Takie zdjęcie z Dudą zamieścił Trump. Siemoniak: To pokazuje pozycję Polski, ktoś w MSZ powinien stracić pracę

| Aktualizacja:

To zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć. Widać na nim, jak podczas podpisywania deklaracji o partnerstwie strategicznym, prezydent USA siedzi wygodnie przy biurku w Gabinecie Owalnym, natomiast Andrzej Duda stoi przy rogu biurka. Zdaniem opozycji, to wpadka polskiej ekipy, która przygotowywała wizytę.

wróć do artykułu
  • ~niepowazny czlowiek
    (2018-09-23 20:29)
    Mialem Siemoniaka za madrzejszego i badziej uczciwego polityka.
  • ~Tak a tak
    (2018-09-21 20:52)
    "Wykształciuchy" lewackie po po UW.
  • ~=taka prawda
    (2018-09-21 20:52)
    Maliniak w sosie własnym. Pokazano mu miejsce w szeregu!
  • ~DUDU
    (2018-09-21 20:10)
    dobrze ze tego zdjecia z Dudkiem pod stolem nie opublikowal.
  • ~Filozofek
    (2018-09-21 07:24)
    Kto stoi , ten nie kleczy!, Siedziec jeszcze bedzie, dlugie lata.
  • ~Babunia
    (2018-09-21 07:19)
    Ludzie, cieszcie sie, ze nie kazano mu na kleczka ! Jeszfze stoi, jeszcze stoi, jeszcze stoi!
  • ~Ps
    (2018-09-20 19:35)
    Ktoś? Chyba wszyscy.
  • ~00
    (2018-09-20 15:15)
    Ktoś z obstawy Dudy powinien za nim nosić krzesło następnym razem, może powinni od Wałęsy pożyczyć to takie rozkładane co na ryby się bierze. :) :)
  • ~Dudajew
    (2018-09-20 13:41)
    O co się wściekacie?. Przecież Pan Trump udostępnił panu Dudzie kawałek swojego biurka do podpisania dokumentu wagi państwowej W POZYCJI STOJĄCEJ..Wyraźnie się cieszył pan Duda ,że nie musiał podpisywać na klęczkach.
  • ~auturautor
    (2018-09-20 12:45)
    A jaką pozycję miała do niedawna Polska w unii ?? Na kolanach i wypięta tyłem do "partnera"!
  • ~obywatel
    (2018-09-20 11:37)
    Jak bym widział ten animowany film z Tobim i Jego Okropnością.
  • ~don
    (2018-09-20 08:56)
    duda nie będzie sidział jepnięci kodomici
  • ~VS
    (2018-09-20 07:13)
    Szydzicie z Prezydenta, a jak zachowuje się nasz europejski podnóżek makreli?!
  • ~Wera
    (2018-09-20 05:59)
    Cóż się dziwić ! Wszystko co robi PiS to sukces .nawet 27/1.żenada!!!!
  • ~Misio...,,,,,.,,,....,,.,,.,
    (2018-09-20 02:28)
    Dobrze,że nie stanął na stołku i nie wołał swojego szoguna jak niektórzy. Chociaż robi takie oczy jakby stawał z innego miejsca o bardziej intymnym charakterze.
  • ~Jan Kowalski
    (2018-09-20 02:16)
    Ostatnie podrygi krytyków Dudy, pamiętamy jak skompromitował się u Obamy Komorowski. Idą wybory samorządowe i dziennik będzie musiał powoli zmienić front bo straci twarz....
  • ~Krótko...
    (2018-09-19 22:21)
    Widać jak pertraktował jak "równy z równym"... Tramp pokazał światu jakie znaczenie ma dla niego Polska i jej prezydent... A tak swoją drogą: cała ta wizyta Dudy w USA w mojej ocenie to jedna wielka kompromitacja - od początku do końca...
  • ~boygorge
    (2018-09-19 21:42)
    tak pier...ta tar gowico trump po publikacji na twiterze wyjal laleczkę voodo dudy i wbijał w nią szpileczk, leczcie się chore ci..le
  • ~uhase
    (2018-09-19 20:31)
    Oj Siemionek Siemiona ty to masz na Kiczkane w głowie i wymieszane
  • ~Umpi dumpi
    (2018-09-19 19:34)
    Następnym razem trza brać składane krzesełko rybackie. Takie bez oparcia. :-)))))

Może zainteresować Cię też: