfele...
  • ~krzysztof
    (2019-06-04 19:17)
    Dla pani Dulkiewicz korepetycje z etyki i dobrego wychowania. Przykro tylko, że pan premier musi takie chamstwo znosić.
  • ~sake
    (2019-06-04 18:00)
    Jaki prezydent miasta i jacy goście takie obchody.Nawet wartę honorową pod ,,sarkofagiem Adamowicza trzyma grupa w pruskich mundurach,a Wałęsa głośno wzywa Niemcy do obalenia PiS. To ***** a nie Polacy.
  • ~md
    (2019-06-04 17:44)
    Nieszczęsna kobieta, której uroiło się, że jest kimś ważnym. A naprawdę może tylko swoją wypiętą kosmatością (taką ma urodę) obsikać nogawkę grubych graczy na polskiej scenie politycznej.
  • ~trzylwy
    (2019-06-04 17:40)
    za Dulkiwicz trzy "lwy " - bigos , polmos i folksdojcz !!! - to ci dopiero "lwy" !!! Frekfencja na tych "uroczystościach" doskonale obrazuje co Polacy o tym sądzą !!!
  • ~Konstytucja!
    (2019-06-04 17:10)
    Nie uznawanie demokratycznie wybranych władz państwa, dążenia do obalenia demokratycznie wybranych władz państwa, ignorowanie decyzji i dyspozycji demokratycznie wybranych władz państwa, błędne określanie samorządności jako niezależności od demokratycznie wybranych władz państwa, dążenia separatystyczne, projektowanie oderwania od państwa "wolnego miasta", dążenia do niekorzystnych zmian granic państwa, to są właśnie przykłady łamania Konstytucji przez totalnych z Danzig. Odpowiednie zapisy w Konstytucji proszę sobie znaleźć samemu. Przecież Konstytucję znacie na wyrywki.
  • ~Elektor
    (2019-06-04 15:49)
    Prześwietlic PITY wszestkich samorządaowców za ostanie 20 kat zrobic symulację i porownać je wykazanymi dochodami. Tego żąda elaktorat.
  • ~Pomazaniec
    (2019-06-04 15:46)
    Trollom się nie podoba miejcie rozum taki jak P Dulkiewicz
  • ~#Daro
    (2019-06-04 15:31)
    Towarzystwo Towarzyszy Wzajemnej Adoracji.
  • ~św. NH
    (2019-06-04 15:00)
    Pod fartuszkiem mała szparka, faj duli... Dla naszego pana Zgonka,
  • ~xzs
    (2019-06-04 14:45)
    A jak tam krówka, pani "prezydęt" z przypadku. Obalona?...
  • ~De
    (2019-06-04 14:42)
    Prawda jest taka że każdy myślał że jak upadnie komunia to będzie tak jak jest teraz małe bezrobocie wolność gospodarcza a było przeokropnie 2 milionowe bezrobocie niepewność jutra co to mówi było gorzej niż za komuny zmieniło się dopiero po 30 latach za co odpowiadają wszyscy co kiedyś rządzili

Może zainteresować Cię też: