Posłanka PO broni tęczy wokół wizerunku Matki Boskiej cytując "godzinki"

Tęcza wokół twarzy Matki Boskiej Częstochowskiej, jeśli nie była kolportowana w miejscach, gdzie absolutnie nie powinna, nie obraża niczyich uczuć religijnych – mówiła w "Śniadaniu w Polsat News" Izabela Leszczyna. Obraz Matki Boskiej z tęczową aureolą niósł w sobotę jeden z uczestników Marszu Równości, który odbył się w Płocku.

wróć do artykułu
  • ~Nickiewicz
    (2019-08-11 14:16)
    Takim religijnym warto chyba przypomniec o zagladzie Sodomy i Gomorry :-)
  • ~uzhjnm
    (2019-08-11 14:21)
    Moim zdaniem Matka Boska w teczowej aureoli to nawet dzielo sztuki bez Warchola. I rzeczywiscie nikogo nie obraza. Obrazilo odrawianie mszy w durszlaku i obceniczne wizerunki. Obrazil sam marsz, bo teczowi do tej pory byli zawsze tolerowani. Obrazilo ich podejscie do sprawy, ze zamiast sie masowo przyznawac do innosci- o ile im to sprawia przyjemnosc, wylezli jak karaluchy na ulice, oskarzajac reszte o homofobie........
  • ~alik
    (2019-08-11 14:24)
    pani poseł proponuję wizytę u laryngologa w celu stwierdzenia w pani gardle tęczy i w jakiej kolorystyce
  • ~ale jaja!
    (2019-08-11 14:25)
    miejscowa idiotka ta Leszczyna. Tylko tak dalej.
  • ~PO-KO do de
    (2019-08-11 14:25)
    Piękne zjawisko tęczy zostało obrzydzone przez spędy obscenicznych przebierańców.
  • ~egon
    (2019-08-11 14:41)
    A co złego jest w tym wizerunku? Matka Boska nie kocha tych ludzi, czy jak?
  • ~W
    (2019-08-11 14:41)
    Stanowisko tej miernoty Leszczyny jest stanowiskiem calej Totalnej Targowicy oraz ich guru herr Tuska.
  • ~head
    (2019-08-11 14:52)
    "A ten jest znak przymierza, które Ja zawieram z wami... Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między mną a ziemią... Gdy zatem będzie ten łuk na obłokach, patrząc na niego, wspomnę na przymierze wieczne między mną a wszelką istotą żyjącą w każdym ciele, które jest na ziemi" (Księga Rodzaju, 9, 12-17). Ciekawe, czy któryś z hierarchów to czytał?
  • ~Andy
    (2019-08-11 14:52)
    Kamil Bortniczuk nie odmawia "godzinek" bo propagują LGBT - ksiądz proboszc tak mu powiedział. :D
  • ~POZNANIAK
    (2019-08-11 15:00)
    Z tej Leszczyny wyjątkowy babsztyl,bez mózgowie.Kto wybiera takie idiotki do sejmu?
  • ~cukop
    (2019-08-11 15:05)
    Jak LGBT dojdzie do władzy to banknoty maja być z tęczą, p....... i z...ą. Tindemanns i Sorosz bedą szczęsliwi
  • ~Werner von Scheisskopf
    (2019-08-11 15:23)
    Ta fragleska była wiceministrem finansów za Tuska, nie dziwię się aferze VAT jak za finanse kraju odpowiadali - Bydgoszczu i ten krzew orzechowy do spółki (nomen omen).
  • ~Pół-panek Kriss
    (2019-08-11 15:25)
    Jedno Mnie dziwi.DLACZEGO Episkopat nie ogłosi : Zakaz pochówku na Parafialnych Cmentarzach dla Wszelkiej Maści Dewiantów. Zakaz kapłańskiej posługi w pogrzebach.ZAZNACZAM Cmentarze Parafialne to WŁASNOŚĆ Kościołów ,i o pochowku DECYDUJE Proboszcz.
  • ~fikołek
    (2019-08-11 15:38)
    Pani posłanka z PO Izabela Leszczyna jest niedouczona, albo manipuluje. Prawdziwa tęcza ma siedem kolorów a nie sześć jak w tęczy tych neomarksistów. W tęczy LGBTHIV + kolory są w odwróconej kolejności i brakuje błękitu Maryjnego. Czyli analogicznie z tą tak zwaną tęczą, jest tak jak znakiem satanistów, którym jest odwrócony krzyż. Wszystko w temacie.
  • ~ik
    (2019-08-11 15:47)
    z ts religia to już smieszne kto chce niech wierzy kto nie chce niech nie wierzy a nie robia cos na przymus to jak z modlami pod figura...…...
  • ~#Daro
    (2019-08-11 16:00)
    Ta sama tęcza te same wartości? Plucie katolikom w twarz ciąg dalszy.
  • ~kukunamuniu
    (2019-08-11 16:32)
    czy widział ktoś boska,a kto pyta? jak to kto matka boska.
  • ~Jaś
    (2019-08-11 16:39)
    Iza,wsadz sobie nocnik na twoj zakuty leb i tez ci bedzie do twarzy
  • ~do dziury!