Kidawa-Błońska: Obrady Sejmu w starym składzie tuż po wyborach to jakiś ukryty plan PiS

| Aktualizacja:

Przerwanie obrad przez Sejm i wznowienie ich w starym składzie już po wyborach nie wróży nic dobrego; to jakiś ukryty plan PiS - mówiła kandydatka KO na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska w Tok FM. Skrytykowała także plan odgórnego podwyższenia płacy minimalnej.

wróć do artykułu
  • ~polak mały.
    (2019-09-12 15:05)
    Oj Oj gdyby tak PO zrobiło po przegranych wyborach to byłby koniec ŚWIATA. Takie plany mogą się jedynie wylęgnąć w główce właściciela Polski, zaznaczam SAMOZWAŃCZEGO. Jasna GÓRA SANKTUARIUM POLSKI została SPROFANOWANA przez Rydzyka oraz innych profanów to i Kraj można sponiewierać bo tak chce samozwaniec. Ten Sejm po wyborach to jak odcisk na czterech LITERACH.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-09-12 14:11)
    Ihaaaa! I znów klacz Kidawa -trojańska zarżała by się w norę głębiej schował skretynus -dyndała.Ihaaaa!
  • ~tttt.
    (2019-09-12 10:05)
    Jednak w tym PO to same polglowki i zlodzieje.
  • ~98oijk
    (2019-09-12 06:59)
    PiS ma plan A i moze plan B oraz ten budzacy bojazn po- ukryty. Po polsku trzeba by powiedziec raczej tajny, ale niech bedzie ten versteckter....Tyle, co do polskosci przyszlej ministry......gdyby wygrala. Potem trzeba dodac, ze w porownaniu z tymi trzema planami po stronie po stoja jeden: wypelnic misje berlinsko-moskiewska i dopchac sie znowu do koryta, zeby bylo, jak bylo.........Marnie, jak na plan wyborczy......
  • ~sdf23432
    (2019-09-12 02:59)
    5Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Berte
    (2019-09-12 00:13)
    Czy ta kobieta ma doradcow. Brednie plecie. W wielu zachodnich krajach, rzad ustala minimalna place. ZENUJACE. I ona chce byc premierem.
  • ~Blobo
    (2019-09-12 00:06)
    Pis szykuje zamach stanu albo wojne domowa.
  • ~dsf234234
    (2019-09-11 23:13)
    2Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~do celi
    (2019-09-11 22:28)
    PO TO DNO DNO TOTAL 8 LAT PRZY ZŁOBIE pełnym złobie no coz braliscie vat nie zginiecie
  • ~Werner von Scheisskopf
    (2019-09-11 21:09)
    Chwalić Boga do trzynastego października coraz bliżej , później tych koszmarzydeł intelektualnych i wizualnych nie będzie.
  • ~fgh534543
    (2019-09-11 21:06)
    2Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~ZXCQVB
    (2019-09-11 20:11)
    CHRONICZNY strach przed utratą większości w SEJMIE? NIEGOSPODARNOŚĆ straszy i spać nie daje? Teraz obiecają wszystkim nawet po milionie – (długu?)!
  • ~fghf64564
    (2019-09-11 20:01)
    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Krzychu
    (2019-09-11 19:42)
    Przepraszam za literowki
  • ~Krzychu
    (2019-09-11 19:40)
    Żartowałem nie lubię żadnej ideologii. Lgbt i komunizm, faszyzmii nazizmu to to samo
  • ~alik
    (2019-09-11 19:32)
    a gdzie wasz prorok Wałęsa senior , każdemu po 100 mln , jedyne trafne proroctwo to takie że puści was w skarpetach
  • ~Krzychu
    (2019-09-11 19:29)
    Kocham ideologię lgbt
  • ~Krzychu
    (2019-09-11 19:26)
    Chwała najjasniejszej Rzeczypospolitej. Sława Ojczyźnie.
  • ~ß0poklö
    (2019-09-11 19:09)
    Prosze zwrocic uwage, ze K-B nie powiedziala, ze PiS ma tajny plan. To byloby po polsku. Ona powiedziala- "ukryty" czyli versteckter..........No i jak szybko wychodzi, kto im doradza?
  • ~gosc z zagranicy
    (2019-09-11 19:09)
    PIS-owcy robia to samo co TRUMP w USA i Johnson w Wielkiej Brytanii.Co wyjdzie ? _SUPER PANSTWO. Kazdy Polak zarobi 10 tys. zl. , trzeba tylko znalesc firmy ktore to zaplaca.

Może zainteresować Cię też: