Donald Tusk do papieża Franciszka: Polska jest i pozostanie w Europie

O Światowych Dniach Młodzieży i wizycie w Polsce mówił papieżowi Franciszkowi przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk w wystąpieniu w Watykanie. Podczas ceremonii wręczenia papieżowi nagrody Karola Wielkiego podkreślił, że "Polska jest i będzie w Europie".

wróć do artykułu
  • ~gimnazjalista
    (2016-05-06 13:53)
    No wreszcie Tusku nauczył się geografii i wie gdzie leży Polska! hi.....
  • ~Maja
    (2016-05-06 13:54)
    Polska zawsze była i będzie w Europie!! Po co te insynuacje panie Tusk? Mentalnie to elity UE tak się pogubiły że one same się wykluczają z Europy.
  • ~v7
    (2016-05-06 13:55)
    Niedawno mówił, że przed księdzem nie będzie klękał, a teraz się spowiada. Polska była zawsze w Europie, piłkarzyku z reklamą Müllera.
  • ~(**)~
    (2016-05-06 13:58)
    Gadka szmatka prawdziwego Polaka , przykładu intelektu i geniuszu politycznego, wybitnego maza stanu, wspoltworcy wielkiego europejskiego kalifatu niemieckiego , agenta rządu w Berlinie - Herr Donalda Tuska.
  • ~haan
    (2016-05-06 14:02)
    Niech ten pajac wypowiada się w imieniu tych gamoni z KE... Polska była, jest i będzie w Europie... ale nie na rozkazy cwaniaków z Berlina i Brukseli...
  • ~Ewa
    (2016-05-06 14:03)
    Przeciez ta ruda szkodliwa miernota Tusk publicznie oglaszal ze polskość to nienormalność.
  • ~loko
    (2016-05-06 14:17)
    Proponuję wszystkich PIS-owców i narodowców obowiązkowo skierować do wolontariatu w obozach uchodźców
  • ~Paul34
    (2016-05-06 14:46)
    A ja żądam wyjaśnienia, dlaczego 10 kwietnia 2010 r. Donald T. przybijał żółwiki z W.W. Putinem na wrakowisku w Smoleńsku.
  • ~mzzimu
    (2016-05-06 15:14)
    Jeśli taki Tusk otrzymal tez order Karola Wielkiego ( wiadomo za co ) to wartość tego orderu rownowazna jest orderowi czekoladowego orla białego Bronka Komorowskiego, który to order Bronek zawieszal na żyrandolu.
  • ~biedaPISorzy na dyżurze zalewa żółć
    (2016-05-06 15:15)
    PISorze od siedmiu boleści - współczuję wam - musowo na służbie - przy takiej pięknej pogodzie ha ha ha wylewać tyle żółci z siebie ha ha ha. 7/8 wPISów to dno bez czytania artykułu
  • ~Nawigator
    (2016-05-06 16:26)
    + To tupet i bezczelność , aby taki kundel , który niszczył struktury państwa, jego kulturę , religię i TV wypowiadał się co będzie z Polską! Czytający Państwo moją wypowiedz- nie respektować tych lumpów w sprawach naszego kraju!!!!
  • ~hejtka
    (2016-05-06 17:01)
    Nie sądziłem, że jeszcze kiedykolwiek wrócą Kacapy, wrócili prosto z Brukseli! Precz z Kacapami, dość!
  • ~bicz na pełowską dzicz
    (2016-05-06 17:07)
    a co ta ruda menda robiła u papieża? przecież 3 lata temu darł tego szwabskiego ryja że przed klechami nie będzie klękał a papież to pierwszy klecha
  • ~AAA
    (2016-05-06 17:11)
    A kto go upoważnił do wypowiadania się w imieniu Polski ? Najpierw wygrajcie wybory a póżniej zabierajcie głos.
  • ~Katoliczką praktykujący z Warszawy
    (2016-05-06 17:13)
    To jest papiez który rozwala Kościół RzymskoKatolicki . To jest papiez polityk! Uważam,ze Watykan jest tak bogaty,że niech wyłoży odpowiednią sumę na emigrantów lub papiez zachęca Brazylje do ich adoptowana. Czas już odejść na emeryturę Ojcze Święty! Nie każde Państwo jest tak bogate jak Watykan! Proszę się nie podchlebiac Niemcom za nagrodę KarolaWielkiego,nie zajmować się polityką i nie denerwować i nie dzielić Katolików.
  • ~PO-lskaTARGOWICA2016
    (2016-05-06 17:15)
    Mów za siebie OSZUŚCIE !!!!! ---- MÓW ZA SIEBIE !!!!!!!!!! SŁUGUSIE !!!!!------OBŁUDNIKU !!!!!
  • ~Paul34
    (2016-05-06 17:19)
    A ja żądam wyjaśnienia, dlaczego 10 kwietnia 2010 r. Donald T. przybijał żółwiki z W.W. Putinem na wrakowisku w Smoleńsku.
  • ~Gosc
    (2016-05-06 17:25)
    Czekam na otwarcie jego teczki która tam zalega w IPN Kiedy został zwerbowany i ile lat służy Niemcom?
  • ~Walenty
    (2016-05-06 17:28)
    Ta wsza Niemiecka Tusk niech się wogle nie wypowiada w imieniu Polaków a po skończonej kadencji w Brukseli niech ta wsza Niemiecka się osiedli w Berlinie i zatrudni tam jako doradca Cioci Merkel
  • ~Jarząbek
    (2016-05-06 17:37)
    "Polska jest i pozostanie w Europie" No coorva geniusz, a ja myślałem że można sobie przesunąć państwo na inny kontynent.