Rosyjski wywiad GRU ingerował w amerykańskie wybory. Szokujący raport, który ujawniła 25-latka

| Aktualizacja:

Ujawniony w poniedziałek tajny raport Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) - zdaniem niezależnych ekspertów - wskazuje, że ingerencja rosyjskiego wywiadu w infrastrukturę amerykańskich wyborów była o wiele poważniejsza niż wcześniej podejrzewano.

wróć do artykułu
  • ~kkaaapitaalista
    (2017-06-07 21:02)
    ot i tak wyglądają kapitalistyczne standardy kiedy niszczy sie państwowość na rzecz prywatnej korzyści. każdy robi co chce, sprzedaje się kraj, naród aby tylko zarobić.
  • ~bertsi
    (2017-06-07 15:12)
    Skoro 25-latka bez problemu dotarła do tajnego raportu, a portal potrafił potwierdzić jego autentyczność, to pewnie rosyjscy hakerzy, którzy ingerowali w amerykańskie wybory mieli po 9 lat.
  • ~galazka
    (2017-06-07 12:29)
    Taka mloda , a taka mundra . Pewnikiem doświadczona dama
  • ~Ukrainiec
    (2017-06-07 12:19)
    Mogli głosy liczyć ręcznie. Krowopasy w wielu stanach zamontowali maszynki liczące głosy ze stajni Sorosa ( liczące na korzyść wampirzycy ) i to pewnie te ustrojstwa padły łupem ruskich hakerów i policzyły odwrotnie. Znaczy sfałszowali wybory fałszerzom ,co zakrawa na ironię losu i to w kraju, które politykę międzynarodową opiera na fałszowaniu tzw "wolnych " wyborów wszędzie i wszelkimi możliwymi środkami,z mordem politycznym włącznie. Szokujące jest tylko to,jaka dysproporcja informacji jest serwowana światu, w stosunku do rzeczywistości, a zakręcony świat to kupuje (?).
  • ~Służby przejmują władzę
    (2017-06-07 11:58)
    Nie wiem czy GRU lub FSB ingerowało w wybory, na pewno robili to Amerykanie na Ukrainie wstawiając swoich ludzi. Z artykułu wynika jedno, NSA ze swoimi (utworzonymi) firmami prywatnymi całkowicie kontroluje internet na świecie i często podszywa się pod innych o czym nie dawno czytałem na jednym z polskich portali.
  • ~bonaza boy
    (2017-06-07 11:57)
    boze do czego tam juz dochodzi -jezeli GRU jeszcze nie wiedzialo, ze jest dokladnie obserwowane - no to terez wiedza, z donosu fake-mediow. Jak daleko moze posunac sie zdrada podstwowych interesow panstwa,aby tylko szkodzic i zeby bylo tak jak bylo ? Mysle, ze Trump wie co jest do roboty -odwszawic to towarzystwo !!
  • ~V. Denga
    (2017-06-07 11:25)
    Kto rozgrywa przedszkolaków z PiS?
  • ~mingiel
    (2017-06-07 11:16)
    czyj jest ten portal...?
  • ~Rabin Ibn Josek
    (2017-06-07 10:55)
    A ile kasy dostała za te rewelacje ?
  • ~zyx
    (2017-06-07 10:54)
    Zachowanie Rosjan nie jest szokujące - zawsze grają na wielu instrumentach. Szokuje ujawnienie mediom tajnego raportu przez 25-letnią zaufaną pracownicę rządu USA, która miała dostęp do ściśle tajnych dokumentów. Drugi Snowden?
  • ~II sort
    (2017-06-07 10:00)
    Trampek, to putinowski piesek. Nieźle bolszewiki to rozegrali.
  • ~john
    (2017-06-07 09:50)
    aha, "wazny i szokujacy dokument 25 latka", kiedy wezma sie za pollityke 8 latki ? fake news u USA sa tak prymitywne, ze pozostaje tylko wzruszenie ramionami, jak tam musi byc panika - Trump gra -wychodza z ukrycia - ci nielojalni -niech se Amerykansie popatrza, komu zawdzieczaja nedze. Ale kiedys ta pulapka sie zamknie, a wtedy.....
  • ~marks_
    (2017-06-07 09:49)
    marionetek putina nie udało się na razie zainstalować w austri, francji, pewnie w niemczech też nie. udało się w polsce i stanach. jak było widać wściekłość pisdziadów,po przegranej oszołomów we francji, bardzo to putina ubodło. europa ZACHODNIA będzie wolna od putina. my musimy poczekać do następnych wyborów. tylko czy będą ??? putin z poplecznikami rozwalił już prawie wszystko w polsce. jeszcze tylko konstytucja została.
  • ~olek
    (2017-06-07 09:29)
    lewactwo robi wszystko, żeby się pozbyć konserwatywnego prezydenta....

Może zainteresować Cię też: