Timmermans grozi końcem strefy Schengen. "Jeśli kraje Europy Środkowej nie wykażą solidarności ws. uchodźców"

Jeśli kraje Europy Środkowo-Wschodnije nie będą wykazywały solidarności ws. uchodźców, wcześniej czy później wrócą granice - ostrzegł wiceszef KE Frans Timmermans w debacie czołowych kandydatów na szefa Komisji.

wróć do artykułu
  • ~hengar
    (2019-08-18 15:09)
    Tego durnia wysłać do Afryki i tam niech szerzy lewactwo.
  • ~logiczny
    (2019-05-20 17:18)
    Wprowadzimy na nowo granice, potem cła na towary importowane, potem zakaz wypływu kapitału i okaże się , że jesteśmy bardzo konkurencyjni w Europie;))))))))))))
  • ~Schengen dobry ,ale nie za kazda cene
    (2019-05-19 19:43)
    Bardzo dobry pomysl. Inmigranci nie beda mogli rozlazic sie po innych krajach. Pozostana w Niemczech
  • ~Manny Quinn
    (2019-05-18 22:02)
    G R E A T. Bring the borders back, and stop this nonsense with ILLEGALS traveling all over Europe at will. BRING THE BORDERS BACK.
  • ~Sajgon
    (2019-05-17 12:41)
    To takie proste a nikt na to nie wpadł ,że chory z urojenia chce separacji pisowskiej Polski . Obłąkany rozmodleniec wszędzie widzi wrogów !
  • ~ABC123
    (2019-05-17 08:41)
    Układ z Schengen naruszają te kraje, które wpuszczają nielegalnych imigrantów bez żadnej kontroli i dokumentów.
  • ~Lewatywa
    (2019-05-17 07:36)
    Jestem za karą śmierci …. dla ciebie cenzor pisowski !
  • ~Lewatywa
    (2019-05-17 07:31)
    Za jaką opcją jesteś cenzor ? katolicką , kaczą , pisowską !
  • ~on moze panu majstrowi naskoczyc na...na....
    (2019-05-16 23:08)
    "Klobukowaki mowil w skeczu : no powiedz Jasiu na co on mi moze naskoczyc..... On to chyba Timmermans.
  • ~ziutek
    (2019-05-16 16:22)
    Najwiekszym zagrozeniem dla Europy sa Pokacy, bo mentalnie Azji nigdy nie opuscili. Mentalnie w Azji, a rece po jalmuzne wyciagaja do europejskiego ogrodu , no i jeszcze owoce wpadaja do ich lap. Ale mentalnie i kulturowo, zwlaszcza od kiedy Pis, to naleza na S Y B I R!
  • ~exic
    (2019-05-16 15:03)
    najlepszą opcją jest zorganizowanie pomocy tam gdzie tego wymaga sytuacja a nie przesiedlać tabuny ludzi nie przystosowanych do życia po za swom krajem
  • ~Look
    (2019-05-16 14:00)
    Ze jeszcze nikt na ten pomysl nie wpadl? To by bylo tylko sprawiedliwe i nic wiecej! Nie chesz wpuszczec, to ciebie tez nie beda wpuszczac! Proste? No, takie proste!
  • ~wot nemecka gościnność
    (2019-05-16 13:42)
    Makrela zaprosiła gości do siebie, a na ucztę wysyła ich do Polski !
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2019-05-16 13:39)
    Timmermase znów będzie płakał z Róźą nad PO-lską !!! Koalicja pederastów i złodzieji dostanie w PO-tylicę !
  • ~gloopek
    (2019-05-16 12:58)
    100 lat za pozno Zimmermanns ! Europa wschodnia nigdy nie powinna byc ani czlonkiem Uni ani w strefie szengen !!
  • ~Jon
    (2019-05-16 10:42)
    Najbardziej zabawne jest to, że część krajów europejskich zdecydowała się na zaproszenie uchodźców. Teraz nie wiedzą, co z nimi zrobić i zaczynają pitolić trzy po trzy. Ciekawe czy np. w Niemczech lub Holandii, jeżeli jedna osoba bierze kredyt, to w momencie, gdy ma problem ze spłatą idzie do sąsiada i mówi, że ten ma teraz przejąć część kredytu, bo przecież mieszkają w tym samym bloku, osiedlu?
  • ~tusek
    (2019-05-16 10:07)
    jasiu powiedz co cimerman może zrobić ,,, niech zaprosi do siebie do holandii do swojego domu ,.,.przecież ma swój kraj ,nie ma wstydu ,i honoru , najwiękrzym zagrorzeniem jest cimersam,.,
  • ~z.
    (2019-05-16 09:48)
    Ale jak to ? Inżynierowie, lekarze i informatycy nie sa już potrzebni Niemcom i Francji ???
  • ~Polak 1x
    (2019-05-16 09:30)
    Wprowadź! Najbardziej stracą Niemcy i Holandia oraz Francja. Czekamy.
  • ~widzący
    (2019-05-16 09:29)
    Największym zagrożeniem dla Europy są jej elity, które znienawidziły europejską kulturę i jej korzenie