Rezygnacja Kuchcińskiego zamyka sprawę? Wyborcy chcą więcej wiedzieć [SONDAŻ]

| Aktualizacja:

Aż 67 proc. ankietowanych ocenia źle sposób, w jaki marszałek Marek Kuchciński korzystał z rządowego samolotu – wynika z sondażu IBRiS dla DGP i RMF FM przeprowadzonego 9 i 10 sierpnia br. na grupie 1,1 tys. osób. To jednak nie jest najgorsza informacja dla PiS.

wróć do artykułu
  • ~aza
    (2019-08-20 23:42)
    oszust i kłąmca jak cała pisowska mafia
  • ~Dobrze poinformowany
    (2019-08-13 13:10)
    Ciekawe, że wciąż nikt nie upublicznił rzekomych materiałów ABW, z których wynika, że rzekomo Kuchciński latał do Rzeszowa do nieletniej prostytutki. Czyżby opozycja tez miała coś podobnego na sumieniu, że boi się ruszać ten temat? :) Jest nawet w internecie film z zeznaniem agenta ale jakoś ciągle znikają do niego linki :) Przypadek?! :)
  • ~Zawstydzona.
    (2019-08-13 12:13)
    Kiedy obejmowali rządy obiecywali że będzie skromniej nie tak jak za PO. I co się okazało, jest jeszcze gorsze rozpasanie,buta to domena rządu PiS.Jeden z internautów zaznaczył że Kuchcinski zwrócił pieniądze. Dla mnie nie zwrócił,bo nie odprowadził ich do budżetu tylko przelał je na konto organizacji charytatywnych a to całkiem co innego.Przy rozliczeniu podatkowym wszystko odpisze i pieniądze wrócą do niego z powrotem. Tak się to robi bo im się to należy.
  • ~importer
    (2019-08-12 20:01)
    Kuchciński zapłacił także za wyczyny samochodowe pod Toruniem Macierewicza oraz wielkopańskie popisy marszałka Senatu a wszystko to zgotował jemu zwykły poseł Jarosław Kaczyński.
  • ~kierowca
    (2019-08-12 19:53)
    Marek Kuchciński może słusznie mieć żal do losu że został pisowskim chłopcem do bicia.W końcu przyszło mu zapłacić tak za skutery Karskiego w Grecji,kraksy Beaty Szydło w drodze do Chrzanowa.
  • ~ela
    (2019-08-12 13:05)
    Szanowni dziennikarze,proszę,przestańcie się ośmieszać.Pytam ,gdzie byliście,kiedy były premier Tusk,była premier Kopacz,p. Borusewicz i inni latali samolotami? Czyżby tamtej jaśnie panującej ekipie przysługiwały samoloty a obecny rząd ma korzystać z ,,wołów,,?
  • ~prawda
    (2019-08-12 10:20)
    czy borysewicz zapłacił i tusk i reszta buraków ,.,. / P I S ma 100 % poparcia i amen,.,./
  • ~Aa
    (2019-08-12 09:47)
    przecież " dobra zmiana " miała naprawić "zło " poprzedników, a tymczasem nieźle się sama rozbuchała!!!! - same LOTY to jeszcze niewiele
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-12 09:20)
    Platformersi znowu sami zeżrą gorącego kartofla którego wyciągnęli z kotła.Oszołomy w amoku zapomnieli o słowach : kto z was jest bez grzechu ,niech pierwszy rzuci w nią kamieniem....Teraz społeczeństwo rzeczywiście będzie chciało poznać całą dokumentację lotów PIS i PO-PSL. Sądzę że w tym meczu jak i tym trzynastego pażdziernika zwyciężą rządzący obecnie.
  • ~Jak
    (2019-08-12 09:15)
    Te 82% KO - jak się przeklada na ogólną liczbę ankietowanych? Ja się zapytowuje autora!
  • ~Dzidek19
    (2019-08-12 08:59)
    Kto rozliczy nietykalnych ludzi których prawo nie obowiązuje najpierw samemu trzeba być ok żeby kogoś oceniać a nie brudy pod dywan
  • ~cuda
    (2019-08-12 08:50)
    Anty dziennikarze proszę przeprowadzić ankietę w sprawie przelotów Tuska i Borusewicza .Tusk przelatał za siedem i pół mil a Borusewicz prawie mil. i co na to czytelnicy ?
  • ~Zaratas
    (2019-08-12 08:40)
    I jeszcze tłumaczenie wiadomości "bo inni też latali, to Kuchciński też mógł". Brzmi to jak porównywanie mamy do zachowania kolegi z klasy:D
  • ~kręciołek
    (2019-08-12 07:44)
    to dopiero otwiera sprawę
  • ~niech odda moją dolę
    (2019-08-12 06:39)
    Nie zamyka ,czuję się okradziony przez tego prostaczka z Galicji .
  • ~Slazak
    (2019-08-12 06:39)
    Witek to plotka. Kaczynski robi w gacie i razem z Kaminskim w razie majdanu szykuja obrone dojnej zmiany
  • ~Look
    (2019-08-12 06:30)
    A na zdjeciu SAMI SWOI, jak to sie jeden na drugiego cieszy i jak serdecznie wird!
  • ~Pelek
    (2019-08-11 23:15)
    Jak świat istnieje zawsze skorzystali z rządowych samolotów ja też bym zabrała małżonka i tak leci co za różnica ile osób zwykła nagonka bo już szajby dostają nie wiedzą co mają robić aby do władzy wrócić banda deb.....i
  • ~Adamos
    (2019-08-11 22:50)
    Teraz czas na pisowskich radnych wojewódzkich i powiatowych, którzy od 2016 odnotowali masowy przypływ gotówki. Wszyscy są w jakiś radach nadzorczych, komisjach itp gdzie kasują dziesiątki i setki tysięcy rocznie
  • ~Kuba
    (2019-08-11 22:38)
    To nie tyle chodzi o loty, ile o kłamstwa.

Może zainteresować Cię też: