Ataki terrorystyczne w Brukseli. Jest wielu zabitych i rannych. ISIS przyznaje się do zamachów [WIDEO]

Dwa wybuchy na lotnisku Zaventem w Brukseli. Według najnowszych informacji, policja otworzyła ogień do ludzi krzyczących po arabsku. Wtedy wybuchły dwie bomby. Później eksplodował ładunek w metrze. Liczba ofiar zamachów terrorystycznych w Brukseli wzrosła już do co najmniej 36. Wśród rannych jest też trzech Polaków.

wróć do artykułu
  • ~juz czas na prawde
    (2016-03-23 00:54)
    Nie broniac zadnych prawdziwych mordercow i islamistow twierdze ze te zamachy jak i w Madrycie i w Londynie,Bostonie,Paryzu byli czescia operacji "false flag",gdzie tajne komorki Sluzb specjalnych wykonuja te ataki.Dowody sa w filmach jak "TerrorStorm" na YT,ktory serdecznie polecam.Zauwazylem ze w ostatnim czasie znikaja jeden za drugim filmy tego typu z pl tlumaczeniem.Jednak mam nadzieje ze or.wersja,w jezyku angelskim przetrwa na kanale Alex Jones-a ktory jako autor zachecal zeby udostepniac wszystkim ten film.Powtorze jeszcze raz,tu chodzi o prawdziwe ataki ale wladza tego chce bowiem pozniej jak w USA podpisany zostal Patriot act(koniec USA jako Republiki) oraz 2 miliony kamer tylko w Londynie albo "przypadkowo" przedluzajacy sie stan policyjny we Francji.Ten sam scenariusz te same sztuczki,tylko gina prawdziwi i niewinni ludzie.Nowy porzadek swiata to pomysl samego szatana ich bozka.(Bohemian Grove,poszukaj).
  • ~yfu
    (2016-03-23 00:43)
    Polacy mieszkajacy w innych ************* mnie obchodzą
  • ~Xxxxx
    (2016-03-23 00:17)
    Brawo Angela przyjmnij wiecej biednych uchodzców,napewno bedzie lepiej,ich religia nakazuje zabijaci tego nikt niezmieni sami zgotowali sobie pieklo przed ktorym uciekaja jezcze troche to my bedziemy uciekac ale dokąd???
  • ~odp
    (2016-03-22 23:00)
    Zaś Komisja Europejska zajmuje się "zagrożeniem demokracji" w Polsce i zagrożeniem posadek resortowych gwiazdek w polskich publicznych mediach
  • ~szczery
    (2016-03-22 21:57)
    islamistów spowrotem wywieść z tam z kąt przyszli zamknąc dla nich granice won od świata islamista to gorzej sie zachowuje od zwierzęcia nieublirzając zwierzętom karzdy kraj powinien walczyc z nimi a zwłaszcza stany zjednoczone bo to przez nich to wszystko pazerni na rope dlatego weszli do iraku i afganistanu zrobili tam burdel to niech teraz naprawiają to co narobili
  • ~John
    (2016-03-22 19:59)
    A nie dziwi nikogo ze te zamachy zaczęły sie dziać kiedy unia zaczyna sie rozpadać! Takie zamachy to dobry argument za tym zeby "połączyć siły "!
  • ~kek
    (2016-03-22 19:56)
    Chcieliście Multi-kulti, maci Mylti-kulti.
  • ~realny cynizm
    (2016-03-22 19:23)
    Czy ci dwaj ranni w Brukseli Polacy - to czasami .,nie nasi dostojni parlamentarzyści z PO i Nowoczesnej p.p.Schetyna i Petru - gdy właśnie Polecieli do Brukseli na koszt skarbu państwa Polskiego .,aby zgłosić nowy DONOS na Polski rząd...? Czy p.p.Schetynę i Petru widział ktoś ....? No chyba ,że wolą zgłosić kolejny DONOS na Polaków do p.Merkel .,bo terroryści z IS zapowiadają atak na Niemcy. Zatem ostrożnie DONOSICIELE.,aby Was nie pomordowali przy okazji...Szkoda by było ......chociaż....kto wie czy Bozia WAS nie skaże w takiej formie.....w końcu sporo macie za USZAMI. Nieprawdaż....? I nie wysyłajcie do p.Merkel p.prof.Rzeplińskiego.,bo jeśli go zamordują-to TK nie będzie sparaliżowany..., a tego PO i Nowoczesna nikomu nie wybaczy.....
  • ~e-tam
    (2016-03-22 18:16)
    Do idioty, debila, imbecyla Guya Verhofstadta - czy nadal durniu uważasz, że największym problemem dla UE jest wynik wyborów prezydenckich i parlamentarnych w Polsce? Palnij się teraz w ten swój pusty łeb i przeproś rodziny ofiar, że zamiast zajmować się prawdziwymi zagrożeniami dla Europejczyków, ty durniu zajmowałeś się tym, co POdsunęli ci głupawi kolesie z PO i z KOD.
  • ~rez
    (2016-03-22 18:11)
    Oby więcej takich aktów ubogacania kulturowego to może tamte społeczeństwa się obudzą z tego lewackiego snu
  • ~zeus
    (2016-03-22 17:08)
    NIECH PODZIĘKUJĄ ZA TO TERORYSTOM Z USA .
  • ~radykalysta
    (2016-03-22 16:30)
    Bić brudasow
  • ~Wiesława
    (2016-03-22 16:19)
    Wstydzę się za tych Polaków ,którzy są tak uprzedzeni do obcokrajowców a dowiedzcie się ile naszych rodzin mieszka w różnych krajach uciekając przed różnymi zagrożeniami W każdym kraju są normalni ludzie i nie liczący się z ludzkim życiem. Ataki takie też są tam gdzie nie ma uchodźców.
  • ~ibrahim
    (2016-03-22 15:47)
    Ludzka glupota niezna granic zrozum rodaku polska dla polakow
  • ~Gama
    (2016-03-22 15:38)
    Tylko wyrazy współczucia dla rodzin.A to wszystko przez zgniły kapitalizm zachodu,myśleli że będą na miejscu mieli tanią siłę roboczą bez kosztów jak w Bangladeszu.Ludzie z krajów Arabskich nadają się do pracy tak- jak pies do orania.I to właśnie te jołopy są za to odpowiedzialni.!!!
  • ~Gama
    (2016-03-22 15:37)
    Tylko wyrazy współczucia dla rodzin.A to wszystko przez zgniły kapitalizm zachodu,myśleli że będą na miejscu mieli tanią siłę roboczą bez kosztów jak w Bangladeszu.Ludzie z krajów Arabskich nadają się do pracy tak- jak pies orania.I to właśnie te jołopy są za to odpowiedzialni.!!!
  • ~antymuzulmanin
    (2016-03-22 15:36)
    Dlaczego nie gina politycy... tylko niewinni ludzie.Tak to jest jak Europa kieruja niedorozwoje.
  • ~Ewa nas uratuje
    (2016-03-22 15:25)
    Guy Verhofstadt teraz przygotuje rezolucję i zakaże IS organizowania zamachów !!! Grzesiu mu POmoże zredagować, on jest w tym dobry !
  • ~Pragmatyczny
    (2016-03-22 15:09)
    Europa zachodnia jest głupia jak but z lewej nogi i noc na to nie poradzimy. Wystąpmy z UE i wybudujmy mur na granicy
  • ~t
    (2016-03-22 14:41)
    Żal ofiar i nie żal mi co bedzie z markel :)