Kaczyński o płacy minimalnej: Nie spodziewałem się takich fake newsów, bezczelność

| Aktualizacja:

To, co robimy jest w interesie milionów pracowników, przedsiębiorców, jest w interesie polskiej gospodarki - oświadczył w radiowej Jedynce Jarosław Kaczyński. Prezes banku narodowego przedstawił mi pierwsze szacunki, czy wpłynie to źle na gospodarkę. Nic z tych rzeczy - powiedział lider PiS o planowanym podniesieniu płacy minimalnej. 

wróć do artykułu
  • ~lakon
    (2019-09-11 09:35)
    Prezes pogadał wczoraj wieczorem z szefem NBP i ten, nawet bez konsultacji z asystentkami powiedział że będzie git. I stąd prezes wie.
  • ~Bingo
    (2019-09-11 10:34)
    jarek dochodził do prawdy smoleńskiej, już prawie ja znalazł, ale jednak nie znalazł niczego innego niż raport dr. Macieja Laska. Obiecywali samochody elektryczne, promy, helikoptery wszystko obiecywali ale nie ma nic. Teraz obiecuja szybkie dogonienie państw Europy zachniej, tak jak Gierek. I obudzi sie polski lud w zbankrutowaniej, zamordystycznej Polsce lat 80 tych. Ludzie nie dajcie się oszukać tym cynicznym łajdakom.
  • ~Poczekaj 13 paż.
    (2019-09-11 09:25)
    Ty szeregowy p ośle bezczelny jesteś! dobrze się rozdaje nie ze swojej kieszeni?
  • ~rumor xyz
    (2019-09-11 10:06)
    kulawy deweloper i stary blagier, powinien wreszcie odejść w zapomnienie.dla dobra Polek, Polaków i swojego również!!!
  • ~lakon
    (2019-09-11 11:38)
    Problem z PiS jest taki, że interes partii stoi ponad interesem państwa i prawa. A na dodatek na sztandarach jest "Prawo i Sprawiedliwość".
  • ~Cesarz Jarosław
    (2019-09-11 13:26)
    Styczeń 2020 - bochenek chleba za 40 złotych! Witamy w Białorusi!
  • ~Mam pytanie
    (2019-09-11 11:06)
    A czy prezes NBP już wie, że przedstawił prezesowi Polski wstępne szacunki, czy jeszcze nie wie... ?
  • ~44 lata pracy
    (2019-09-11 12:57)
    Panie Kaczyński a co z obiecanymi przez PIS oraz Prezydenta Dudę EMERYTURY STAŻOWE wszystkim dogadzacie a o nas dalej zapominacie .Ale Panie Kaczyński wielki wodzu PIS PRZYJDZIE KRYSKA NA MATYSKA my poczekamy . Pozdrawiam wielkiego wodza PIS Kaczyńskiego 44 lata pracy i dalej pracuję dzięki Kaczyńskiemu oraz PISOWI .
  • ~kuba
    (2019-09-11 11:14)
    planują gwałtowną inflację i wtedy łatwo osiągnie się nawet większą płacę minimalną
  • ~Jaro
    (2019-09-11 09:19)
    Nie tylko Uczciwy Developer ale także Wielki Ekonomista. Może jakiś Nobel?
  • ~Robal
    (2019-09-11 10:03)
    Prezes już to sobie w głowie policzył, starczy na wszystko...
  • ~renegat
    (2019-09-11 17:36)
    On nie będzie umierał jak Radziwił. On już umiera jak Radziwił. Nienawidzi świata, niena widzi Polaków, a wszystkei diabły już rwą go do piekłą. Własne goryle go zaduszą i żaden Kmicic przy nim nie ostanie. Skończy ja ******o komunistyczne. Dość nażarł się frykasów w PRL,dość pławił się w luksusach kosztem majątku zamordowanej Polski Ludowej. Łzy wielu Polaków jego ręką zgotowane. On musi być pochowany trwarzą do dołu, a braciszka z Wawelu trzeba wypompować szambówką.
  • ~Don Carlos
    (2019-09-11 14:00)
    Dziadku idź na zasłużony odpoczynek, nie psuj Naszej Ukochanej Ojczyzny i nie niszcz dorobku Polek i Polaków zbudowanego ogromnym ich trudem po 1989 roku. I na koniec, dziadek! po prostu nie nudź nas swoimi fanaberiami i głoszonymi niedorzecznościami. Amen.
  • ~sierżant SB
    (2019-09-11 18:06)
    Już wiecie, dlaczego głosił: "Euro? Nigdy?" Gdyby było Euro, byście wiedzieli ile zarabiacie i ile płacicie w sklepach Unii Eurpejskiej. Folwark Polska - prywatny folwark naszych wyzwolicieli Polaków z rąk komuny - przestałby istnieć.
  • ~rumor xyz
    (2019-09-11 09:56)
    kulawy deweloper i stary blagier, powinien wreszcie odejść w zapomnienie.dla dobra Polek, Polaków i swego również!!!
  • ~Alek
    (2019-09-11 08:52)
    Bo pełowcy i wrogowie Kaczyńskiego wolą, żeby Polacy pracowali po 3-5 zł na godzinę pracy, a pełowcy dostają ataku szału, że,za kilka lat Polacy mają zarabiać jak Niemcy czy Francuzi
  • ~Dark in Poland
    (2019-09-11 13:55)
    A kiedy Glapińskiego rozliczą za aferę z bankiem i propozycją łapówki od Czarneckiego ?
  • ~mkk
    (2019-09-11 14:40)
    Dobrze gada Jarosław Kaczyński: "...żeby Polska była pod każdym względem silniejsza, a Polacy żyli lepiej...". Zupełnie jak idol jego młodości, Edward Gierek: "Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej." Wiadomo, jak skończył Gierek. Tak samo skończy Kaczyński?
  • ~--------ziutek
    (2019-09-11 13:21)
    Ja też życzę sobie powrotu Polakow z obczyzny do kraju. Z tym samym szacunkiem dla Polaków , jaki J. K. ma dla Ukraińców.
  • ~WODZU DAJ
    (2019-09-11 14:51)
    PANIE PREZESIE PROPONUJE 8 000TYS PENSJI MINIMALNEJ TALON NA SAMOCHÓD I W SONDAŻACH 90 % GWARANTUJE.

Może zainteresować Cię też: