Nowa szefowa KE z wizytą w Polsce. "Są takie trudne tematy, jak kwestie migracyjne i kwestie praworządności"

| Aktualizacja:

Premier Mateusz Morawiecki powitał w czwartek przed KPRM nową szefową Komisji Europejskiej Ursulę von der Leyen, która składa wizytę w Warszawie. To druga zagraniczna wizyta von der Leyen ws. konsultacji tek w KE, wcześniej w Paryżu spotkała się z prezydentem Francji.

wróć do artykułu
  • ~Tev
    (2019-07-25 11:27)
    Szkoda jej czasu
  • ~Edek
    (2019-07-25 11:42)
    Pani Ursulo...proszę nie brać poważnie tego co powie Pani Pinokio - Morawiecki...bo on mówi TO co mu każe CANALIA...a prawdę wtedy...jak się POMYLI... - IRRACJONALNY facet... - Pani przyjazd do Warszawy...to stracony czas ...
  • ~Oolak maly
    (2019-07-25 11:50)
    Polska drugim krajem jaki ona odwiedza a w brukseli polska sie nie liczy twierdzila opozycja haha
  • ~Patrzę ,słucham ,opisuję
    (2019-07-25 11:58)
    Nie rozumiem o czym może rozmawiać tak poważny polityk jak pani przewodnicząca UE z takim kłamczuchem i naciągaczem ogłupiałego ludu ,który oczekuje na mannę Bóg wie z czego ?
  • ~w
    (2019-07-25 12:05)
    Jest to tylko wizyta kurtuazyjna, na której nie zapadną żadne decyzje. Zaś kłamczuch Morawiecki będzie opowiadał że Ursula coś mu obiecywała. To będzie jego kolejne kłamstwo, ale suweren za sprawą propagandy usłyszy o "wielkim sukcesie" rządu PiS.
  • ~Szyba
    (2019-07-25 12:14)
    Pożyjemy zobaczymy , czy pan Morawiecki będzie się tak cieszył za kilka tygodni !?
  • ~deron
    (2019-07-25 12:19)
    Żeby się pan nie zdziwił, panie Pinokio.
  • ~miska ryżu
    (2019-07-25 12:19)
    Czy premier zacytował słowa Pawłowicz o fladze UE?
  • ~loni
    (2019-07-25 12:50)
    Te wredne antypolskie trole ruszyly do ataku.biedni polacy to spoleczenstwo zostalo zakarzone potomkami esbecji i bolszewikami.
  • ~internautka 50+
    (2019-07-25 13:02)
    Na pewno porozmawiają jak człowiek mądry z drugim mądrym. Na twarzach to mają wypisane a nie jak u Thimermansa zaciśnięte usta i nieprzyjemna twarz i chęć pokazania Polaczkom kto tu jest ważny.Niech teraz żałuje że słuchał polskich wrogów narodu polskiego,i wierzył we wszystko co ci wrogowie totalni donosili
  • ~antyPiterek
    (2019-07-25 13:05)
    PO-bolszewicy chca wprowadzenia w Polsce pieniadza ktorego nikt nie widzial czyli Rubla Transferowego, czyli Euro
  • ~Szydło mi zbrzydło. Do cna.
    (2019-07-25 13:07)
    Mor a wiecki powiedział ... można sobie bez trudu powiedzieć, czego nie powiedział, bo o wspaniałych triumfach Wolski, rozwoju, współpracy, budowie, zamachu, prawdzie, armii, węglu, smogu, sprawiedliwości, czy praworządności nawet się nie zająknął. To nie jego broszka, tym Wolska się nie zajmuje po uprzedniej dobrej zmianie. Poza tym Wolskę Morawieckiego w UE reprezentuje Szydło - i wszystko jasne, nie dodasz nic.
  • ~zin
    (2019-07-25 13:18)
    komentujacy nie zracajcie uwagi na kolaborantow watykanskim ktorzy z biskupami juz raz sprzedali nasz kraj zaborcom teraz robia to dalej wezmy przyklad jak premier wraz ministrami zebra o poparcie u zakonnika przy tym hojnie wspierajac go milionami
  • ~Pott
    (2019-07-25 13:58)
    A gdzie mam sie ze wstydu za mojego premiera, schowac?
  • ~czy tak jest?
    (2019-07-25 14:19)
    Czy mowili o staowisku w PE dla pani Beaty szydlo? Ona jest przeciez gigantem a tego nie mozna marnowac.
  • ~Robbie
    (2019-07-25 17:51)
    Droga Pani, z całym szacunkiem, ale niech się pani uczy od premiera Morawieckiego dobrego rządzenia, gdyż w Polsce nie ma on sobie równych a u pani pod tym względem - no cóż - jest dużo do nadrobienia.
  • ~Ludwik
    (2019-07-25 17:56)
    Hm, dopiero co została szefem komisji europejskiej a już spotyka się z naszym premierem? widać jest on ważny skoro jest pierwszym liderem którego odwiedza szefowa Leyen!
  • ~czapich
    (2019-07-25 18:34)
    Trudne tematy będą zawsze, ale najważniejsze, że jest nić porozumienia.
  • ~bonio
    (2019-07-25 18:53)
    Jestem pod wrażeniem powodzenia tej rozmowy. Więc jednak z KE da się dogadać!
  • ~hahaha
    (2019-07-25 19:06)
    Opozycja żyje w świecie alternatywnym z tego co widzę. Najpierw, że Polska się liczy w UE ale kiedy szefowa KE odwiedza nasz kraj jako drugi, to wizyta kurtuazyjna mimo tego, że ta w Paryżu taka nie była XD

Może zainteresować Cię też: