Były szef SLD w klubie Platformy. "To nie oznacza, że wstąpię do partii"

Senator Grzegorz Napieralski, były lider SLD, wstąpił do klubu senackiego PO i klubu parlamentarnego PO-KO.  Już w środę polityk uczestniczył w posiedzeniu senatorów Platformy.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-08-01 16:08)
    Ma rację. Co mu członkostwo w tej czy innej partii? Najważniejsza kilkuletnia, dobrze płatna posada, wysokie składki zusowskie, prestiż, nic nierobienie, duże możliwości w "załatwianiu" spraw własnych! Idee i przekonania w obecnych czasach przeminęły z wiatrem. Każdy -jeśli nawet odcina się od Marksa- wie, że byt kształtuje świadomość!!!
  • ~Fan_lewicy
    (2019-08-01 17:19)
    Starzy wyjadacze - komuszki wiedzą, że z tej tzw. lewicy nic nie będzie. Lepiej być pokojowym u Schetyny, niż być u siebie i stać aucie.
  • ~Rajbjaj kroliczek gdybaj
    (2019-08-01 15:44)
    Teraz będzie sie firmował jako Tow -- POlszewik TĘCZOWY nie TOW,, KOMUNIST TĘCZOWY
  • ~olaf
    (2019-08-01 17:34)
    HA Ha znowu PO zostanie załatwiona jak do Parlamentu UE gdzie wprowadziła 5 europosłów SLD a teraz na ich plecach i za ich zgodą mogą wprowadzić do Sejmu.
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-01 16:04)
    ABY DO KORYTA NIE WAZNE JAKIE POGLADY MAJA TO JEST LATWY ZAROBEK NIE NAPRACUJA SIE KASA LECI RACZKA ZA A CZESCIEJ PRZECIW ITAK DO EMERYTURKI A GDZIE JEST SLOWO DLA SPOLECZENSTWA ABY TYLKO POSZLI DO URN I MIE WYBRALITAKA JEST MENTALNOSCI TYCHPOSLOWI SENATOROW
  • ~robas
    (2019-08-01 17:51)
    Ech, jaka szkoda, że towarzysze generałowie Kiszczak i Jaruzelski już nie żyją. Zupełnie pasowaliby, do schetynowej koncepcji ubogacania PO wybitnymi postaciami .
  • ~iujkm,
    (2019-08-01 16:47)
    "Podkreślił przy tym, że w każdej partii są parlamentarzyści, którzy de facto w niej nie są." - no to co? w koncu zostal bezpartyjnym? A co do cytowanej wypowiedzi- czyli partia to wydmuszka? Dlaczego ktos wiec sklada wnioski o dotacje?A z drugiej strony- co to za parlamentarzysta, ktory sie nie przyznaje, za jakim jest programem? Bo tak nalezy rozumiec jego przynaleznosc do partii- Taaa. Za czasow prl-u bylo tak, ze sie po prostu bylo......w partii........czyli u koryta.....
  • ~Trywialny
    (2019-08-01 16:20)
    Qwa zawsze będzie qwa. Włodek mówiłem Ci na zebraniu żeby wywalić te ******* Teraz pokazują gdzie mają SLD. Może wreszcie się ogarniesz.
  • ~Krystek.Ochroniarz.z.Agencji
    (2019-08-01 19:22)
    Jak ojca Juzka Baka I ojca coreczki blogerki nie wybiora na Prezydenta RP to sie pochlastam.
  • ~Nie lubię fałszywych, malowanych lisków.
    (2019-08-01 21:11)
    Miler do Samoobrony, Ogórek do PIS, Napieralski do PO, ... Jakaś rozciągnięta ta lewizna.

Może zainteresować Cię też: