Seria tragedii morskich u wybrzeży Europy. Ratownicy szukają ciał

| Aktualizacja:

Ciała 34 ofiar wydobyto do tej pory w miejscu wczorajszego zatonięcia łodzi z 250 osobami na pokładzie na Morzu Śródziemnym; 206 osób uratowano. Do tej kolejnej tragedii na szlaku morskim z północnej Afryki do Włoch doszło w odległości 65 mil od Lampedusy. 

wróć do artykułu
 • ~Zgredek
  (2013-10-12 12:27)
  Chrońcie Polacy zawsze swe legalne władze. Rozważnie wydawajcie pieniądze podatników. Nie dajcie się napuszczać agentom Watykanu i ich poddanym, a także politykom i politykierom w referendach politycznych. Przychodzą wybory i zawsze można zmienić władzę na inną. Nie pozwólmy zmienić się w Jugosławię i bliski wschód. Czyli stale wybierajcie mniejsze zło. Nie ma ludzi i systemów idealnych. Nie wierzcie takim co to nie chcą ale muszą oraz uszczęśliwiaczom, budujących 3 mln mieszkań od ręki lub napuszczających na ludzi prokuratorów i zmuszających służby do stosowania prowokacji wobec swoich. Tym u władzy zawsze trzeba na ręce patrzeć. Nawet, gdy wśród nich trafi się uczciwy człowiek /bo każda władza degeneruje, a najbardziej ta ,,dana" od Boga/.
  Daję tą radę gratis i autorem jej jest wielu twórców, różnych republik i demokracji z różnych państw, powstałych od zarania cywilizacji ludzkiej.
 • ~jorguś2
  (2013-10-12 20:44)
  to wszystko to efekt działań czarnej hołoty szczególnie francuzów, no i us-menów również. Namieszali, namieszali ,rozpiep---li co się dało i poszli won. Teraz Europa będzie zbierać żniwo swoich własnych działań, a za wszystko jak zwykle płacił będzie bogu ducha winien szary obywatel.