Morawiecki dla wPolityce.pl: Temperatura walki politycznej przekroczyła dopuszczalny poziom

| Aktualizacja:

Temperatura walki politycznej przekroczyła dopuszczalny poziom; spór jest naturalny i twórczy, ale jeśli przyświeca mu debata - powiedział w rozmowie z portalem wPolityce.pl premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił, że nie będzie żadnej tolerancji rządu dla "przemocy w życiu publicznym".

wróć do artykułu
  • ~o czym pan mowi?
    (2019-08-06 20:29)
    Panie premierze przemoc juz byla w Bialymstoku a pan sie ostro do tego nie odniosl. W czasie nawolywania do przemocy i ostrzenia mieczy w obronie niby zagrozonego KK na Jasnej Gorze pan stal obok i nic nie mowil, obrazanie mniejszosci przez Jedraszewskiego juz bylo a pan tez nic nie popwiedzial i tego nie skrytykowal wiec o czym pan mowi?
  • ~nina
    (2019-08-06 20:12)
    Motto PiSu,"Dajcie mi wladze,a ja was urzadze".
  • ~mili
    (2019-08-06 20:32)
    Raz danej władzy nigdy nie oddamy
  • ~PIStoskandaleiafery
    (2019-08-06 21:32)
    Prezydent Paweł Adamowicz zginął od ciosów wyszolonego nożownika. Rząd zaopiekował się ... nożownikiem,cicho, sza, a z wdową i córkami bezwzględnie nadal walczy, nęka je i szczuje przeciw całej opozycji. Jak to świadczy o PISie ? PIS to moralne dno w każdej dziedzinie.
  • ~sic.
    (2019-08-06 21:24)
    Pisowskie lze elity ....
  • ~sic.
    (2019-08-06 21:22)
    Ten cham pisowski nie widzi ze za eskalacja napiecia jest odpowiedziale PiS ???? Co robi Kuchcinski ???? jeszcze jest marszalkiem ???? Pis mysli ze wszyscy w Polsce to durnnie ???? Morawiecki gebe w kubel i milcz ....
  • ~jarek
    (2019-08-06 21:05)
    Bo wyłażą wasze szwindle jeden za drugim? ;)
  • ~zin
    (2019-08-06 21:25)
    choloto rzadowa jesli idziesz do telewizji to nie przyrywaj jak inna osoba mowi czekaj jak skonczy Dopusc redaktora do slowa zeby mogl zadac ci pytanie nie przerywaj mu Mowienie w dwie osoby naraz tojest belkot chama bez kultury Dzisiaj sluchalem takiego chama rzadowego w telewizji
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-08-06 20:47)
    Należy więc zwiększyć wydajność chłodzenia, najlepiej kubeł zimnej wody.
  • ~Marcin81
    (2019-08-06 20:54)
    Zgadzam się z Panem Premierem!!!! ZERO TOLERANCJI DLA PRZEMOCY!!!!!
  • ~ziutka
    (2019-08-06 22:06)
    Morawiecki = beznadzieja. Taki cwaniaczek z wyglądu i chyba życia.
  • ~rychu
    (2019-08-06 21:44)
    Mateuszek- klamczuszek, nie to za delikatnie !!!!!!!!!! Morawiecki-KLAMCA !!!!!!!! cala ta wypowiedz to jedno wielkie KLAMSTWO !!!!!!!!! tolerancji nie ma dla waszych przeciwnikow !!!! a przeciez oszolomy sa i po jednej i po drugiej stronie !!!!!!! dla waszych przeciwnikow sa kibole - patrioci !!!!!!! sa katolskie biskupy i klechy oszolomy szczujace i plujace na ludzi, tylko dlatego ze mysla, samodzielnie mysla !!!!!!!!! Morawiecki, jestes szkodliwa, klamliwa zaraza !!!!!! wrog Polski i wszystkich Polakow !!!!!
  • ~Zorro
    (2019-08-06 22:40)
    Temperatura przekroczyła dopuszczalny poziom, więc razem z klechami dołożymy jeszcze do pieca żeby nam elektorat się nie zdemobilizował przed wyborami, prawda panie Pinokio?
  • ~egon
    (2019-08-06 22:42)
    Panie premierze, kiedy dowiemy się ile milionów przepisał Pan na żonę?
  • ~Juliusz
    (2019-08-06 23:11)
    O jakiej debacie mówi pan premier? Czy chodzi mu o ustawy przyjmowane bez dyskusji, debaty w ciągu kilku godzin? A potem wielokrotnie poprawiane?
  • ~Nie ślepy
    (2019-08-06 23:05)
    Jest takie powiedzenie: "Diabeł ubrał się w ornat i do mszy dzwoni".
  • ~Slazak
    (2019-08-07 03:44)
    Kaczynski opira swoja wladze na platnych klamcach. karierowiczach i zwyklych oszustach. Pan Morawiecki spelnia wszystkie te kryteria.
  • ~jula
    (2019-08-07 06:13)
    Jeśli słowa o braku tolerancji dla przemocy wypowiada największy kłamczuch w historii Polski ,to rosną moje obawy ! PRZYGOTOWUJĘ SIĘ NA TWORZENIE BOJÓWEK POD EGIDĄ PARTII RZĄDZĄCEJ .Przykład mamy w Białymstoku i w wypowiedziach biskupów .To są zachowania kąsającego psa odchodzącego .
  • ~Pradziad
    (2019-08-07 05:52)
    Swieta prawda, premierze , swieta prawda, ad kiedy Pis rzadzi , to ten poziom jest ponizaj pasa! Mam tu wszystkie afery, skandale, obelgi , nawet mord na tle politycznycm, wyliczyc?
  • ~Tu rządzą demony
    (2019-08-06 23:23)
    Gadają o scyzoryku co sam w kieszeni. W tym przypadku pancerfaust samoistnie się uruchamia bez dotykania dźwigni.