Pegasus w Polsce potwierdzony? Siemoniak: W każdym demokratycznym kraju po takiej informacji powinien upaść rząd

| Aktualizacja:

Czy poseł PiS Tomasz Rzymkowski właśnie ujawnił w rozmowie z dziennik.pl, że polskie służby specjalne dysponują systemem Pegasus?

wróć do artykułu
  • ~miki
    (2019-09-14 12:28)
    No to jest problem. Bo w Polsce oprócz słynnej prowokacji agencji rządowej, która zakończyła się aresztowaniem, osadzeniem i śmiercią pana Brunona nie ma zagrożenia terroryzmem. Nie oszukujmy się. To jest PISowskie "podsłuch +" - niech się schowają kelnerzy z "sowa i przyjaciele". Teraz mają narzędzie.
  • ~Zenek
    (2019-09-13 15:18)
    Piszę ten kom i oni go już czytają, za zakupy płaciłem kartą, wiedzą gdzie i o której godzinie wiedzą ile mam na koncie i że wczoraj zrobiłem przegląd samochodu, a niektóre wełniane istoty czepiaja się Siemoniaka że im o tym mówi już wam całkiem mózgi zlasowalo
  • ~MLZJ
    (2019-09-13 07:13)
    Pro PiS-owskie opinie w tym temacie swiadcza jednak o glupocie duzej czesci wydawac by sie moglo "normalnych" ludzi w Polsce...
  • ~areał
    (2019-09-12 23:13)
    HEJ trole pismienne a wiecie co to PEGASUS !...
  • ~tadek
    (2019-09-12 22:12)
    PO co nam służby i zdobywanie informacji. Przecież moglibyśmy się za dużo dowiedzieć o przekrętach PO. Wystarczy nam przecież Siemoniak, on będzie zdobywać informacje o przestępcach.
  • ~ciemny elektorat
    (2019-09-12 21:39)
    PiS forever! And ever! Na POhybel PO.
  • ~ZK Wronki
    (2019-09-12 21:27)
    Siemoniak, nie farfol, platfusie.
  • ~siwy
    (2019-09-12 21:04)
    A strzel sobie baranka to może zmądrzejesz
  • ~ttma
    (2019-09-12 20:45)
    widća że producenci systemów operacyjnych na telefony musieli maczac w tym swoje łapska robąic jakiieś nieoficjalne furtki aby taki system jak pegasus mógł działać zresztą kupuąjc taki telefon z systemem googla o apple nie wspomiąnajc uderza niemal całkowity brak kontroli na urządzeniem jakby google i apple musieli teraz zapłacić odszkodowania kazdemu uzytkownikowi smartfona ze swoim systemem operacjnym to zaniechano by takich praktyk
  • ~dfg2342342
    (2019-09-12 20:14)
    8Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~rychu
    (2019-09-12 19:41)
    tak Panie Siemioniak, Polska nie jest juz demokratycznym krajem !!!!!!!!!!!! nie jest juz krajem dbajacym o swoich obywateli !!!!!!!!!!!! jest krajem zamordyzmu gdzie poza sekta Jareczka, wszyscy beda zyli w obozie karnym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~wer234234
    (2019-09-12 18:39)
    vBardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Miesioniak
    (2019-09-12 18:23)
    Trzesiecie du p ami? Ja sie nie boje pegasusa. O co chodzi i co nas obchodzi co ten Miesioniak mysli.
  • ~Patrząc na jaśniejszą stronę życia
    (2019-09-12 18:23)
    Panie Tomaszu, pegazik w wolnej Polsce będzie jak znalazł do wyszukiwania resztek i okruchów.... :-)
  • ~dfg345345
    (2019-09-12 17:58)
    8Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~simon
    (2019-09-12 17:48)
    Każdy rząd posiadający broń nuklearną, POwinien upaść.
  • ~guest
    (2019-09-12 17:23)
    A okaże się, że za rządów PO też używali Pegasusa, by inwigilować ówczesną opozycję...
  • ~gostek
    (2019-09-12 16:58)
    Ale Polska normalnym krajem nie jest ! Przez was , przeklętych katolików !
  • ~Adolf
    (2019-09-12 16:46)
    Mieliśmy w rządzie niemieckiego myśliwego i jakiś żyjemy
  • ~Landau