Reklama
Reklama
Reklama

Senacka komisja zwróci się do szefów CBA i ABW o wyjaśnienia na piśmie w sprawie Banasia

Marian Banaś
Marian Banaś / Agencja Gazeta / Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta
O wyjaśnienia na piśmie w kwestiach związanych ze sprawą szefa NIK Mariana Banasia - zwróci się do szefów Centralnego Biura Antykorupcyjnego i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego senacka Komisja Samorządu Terytorialnego i Administracji.
Reklama
Reklama
Tematy:
nik Senat prezes komisja posiedzenie Banaś

Powiązane

Reklama

Komentarze (38)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • babaryba
    2019-12-10 17:25
    I prośba do służb powędruje na dno szuflady. A potem tylko korespondencyjny tasiemiec. A w tym czasie Maryś zrobi Jarkowi JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA lub jakąś WIELKĄ SCHIZMĘ (wiadomo gdzie).
    0
    zgłoś
  • ujnm
    2019-12-09 22:41
    Na dzien dzisiejszy Banas jest wysokim urzednikiem panstwowym, a ci nie odpowiadaja przed senatem. I grodzki moze zrobic dziesiec koziolkow, a tego nie zmieni.
    0
    zgłoś
  • Cetus
    2019-12-09 19:31
    Cannalja chyba se potnie kolano albo aba kolana ze zlosci i furji szatanskiej.
    0
    zgłoś
  • a takiego wała
    2019-12-09 19:25
    przewodniczący komisji mówi a gość słucha
    1
    zgłoś
  • cep prawdy
    2019-12-09 19:18
    A może tak w zastępstwie Pan Grodzki przesłucha Pana Kwiatkowskiego, nie musi go nawet POzywać a ni zapraszać !! Może się tylko odwrócić i zadać pytania !!!
    1
    zgłoś
  • kacaff, mysliciel (wybitny) z Bygdoszczy, poeta
    2019-12-09 18:59
    Gdyby to byli komuniści, pederaści, lieberałowie , ubecy i ipsanci to powiedziałby - oni tacy są. Ale jak żrą się nasi ludzie, bohaterowie walki z komunizmem, to człowieka dreszcze przechodzą. Chciałbym tu dodać że Banasiu pseudonim konspiracyjny Marian, nie robił niczego nadzwyczajnego.W prawie każdym hotelu w Polsce można wynająć pokój na godziny a zgodnie z prawem, niestety, właściciel nie może kontrolować sytuacji w Pokoju, nawet jeśli dochodzi tam do sadzenia niesakramętalnego czy szarpania przyrodzenia. Jeśli jest to mały biznes to zawsze musi mieć zgodę i ochronę mafii, gdyż inaczej zostanie przez nią zlikwidowany.Kosztuje to 10% i wszyscy płaca bez szemrania. Banasiu nie miał więc wyboru. Na koniec proponuję pieśń o Banasiu po ukraińsku. Czerez sieło idziot Banaś A on siebie ebaś ebaś Liudi kriczat Wot nassz Banaś A on siebie ebaś ebaś (koniec)
    1
    zgłoś
  • Al Capoone
    2019-12-09 18:06
    Dumny człowiek , wszyscy wokół kradną cała wierchuszka PIS-owska , no może nie kradną ale biorą to co im się należy . A Banasiowi żałują Przytulić kamienicę jak jest okazja do przytulenia , kamienica była : opuszczona , samotna , sierotka po Czukczach , więc Polski patriota pożałował i przytulił .... A tu taka zaraz nagonka . Że na godziny , ale ludzie się tam kochali ,,,, a nie zabijali ... lepiej chyba się kochać niż zabijać ......! ??
    4
    zgłoś
  • remi
    2019-12-09 18:00
    CYRK MAŁP I OBŁUDY PICU CD
    0
    zgłoś
  • kierowca
    2019-12-09 16:47
    U mnie w pracy wszyscy wiedzieliśmy że Marian Banaś nie weżmie udziału w senackiej komisji bo będzie się bał.
    5
    zgłoś
  • M.S.
    2019-12-09 15:51
    Dlatego Sejm po jego powołaniu nie może go usunąć , żeby złodziejskie partie nie wpływały na tego kto ich kontroluje. Na tym właśnie polega niezależność , anie państwo z dykty.
    1
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Zks
    2019-12-09 14:45
    Spoko Marian. Wróci wolna demokratyczna Polska i prawdziwe państwo prawa oraz niezależna prokuratura to się stawisz na wezwanie. I nawet Adrian cie nie ułaskawi bo on też będzie wezwany.
    4
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Bingo
    2019-12-09 14:41
    Tak na to wyglada że ten Banaś dobiera się do skóry łajdakom ze wszystkich partii? Może się okazać najlepszym zawodnikiem.
    9
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • aska
    2019-12-09 14:10
    tak TRZYMAC PANIE PREZESIE.... TAM JEST PAN KWIATKOSI NIECH GO PRZESUCHAJA
    8
    zgłoś
  • stary baca z fajką
    2019-12-09 14:10
    Pan Majran to nasz góral i byle kto mu nie podskoczy. Trzym sie Pan.
    10
    zgłoś
  • Obserwtor
    2019-12-09 14:08
    Brawo Marianie. Tak wygląda NIEZALEŻNOŚĆ.
    11
    zgłoś
  • Lilo
    2019-12-09 13:52
    Jeśli NIK podlega Sejmowi, to dlaczego Banaś nie podał się do dymisji zgodnie z zaleceniem Sejmu. Widać burdeltatuś ustawia się tam gdzie wygodniej. Na pohybel taki alfonsom.
    22
    zgłoś
  • cep prawdy
    2019-12-09 13:35
    Grodzki Panu Banasiowi to może POcałować tam gdzie słońce nie dochodzi !
    20
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Grodzki do dymisji !!!
    2019-12-09 13:34
    Wielki Marszałek Senatu dostał gest Kozakiewicza ! I tak upadła Ikona platfusów !!!
    27
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Baed
    2019-12-09 13:27
    No i tyle możecie POWSInogi w Senacie. Możecie tylko Pana Prezesa Banasia ładnie poprosić, a on łaskawie rozpatrzy waszą prośbę o ile będziecie ładnie skamleć.
    17
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • antyPiterek
    2019-12-09 13:23
    a w ogóle to należy przepytać pana Banasia na okoliczność potencji
    5
    zgłoś