Atak nożownika w belgijskiej restauracji. Są ofiary

| Aktualizacja:

Kilka osób zginęło w ataku nożownika w środę w restauracji w miejscowości Moresnet-Chapelle w prowincji Liege na wschodzie Belgii - poinformował Thierry Wimmer z lokalnych władz, zapewniając, że zdarzenie nie ma tła terrorystycznego.

wróć do artykułu
  • ~Islamic Republic of Belgistan
    (2018-08-22 20:37)
    alloha snackbar, lewactwo w 7 niebie, www . religionofpeace . com to ulubiona religia znanego socjalisty Adolfa H.
  • ~De
    (2018-08-22 21:00)
    Zakaz posiadania broni robi swoje w Afryce miałem broń a w Izraelu też choć dali z oporami a w Polsce w Brukseli mają dobre słowo i dlatego giną
  • ~z.
    (2018-08-22 21:06)
    W Niemczech policja informuje zawsze, ze napastnikiem byla osoba niezrownowazona psychicznie. Najwyrazniej Belgowie, zeby nie powielac niemieckich kolegow po fachu maja szablon z prywatnymi porachunkami...
  • ~De
    (2018-08-22 21:15)
    A w Belgii odrazu podnoszą ręce do góry by dostać kosę
  • ~Jimmy Bounce...
    (2018-08-22 21:23)
    Zawsze psychiczny drodzy lewacy, zawsze psychiczny zapamiętajcie tę regułkę wybielającą na najbliższe lata.... w sumie to mi smutno , że tak to usprawiedliwiają no al wyparcie to silna część psychiki
  • ~abcd
    (2018-08-22 21:26)
    Wyszukaj w sieci: "Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar"
  • ~De
    (2018-08-22 21:38)
    Wszystko się zmieni jak Tusk dostanie kosę
  • ~De
    (2018-08-22 21:48)
    Dali newsy na główną stronę chyba właściciel dostał kosę
  • ~abcd
    (2018-08-22 21:49)
    Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl"
  • ~wieza babel
    (2018-08-22 23:20)
    Wszystko sie dzieje na ulicach...dlaczego nie w parlamencie europejskim? to z tamtad plynie cale zlo.
  • ~konserwatywny_radykał
    (2018-08-22 23:22)
    oczywiście koloru skóry i pochodzenia etnicznego tego "rodowitego belga" nie podali. Oczywiście każdy wie co to był za kolor skory i jakie rdzennie belgijskie pochodzenie
  • ~Kebap
    (2018-08-22 23:46)
    Od kiedy to kulturalni Belgowie załatwiają "prywatne" sprawy nożem? Może odkąd mają oliwkową cerę.
  • ~aabb
    (2018-08-23 07:51)
    mordowanie niewinnych ludzi... młotkami , nożami ...w publicznych miejscach nie jest terroryzmem ? ? ?...To w takim razie S t a l i n...i..H i t l e r ..też nie byli zrównoważeni !
  • ~cuda
    (2018-08-23 08:27)
    Okaże się że to chory człowiek .
  • ~ha, ha ha
    (2018-08-23 10:54)
    Nie żal mi tych belgijskich czopków. Chcieli wielbicieli kóz, to teraz mają na co zasłużyli.
  • ~prezes
    (2018-08-23 16:53)
    w Belgii nozownik,we Francji nozownik,w RFN wlasnie podali,ze gosc z Kaukazu gromadzil duze ilosci materialow wybuchowych-tylko policja RFN nie wie po co?Naprawde tak powiedzieli.Ogolnie juz strach isc do knajpy,na zakupy do duzego miasta-pracuje blisko wschodniej Belgii,ale w RFN.Tam,w tej czesci Belgii,stale cos sie wyprawia.W ogole Belgia stala sie jakims krajem pelnym arabskich terrorystow,Francja zreszta tez nie lepsza.RFN ma tez problemy,bo ma slabe sluzby i ogromne ilosci migrantow bez prawdziwych dokumentow,ktorzy do tego stale sie temu BANFowi myla i gina bez sladu.W ogolnej liczbie 1,6 mln przybyszow wladze RFN maja problem z identyfikacja ok.120 tys osob!!!-niech tylko drobna ich czesc ma zle zamiary-to wiemy z jakimi liczbami mozemy miec do czynienia.Wladze nie pozwalaja na szeroka dyskusje,media sa uciszane,sluzby mowia malo,jedynie ludzie z AFD mowia glosno ale oni,na razie,wiele nie zrobia.Ogol spoleczenstwa RFN ma dziwne,uspione nastawienie do calej sprawy-panuje typowo niemieckie przekonanie,ze wladze nad wszystkim panuja i "porzadek byc musi".