KE nie zajmie się sprawą Kozłowskiej. "Może się odwołać do sądu"

- Nie analizujemy indywidualnych przypadków stosowania prawa. Zajmujemy się systemowymi naruszeniami - przekonywał rzecznik Komisji Europejskiej tłumacząc, dlaczego instytucja nie zajmie się sprawą Ludmyły Kozłowskiej i zarzutami, jakie stawia ona wobec Polski.

wróć do artykułu
  • ~Der D. ogłasza:
    (2018-10-01 19:25)
    Ot swołocz putinowska pluje na kraj który dał jej dach nad głową!!!
  • ~Ojczulek
    (2018-09-28 13:20)
    CENZOR BUCU dlaczego Blokujesz odpowiedż ??????????????? Jesteś taki Sam ,jak ten Deb----------
  • ~janusz polak
    (2018-09-28 07:49)
    A co z powiązaniami Macierewicza z Rosją? Też zostały pokazane. Czy Macierewiczowi postawiono jakiekolwiek zarzuty lub chociaż zabrano mu paszport?
  • ~rater
    (2018-09-27 22:03)
    Ukrainska brukiew.
  • ~!
    (2018-09-27 21:41)
    Najlepiej do ruskiego sądu gospodarczego dział handel ruska bronią.
  • ~baba ze wsi
    (2018-09-27 21:21)
    Ukrainka zamartwiajaca sie o losy Polski to dopiero Himalaje absurdu i hipokryzji. Niech wraca na Ukraine i czci demokrate Bandere.
  • ~JUST FUCK 0FF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2018-09-27 21:16)
    FUCK OFF THE LOT OF YA POLISH CUNTS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Andrzej L-P
    (2018-09-27 20:12)
    dziwi brak zdecydowanej decyzji oraz natychmiastowego dzialania ze strony rzadu aby ukrocic anty polska dzialalnosc pary agentow ruskiego wywiadu. bezkarnie dzialaja w Polsce i za granica od lat - to jest blad wladzy !! Wladza pod parasolem demokracji unikala jakichkolwiek dzialan w likwidacji agresorow i wywrotowcow w obawie ze opozycja narobi chalasu ! to slaba cecha rzadzacych w ten sposob wladza traci respekt posrod obywateli - slychac juz nawet glosy ze PIS to partia ktora sie boi przeprowadzac rozliczenie z post komuna wiec dzila opieszale wiewiorczo -a to, jest w oczach Polskich patriotow nie do zaakceptowania nie o takim rozliczeniu z komuna byla mowa podczas ostatnich wyborow. wiec moze teraz pokazas ze jest inaqczaj1) zlikwidowac natychmiast zalozona przez Kozlowska i Kramka ORGANIZACJE ktora dziala od lat przeciw Polsce . postawic przed sadem prowodyra ;autora manifestu nawolujacego do obalenia sila rzadu Morawiecjiego , Polacy maja prawo do pracy i zycia w atmosferze pewnosci i wiary w SILNY STANOWCZY Rzad a z tym sa jesze klopoty!!
  • ~babcia Ewka
    (2018-09-27 19:39)
    Mecenas Qń PO winien zaskarżyć do Komisji Wenerycznej !
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2018-09-27 19:37)
    To PO co Róźia tam była ?
  • ~protestujem
    (2018-09-27 19:36)
    No to już świat się wali, nawet Timmermansy Guya olewają !!!!
  • ~Kontemplyta
    (2018-09-27 18:53)
    Wytłumaczę psychoanalitycznie: jak się widzi tuleję (zwłaszcza z ubeckim pociskiem w środku) to żurka można puścić ze strachu. I właśnie tymi odczuciami dręczonej istoty w systemie opresji chciała się Ludmiłka podzielić z GuyVerhofenem.
  • ~UKRAINIEC
    (2018-09-27 18:37)
    goncie BLAC PUTINOWSKA i wsio harasz
  • ~Ojczulek
    (2018-09-27 18:25)
    A Ja mam propozycje : Scena z Azją ,do znudzenia niech ogląda. Koni i pali u Nas Dosyć.
  • ~obserwer_1
    (2018-09-27 18:12)
    nie pociągnęła "królowi ojropy" to teraz musi pociągnąć sędziom
  • ~KOZ
    (2018-09-27 17:50)
    O boziu. Co teraz? Jak tu zyc? Mi kota przejechalo i tez myslalem do KE sie zwrocic.
  • ~ .
    (2018-09-27 17:49)
    Głębiej zbadali sprawę. Pieniądze podobno nie śmierdzą ale te z handlu bronią z Moskwą jednak walą ******
  • ~astaxan
    (2018-09-27 17:39)
    Kozlowska nie jest Polką i nie ma prawa mieszkać i bruździć w Polsce. Niech zabiera swego męża puczyste na Ukrainę i tam robi rewolucje przeciw oligarchom. Tym razem należy pochwalić KE.
  • ~szkodnik KODerasta
    (2018-09-27 17:33)
    jestem zawiedziony że tusek nic nie zrobił , hahaha
  • ~Waldi
    (2018-09-27 17:32)
    No, i bardzo rozsadna decyzja, bo KE ma wazniejsze sprawy, niz zajmowanie sie obrazonymi osobnikami, skadkolwiek i gdziekolwiek sa!. Slusznie, od tego sa sady!