Sejm opublikował wykaz lotów Kuchcińskiego. Zobacz, ile razy latał na trasie Warszawa-Rzeszów

| Aktualizacja:

Na stronach sejmowych opublikowano informacje o lotach samolotami rządowymi marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (PiS). Wykaz zawiera 85 pozycji opisujących podróże krajowe Kuchcińskiego, większość na trasie Warszawa-Rzeszów.

wróć do artykułu
  • ~ Hanys
    (2019-08-06 07:15)
    O czym oni ( sejm ) na wniosek POs-rańców debatują ? ...Ryży do Gdańska chodził piechotą ?...
  • ~rusin
    (2019-08-06 07:15)
    Za 150 mld ukradzionych przez Tuska z OFE caly PiS mógłby latac przez 300 lat. No i co ?
  • ~asia
    (2019-08-06 07:16)
    Od teraz całkowity zakaz zabierania dziennikarzy na pokład samolotów rządowych. Niech latają za kasę redakcji.
  • ~srup
    (2019-08-06 07:16)
    Totalna opozycja - antypolscy szubrawcy !!!
  • ~lisowy
    (2019-08-06 07:17)
    my moglismy wam nie wolno poproszę o zestawienie za ostatnie 8 lat
  • ~Polak
    (2019-08-06 07:17)
    My prawdziwi Polacy murem za marszałkiem Kuchcińskim!
  • ~T LIS
    (2019-08-06 07:19)
    czy tusk za leczenie siostruni w berlinskiej klinice za kase funduszu zdrowia(a wiec i za moje) oddal? a moze kopacz splacila?
  • ~Tages Zeitung
    (2019-08-06 07:21)
    CIEKAWE CZY SPRAWY ROZPORKOWE TEŻ TRAKTOWAŁ JAKO NIE CIERPIĄCE ZWŁOKI POTRZEBY PAŃSTWOWE ? Ale nam się wydarzyło !Druhu Kaczyński otoczony jesteś Pretorianami o przeszłości TW, sekretarzy KWPZPR ,narkomanów (byłych też) ,nie łamiących obyczajów ,których nie ma ,księży ,których trzeba przekupywać kopertą ,pracownic służb specjalnych PRLu.Dobrane grono kurnika ?
  • ~Franz Joseph
    (2019-08-06 07:26)
    Grüzzi Republika Kaczobananowa!
  • ~wina Tuska
    (2019-08-06 07:29)
    Co sie poczciwego chopa czepiaja? Sprawa jasna i nie majaca zadnej watpliwosci : to wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala
  • ~Pott
    (2019-08-06 07:31)
    Czy tam w Rzeszowie taki dobry b u r d e l, ze tak czesto tam latal? ?
  • ~Sokular
    (2019-08-06 08:02)
    SZKODA,ŻE KLASA ZDOLNYCH DO SAMODYMISJI JUŻ ZANIKŁA...............to duży zawód i szkodnictwo dla tej partii................
  • ~Hej ho hola
    (2019-08-06 08:03)
    Brakuje przynajmniej 20 lotów. Rozumiem, że marszał latał na drzwiach od stodoły?
  • ~utylizowac
    (2019-08-06 08:15)
    wczoraj widzialem w telewizji d---la jak czytal z kartki kartkowke napisana przez kogos bo ten po wieczorowce umie tylko krasc tam mu nie trzeba podpowiadac i to jest ta pisowska cholota na swieczniku rzygam jak na nich patrze fuj
  • ~andy
    (2019-08-06 08:52)
    Pluj ***** w oczy to powie, że deszcz pada. Kuchciński to taka SZMATA bez honoru i nie poda się do dymisji.
  • ~kręciołek
    (2019-08-06 09:08)
    widocznie dla Kuchcińskiego Rzeszów to cały świat i okolice
  • ~muniek
    (2019-08-06 09:18)
    Poczytajcie też o nowej ustawie naszej władzy - ustawa odbiera obywatelowi prawo interweniowania, jeśli w odległości ponad 100 m od jego działki sąsiad zdecyduje się postawić kurzą fermę na kilkaset tysięcy kurcząt, chiński zakład elektrolitów lub inną potencjalnie szkodliwą inwestycję. to tzw "lex inwestor"
  • ~wyborcy
    (2019-08-06 09:34)
    Społeczeństwo domaga się publikacji lotów innych jak np.Tusk, Borusewicz i zwrotu przez nich kasy za to naciąganie podatników!!!
  • ~zin
    (2019-08-06 10:37)
    panisko z ogrodnika sie zrobilo wladza uderzyla do lba No coz panisko nie bedzie sie znizal do lotow rejsowych i z jakas cholota lecial do Rzszowa
  • ~Karmen
    (2019-08-06 10:55)
    MAKABRA . Każdy ogrodnik wie , że chwasty trzeba usuwać zdecydowanie razem z korzeniami.

Może zainteresować Cię też: