Polacy dostają w Kanadzie status uchodźcy. MAMY DANE

Sześcioro Polaków dostało w Kanadzie w 2015 roku status uchodźcy. Od 2001 roku taki status otrzymało w sumie 574 obywateli Polski. Główne powody? Kanada nie zdradza, ale wskazuje na sprawy, o które pytała Polskę: sytuację Romów oraz o to, jak wygląda polski wymiar sprawiedliwości.

wróć do artykułu
  • ~Jaki
    (2018-02-03 10:05)
    A weź se Czubkowska sama do tej Kanady wyjedź. Na pewno dla polskojezycznych pseudodziennikarzy mają tam specjalne ośrodki edukacyjne. Rok machania siekierą na mrozie sporo może nauczyć i znowu o Polsce się zamarzy.
  • ~Daga
    (2016-12-16 10:59)
    W Polsce nie ma żadnych poważnych zagrożeń? A zagrożenie życia nie jest poważnym zagrożeniem? Jak można takie bzdury pisać. :(
  • ~Bb0
    (2016-11-28 21:41)
    Gdzie jest alimenciarz?
  • ~fruchtzwerg
    (2016-11-27 11:42)
    na 100% cyganie. Masowo zeruja tez na Niemcach. Najpierw melduja sie glowy klanow. Po 80 osob na jednym mieszkaniu. Potem zakladaja w tym mieszkaniu firme, zajmujaca sie np. zbieraniem zlomu, albo przeprowadzkami. Po 6 miesiacach "pobytu" sciagaja reszte rodziny i melduja sie na socjalu - bo "interes nie idzie". Od tego momentu cala rodzina dostaje zasilek. Do konca zycia.
  • ~les
    (2016-11-27 05:22)
    Zapraszam do Kanada jestem tu od 28 lat nie nażekam.
  • ~Andrzej
    (2016-11-26 19:52)
    Choć jest tam zimno to chętnie wyjechał bym z tego syfu gdzie nic od 25 lat nie zmieniło się na dobre;Jedni ***** odeszli drudzy rządzą!!!!
  • ~Andrzej
    (2016-11-26 19:45)
    Choć jest tam zimno to chętnie wyjechał bym z tego syfu gdzie nic od 25 lat nie zmieniło się na dobre;Jedni ***** odeszli drudzy rządzą!!!
  • ~DziekanskiStory
    (2016-11-24 20:50)
    przyjmowac to przyjmuja ale nieraz "code red" paralizatorami na lotnisku przywitaja a jak czlek jeszcze dycha to z przysiadu cialem z palka pod pacha w leb dobija Dziekańskiego
  • ~Realista
    (2016-11-24 18:22)
    Jadę do Kanady przynajmniej zdała od pisokaczyzmu.
  • ~PRL
    (2016-11-24 15:33)
    cygan to cygan
  • ~wigraszek
    (2016-11-24 12:40)
    czy to ci co pielucha ich deportowała?
  • ~aron
    (2016-11-24 12:33)
    To bardzo dobra informacja w tej sytuacji jaka odbija polskiemu rządowi.
  • ~KAZIMIERZ
    (2016-11-24 02:18)
    I NIE MA SIĘ CZEMU DZIWIĆ POLSKA AWANSOWAŁA DO KRAJÓw 3 ŚWIATA Z DYKTATURĄ
  • ~Gosc
    (2016-11-24 01:34)
    Znowu te niemieckie pismaki sieja propagandę.
  • ~sawicka
    (2016-11-23 22:29)
    w którym kraju przeżyję za 400 euro miesięcznie = tyle mam emerytury po 49 latach pracy
  • ~gostom
    (2016-11-23 18:37)
    Wszystko to nie zaczęło się od Oświęcimia. Zaczęło się od polityki, która mówiła o Nas i przeciwko tych innych. Zaczęło się od intolerancji i pogromach. Zaczęło się od ograniczeniem praw obywatelskich. Zaczęło się z paleniem domów, ośrodków kulturalnych. Zachąło się tym, że nikt nic nie chciał widzieć.
  • ~Hej
    (2016-11-23 18:06)
    Mi wychodzi średnia około 40 osób rocznie. A w 2015 tylko 6 osób:) Może wyciągam zbyt pochopne wnioski ale za panowania wielu poprzednich rządów było tak dobrze że aż 40 osób rocznie było uchodźcami do Kanady a za tej władzy jest tak źle że tylko 6 osób. A może sie mylę?
  • ~Mnie nie wmówią....
    (2016-11-23 17:35)
    Ciekawe kogo Dobra inaczej Zmiana będzie doić kiedy w Kaczybantustanie ostaną się jedynie moheremeryci, patologia, łyse pały z plagiatem Polski Walczącej na koszulkach i funkcjonariusze w strojach Batmana.
  • ~Staszek Wiraszka
    (2016-11-23 15:36)
    Najlepiej by było żeby Kanada nadała status uchodźcy wszystkim członkom (bo to są wielkie członki) z PO, Nowoczesnej, KODu itp. A tak na serio, to ten artykuł jest wielkim kłamstwem, bo Kanada przyjmuje tylko obywateli Indii i Pakistanu.
  • ~misiek
    (2016-11-23 15:11)
    Cóż, my to wciąż" homosowietikusy" należący do wschodu. Gdyby zapytać Polaka , co to demokracja, społeczeństwo obywatelskie, na 1000 obywateli gdyby jedna odpowiedź była prawidłowa, świat by się zdziwił. :D