Wałęsa: 30 lat temu zawarłem historyczne porozumienie. Dziś Polska znów znalazła się na rozdrożu

Deklarację Obrony Demokracji podpisali w piątek w Gdańsku przedstawiciele pomorskich struktur KOD, PO, Nowoczesnej, SLD i Wiosny. Wśród sygnatariuszy dokumentu, którego głównym celem jest kontrola wyborów parlamentarnych, są też Lech Wałęsa, Henryka Krzywonos-Strycharska i Bogdan Lis.

wróć do artykułu
  • ~Aa
    (2019-08-16 15:38)
    Może ktoś wyłączyć prąd?
  • ~ajax
    (2019-08-16 15:39)
    Tu już nawet najwybitniejsi światowej sławy psychiatrzy nie pomogą. Ludzie chorzy na władzę, którzy dalej nie są w stanie pogodzić się z decyzją większości wyborców.
  • ~pola
    (2019-08-16 15:40)
    ten obraz mowi za siebie jak to falszywe ---matka boza ojciec swiety krzyz .i bratanie sie z ludzmi co wszystko niszczy te swietosci -öbluda do kwadratu ---tej pary ---jak mozna uprawiac taka polityke obludy --i co chca ze glupi to kupi ---------nie mamy rozum oczy i uszy --juz nie nabierzemy sie klamstwa -gebelsa ---klam klam zawsze cos zostanie -za dobrze sie poznalismy na was obludnicy
  • ~Dura lex sed lex
    (2019-08-16 15:44)
    W raz z czasem i staroscia czlowiek staje sie wrakiem kiedy zdrowe komorki obumieraja. Towarzystwo wzajemnej adoracji i tego samego koryta sie odezwalo.
  • ~Krystyna
    (2019-08-16 15:46)
    Pani H.Krzywonos i Pan L.Wałęsa W s t y d. P.Wałęsa własne porachunki, osobistą nienawiść do p.J.Kaczyńskiego przedkłada nad dobro Polski. P.H.Krzywonos wygląda na bardzo z tego zadowoloną,ale co tu wymagać!!!
  • ~greg
    (2019-08-16 15:47)
    Skompromitowany Ot..au wraz z wykreowaną sztucznie tramwajarą która nic nie zrobiła i przyznała się do tego Pani Annie Walentynowicz. Dwa pry..mitywy.
  • ~Mark Twain
    (2019-08-16 15:59)
    Ałturytety knajackiego PO=lactwa TW Bolek i tramwajarka której w czasie strajku energetyka wyłaczyła prąd czyniąc ją bohyterką Siepnia !!!
  • ~Motorówkarz
    (2019-08-16 16:01)
    Mamo ja głopak kup mi TRAMWAJ
  • ~u8iojkm,
    (2019-08-16 16:02)
    "Wałęsa: Rozliczyć i odstawić oszustów. A jeśli nie, to się skończy wojną domową" - no to kto mu teraz da te dwa melony, zeby te wojne domowa zorganizowal..........?
  • ~Reklama Bolka
    (2019-08-16 16:04)
    jest dla każdego pocałunkiem śmierci!
  • ~Fezuj
    (2019-08-16 16:08)
    Czerwony sztandar zamienił Bolek na tęczowy. Dalej pragnie rewolucji bolszewickiej. Co za kretyn
  • ~Raibjaj kroliczek gdybaj
    (2019-08-16 16:16)
    Czy to prawada że Krzywonoska nie umie czytać po POLSKU że skonczyła półtorej klasy koło WERCHEJOWA
  • ~44 dawniej też 44
    (2019-08-16 16:17)
    Być może to będzie dla kogoś przykre, ale nie cenię pana Wałęsy i pani Krzywonos. Te osoby nic sobą nie reprezentują. Nie mają ani szerokiej wiedzy, ani kompetencji, ani inteligencji, ani wybitnych zdolności, ani ciekawych zainteresowań, nie znają się właściwie na niczym konkretnym. Ich zdanie w jakiejkolwiek sprawie jest mi całkowicie i we wszystkim obojętne i niepotrzebne najbardziej jak tylko można. Tak... oni są całkowicie zbyteczni. Nie czekam na to co mają do powiedzenia, bo zwyczajnie nie cenię ich, nie uważam i nie szanuję.
  • ~jaity
    (2019-08-16 16:24)
    Już widzę tych pazernych dziadków ganiających z kałachami po krzakach :)
  • ~Yacov Izaak
    (2019-08-16 16:31)
    Właśnie tu z OTUĄ można się zgodzić: "Rozliczyć i odstawić oszustów"
  • ~brat
    (2019-08-16 16:39)
    ...lechu czytaj książki o osobistej kulturze...idź do szkoły uczyć się...
  • ~LW
    (2019-08-16 16:40)
    To jest parodia, TW Bolek nawet nie wiedział gdzie się podpisać. 15 organizacji a na tablicy może 8! To jest żałosne Ci ludzie podpisują coś na ulicy! Jakie to ma znaczenie dla Polski i ich Obywateli - żadne! Polacy Ich już znają. Co dla nich zrobili, a raczej czego nie. Nie macie żadnych szans w wyborach w jesieni - pogońcie się z tym, szczególnie myślę o Tobie TW Bolek
  • ~funkol
    (2019-08-16 16:43)
    Ta para utuczonych miałaby wojować,to chyba żart!
  • ~mam swoje lata ,nie zależy mi
    (2019-08-16 16:50)
    PANIE PREZYDENCIE PROWADŻ PAN ,GIWERĘ ODKOPIE .
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2019-08-16 16:56)
    POsibrzuchy POsożytnicze