PiS buduje skansen. Udało mu się stworzyć podział na elity i lud

| Aktualizacja:

PiS chce być lekarstwem na zdefiniowane przez siebie samego zło. Jednak polityka tożsamości i retoryka godnościowa to emocjonalna reakcja na problemy, które przyniósł nam globalny kapitalizm.

wróć do artykułu
  • ~Skuba
    (2019-09-09 11:48)
    PiS to w gruncie rzeczy taka "Samoobrona" tylko prowadzona przez inteligenta i dogadana z narodowcami i klerem. A przy okazji przypominam, że z "elitami" to najskuteczniej walczył niejaki Szela....
  • ~Sokular
    (2019-09-09 11:36)
    ostatnie dni kampanii Prawicy zdecydowanie przestrzelone w własną stopę - takie teksty DZIŚ już nie przejdą-jesteśmy o wiele dalej w rozwoju cywilizacyjnym. DOSYĆ.
  • ~????
    (2019-09-09 09:59)
    Skąd się w Polsce nabrało tylu niekumatych profesorów ?
  • ~J. Bieda
    (2019-09-09 09:39)
    2020 Podkarpacie: suchy chleb i brudne gacie!
  • ~utylizowac
    (2019-09-09 09:06)
    jedno jest pewne ten maciciel mowi o wykonczeniu postkomuny a on kim jest jak nie postkomuna jego rodzina pochodzi z odessy czyli czerwoni jego ojciec zatwardzialy komunista a me---da lze cos o postkomunie szambo pisowskie
  • ~0101
    (2019-09-09 08:48)
    Przekreślenie Polski wielonarodowościowej nastąpiło w Jałcie. W normalnym społeczeństwie elita to ok 5%. My elit nie mamy bo leżą w Katyniu, Oświęcimiu, Dachau .Obecne elity są z punktów za pochodzenie. Starsi wiedzą o co chodzi ,a młodsi niech poczytają. A katolicyzm uratował nas przed wynarodowieniem. Pozdrawiam
  • ~Jarosław Msciwy
    (2019-09-09 08:16)
    Piss puści nas w skarpetkach, i to takich spoconych i dziurawych, po Jarosławie Mściwym. Skończymy jak Grecy 10 lat temu.
  • ~Sokular
    (2019-09-09 08:14)
    Jakie elity i lud takie preferencje..............po zmianie systemu najważniejsza jest........kasa,zobaczymy jak to się będzie rozwijać..................jakiegoś ciągu cywilizacyjnego czy naukowego nie widać,ręce opadają kto teraz prowadzi....CZARNO widzę
  • ~333 m.
    (2019-09-09 07:57)
    Przed wyborami do sejmu i senatu proponuję suwerenowi dokładnie wsłuchać się i przeanalizować słowa piosenki Muńka Staszczyka ,,POLA...". Może wreszcie do Nas dotrze jakiś kawałek prawdy !
  • ~Kogut
    (2019-09-09 07:54)
    Jeno wycie do księżyca wam zostało profesory.golym okiem widać jak Kaczyński posklejal naród i naród mu podziękuj przy urnie.bedzie rządził krajem nadal....
  • ~Az tyle na ten temat
    (2019-09-09 06:26)
    Kolejny “prufesur” - ZENADA!
  • ~ciotka Pelagia, madra z Komanczy
    (2019-09-09 06:09)
    Wielki Maz Opatrznosci i tyle w temacie
  • ~asd1312
    (2019-09-09 03:57)
    7Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~logika
    (2019-09-09 00:44)
    Pan Klemensiewicz jak zwykle kłamie - panstwo wielonardowe nie ma sensu w sytuacji gdy mniejszosci sa wrogie i nienawidza grupy narodowsciwoej bedacej wiekszoscia... no ale logika nie jest mocna strona wyowdu pana profesora... Dmowskim prosze sobie ubłoconych ust nie wycierac...
  • ~aborcja solidarności
    (2019-09-08 23:26)
    "PiS chce być lekarstwem na zdefiniowane przez siebie samego zło". To jak potajemne spowodowanie awarii w celu pokazania wszystkim swojej fachowości przy błyskawicznej naprawie. Burmistrz w mojej wsi stosuje podobną technikę: uległy mu radny zadaje pytania wcześniej przygotowane przez obu. Produktem tego w oczach ludu i niewtajemniczonych jest: niesamowicie mądry pan burmistrz. Wątpię, by on lub ktoś z otoczenia coś takiego wymyślił. Raczej jest to odgórne szkolenie ochroniarzy w organach administracji publicznej wyższego stopnia. Tak szkolą burmistrzów kieszonkowcy ze stołków dyrektorskich przy wojewodach. I płynie rzeka kasy od wieśniaków z gmin do góry. Tak, tak. Teraz rządzi PiS.
  • ~stańczyk
    (2019-09-08 23:03)
    Nie wierzę sondażom ! Jeżeli jednak PiS by wygrało , to znaczy, że Polaków można kupić za pieniądze i "lewe" obietnice. A wtedy zobaczymy co na prawdę warte jest nasze społeczeństwo .... Mieliśmy już takie gorzkie egzaminy w naszej historii, i jeżeli tak się stanie, to nie jesteśmy warci ani demokracji ani suwerenności ...
  • ~ W.Borsa
    (2019-09-08 22:11)
    SZCZODRZY sponsorzy z NASZYCH pieniędzy: haracz dla sukienkowych ~ 100 mld zł, grzybek 0,5 do ~ 1 mld zł, pejsaci ???, + dług publiczny ~ 100 mld zł? Poprzednicy nie lepsi. Czy powinniśmy to odzyskać?
  • ~Wojtas1127
    (2019-09-08 21:43)
    Już słyszę ten lament jak znów dostaniecie wpie... dol w październiku, a koryto coraz dalej i dalej.
  • ~a n t y p a c a n
    (2019-09-08 21:01)
    "Lud pisowski" czy to czasem nie pomysł na podział niejakiej Krystyny Judziny.
  • ~Edek
    (2019-09-08 21:00)
    CANALIA...to taki schizofreniczny wariat...który dużo mówi i obiecuje...bo za nic ...NIE ODPOWIADA...

Może zainteresować Cię też: