Macron wzywa do "europejskiego renesansu". "Europa nigdy nie była w takim niebezpieczeństwie"

W artykule, który ma ukazać się we wtorek w 28 krajach UE, prezydent Francji Emmanuel Macron przedstawia plan "europejskiego renesansu". Chce zwołania konferencji do przedyskutowania politycznych zmian w Europie i rewizji traktatów - podał w poniedziałek Reuters.

wróć do artykułu
  • ~bez złudzeń
    (2019-03-05 15:47)
    Zwariował do reszty
  • ~wqm sie wystqwi rachunek
    (2019-03-05 15:38)
    To wyscie do tego doprowadzili swoja arogancja i nie liczenie sie z opinia publiczna.. wszystko wiedzieliscie najlepiejni i wyciszaliscie kazdy glos rozsadku.
  • ~Barbara
    (2019-03-05 14:39)
    Makron pajac. Chciał by zmienić Europę . Przygłupów już mamy dosyć, a te złote myśli niech zachowa dla siebie. Francuzi już się na nim poznali i nie długo się z nim rozprawią.
  • ~Rydzyk
    (2019-03-05 11:17)
    Żeby unia przetrwała wystarczy wyrzuci przede wszystkim Polskę i Anglię i zobaczycie ze eu przetrwała na kolejne 50 lat te kraje to zadymiacze
  • ~kamizelka
    (2019-03-05 10:41)
    Niech zrobi u siebie coś dobrego, a jeżeli mu to wyjdzie, niech proponuje Europie !!!
  • ~jula
    (2019-03-05 10:34)
    Panie prezydencie Europa przeżyła renesans i mój kochany kraj uczestniczył i czerpał z rozkwitu pełnymi garściami . Była to epoka jagiellońska ,to nasz ZŁOTY WIEK . Teraz mój kochany kraj wpadł w sidła ciemnoty i zabobonu . Mam nadzieję ,że nie będzie to wiek lecz ostatnie pół roku skaczyfikowania kraju i niektórych umysłów ?
  • ~piero
    (2019-03-05 10:17)
    Prezydent Macron niestety nie ma wiedzy i koniecznej pokory,aby umysły obywateli państw wchodzących w skład UE ukierunkować na lewackie poglądy.Być może sytuacja w jego kraju już tak stała się groźna,że Helga poradziła mu,aby szybko "zlikwidować"państwa narodowe i utworzyć federację UE,a jemu powierzyć stanowisko prezydenta.Rządzić będzie dalej D.Merkel ku chwale IV Rzeszy Niemiec.
  • ~t.
    (2019-03-05 10:08)
    Jak eurobolszewia mowi o postepie, to znaczy, ze zaczna ograniczac wolnosci obywatelskie.
  • ~ocypo
    (2019-03-05 09:58)
    8% poparcia we Francji !!
  • ~Em.Mac.
    (2019-03-05 09:56)
    Zezwolić na bara-bara uczniów z POdstarzałymi nauczycielkami w ramach tzw. eduk.sekual.
  • ~POst KOmuna do de
    (2019-03-05 09:17)
    Osobnik z bandy, która psuje Europę udaje dziewicę.
  • ~On
    (2019-03-05 08:54)
    Najpierw pozbyc sie Orbana , Kaczynskiego, Musso li niego i H i t l e r a, no i mamy wreszczcie wolna, postepowa Europe!
  • ~Dariusz
    (2019-03-05 08:32)
    Ludzie jak Macron likwiduja Europe, wspieraja afrykanska migracje, forsuja federalistyczna Europe bez narodow, likwiduja tradycyjna rodzine i wartosci chrzescijanskie... i on narzeka?! Powinien stanac przed sadem miedzynarodowym ze wszystkimi swoimi globalistycznymi likwidatormi starej dobre Europy, jej tradycji, kultury i narodow! Nihilistyczny Neomarksysta!
  • ~looker
    (2019-03-05 08:27)
    Macron and Merkel are responsible for this great danger in Europe.
  • ~Burek
    (2019-03-05 08:20)
    A kiedy to on wyszedł z ukrycia? A już było tak miło.
  • ~masarz
    (2019-03-05 08:16)
    Czego ten paryski wieprzek szuka poza Francja _ Przeciez poza Francja nikt na tego paryskiego wieprzka nie glosowal.
  • ~xyz
    (2019-03-05 07:16)
    macron ma racje z zakazem finansowania partii przez obce podmioty , powinny być traktowane jako zdrada stanu i karana dożywoćiem . przykład nowa partia wiosna finansowana przez panią merkel przypomina to czasy rozbiorowe polski
  • ~Baczny obserwator
    (2019-03-05 03:45)
    ty głupiutki żabojadzie zajmij się lepiej swoim "domem publicznym" we Francji. A od Europy - powiem tak bardzo kulturalnie - to się łaskawie odpie....rd...ol.
  • ~Ella
    (2019-03-05 03:09)
    Zero rodzimego sukcesu a wyciąga globalne wnioski na skale Europy, my to już znamy mieliśmy Donalda. UE dla cwanych przeciętniaków.
  • ~Jo
    (2019-03-05 02:08)
    Czy tego człowieka ktokolwiek bierze jeszcze na serio?