Timmermans grozi końcem strefy Schengen. "Jeśli kraje Europy Środkowej nie wykażą solidarności ws. uchodźców"

Jeśli kraje Europy Środkowo-Wschodnije nie będą wykazywały solidarności ws. uchodźców, wcześniej czy później wrócą granice - ostrzegł wiceszef KE Frans Timmermans w debacie czołowych kandydatów na szefa Komisji.

wróć do artykułu
  • ~Laszlo
    (2019-05-16 09:12)
    Niby tacy pożyteczni ci imigranci, a trzeba ich wciskać na siłę. Coś tu nie gra.
  • ~kot Bazyli
    (2019-05-16 09:13)
    Na zdjęciu widzę trzech nachalnych neomarksistowskich oszołomów. W środku uciążliwy holenderski rzep , koleś Biedronia.
  • ~motek
    (2019-05-16 09:16)
    Tiemermasior tengo głowo i trzensie se calą Uniom, kto kto jest w kuńcu krulem ? Ł łun czy ryszawy POdnózek wielkoniemieckiej POni Angeli !
  • ~strachy na lachy
    (2019-05-16 09:18)
    Przywróceniem granic nie można straszyć Europy środkowo- wschodniej bo granice działają na obydwie strony. Chyba, że on naiwnie myśli, że dla nas będą granice a dla nich nie...
  • ~KRYSTEK
    (2019-05-16 09:19)
    PAN ZIMERMAN CHCE WPROWADZIC DYKTATURE NA PANSTWA KTORE NIE PRZYJMA IMIGRANTOW GROZI ZE GRANICE BEDA ZAMKNIETE PYTAM SIE DLACZEGO MAMY SPELNIEC ZYCZENIE PANASOROSA ,KTORY CHCE PRZED ODEJSCIEM W CIEMNOSC , CHCE ZNISZCZYC SPOKOJNE ZYCIE LUDZI TO NIE JEST NORMALNE ZACHOWANIE TYCH PANOW
  • ~widzący
    (2019-05-16 09:29)
    Największym zagrożeniem dla Europy są jej elity, które znienawidziły europejską kulturę i jej korzenie
  • ~Polak 1x
    (2019-05-16 09:30)
    Wprowadź! Najbardziej stracą Niemcy i Holandia oraz Francja. Czekamy.
  • ~z.
    (2019-05-16 09:48)
    Ale jak to ? Inżynierowie, lekarze i informatycy nie sa już potrzebni Niemcom i Francji ???
  • ~tusek
    (2019-05-16 10:07)
    jasiu powiedz co cimerman może zrobić ,,, niech zaprosi do siebie do holandii do swojego domu ,.,.przecież ma swój kraj ,nie ma wstydu ,i honoru , najwiękrzym zagrorzeniem jest cimersam,.,
  • ~Jon
    (2019-05-16 10:42)
    Najbardziej zabawne jest to, że część krajów europejskich zdecydowała się na zaproszenie uchodźców. Teraz nie wiedzą, co z nimi zrobić i zaczynają pitolić trzy po trzy. Ciekawe czy np. w Niemczech lub Holandii, jeżeli jedna osoba bierze kredyt, to w momencie, gdy ma problem ze spłatą idzie do sąsiada i mówi, że ten ma teraz przejąć część kredytu, bo przecież mieszkają w tym samym bloku, osiedlu?
  • ~gloopek
    (2019-05-16 12:58)
    100 lat za pozno Zimmermanns ! Europa wschodnia nigdy nie powinna byc ani czlonkiem Uni ani w strefie szengen !!
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2019-05-16 13:39)
    Timmermase znów będzie płakał z Róźą nad PO-lską !!! Koalicja pederastów i złodzieji dostanie w PO-tylicę !
  • ~wot nemecka gościnność
    (2019-05-16 13:42)
    Makrela zaprosiła gości do siebie, a na ucztę wysyła ich do Polski !
  • ~Look
    (2019-05-16 14:00)
    Ze jeszcze nikt na ten pomysl nie wpadl? To by bylo tylko sprawiedliwe i nic wiecej! Nie chesz wpuszczec, to ciebie tez nie beda wpuszczac! Proste? No, takie proste!
  • ~exic
    (2019-05-16 15:03)
    najlepszą opcją jest zorganizowanie pomocy tam gdzie tego wymaga sytuacja a nie przesiedlać tabuny ludzi nie przystosowanych do życia po za swom krajem
  • ~ziutek
    (2019-05-16 16:22)
    Najwiekszym zagrozeniem dla Europy sa Pokacy, bo mentalnie Azji nigdy nie opuscili. Mentalnie w Azji, a rece po jalmuzne wyciagaja do europejskiego ogrodu , no i jeszcze owoce wpadaja do ich lap. Ale mentalnie i kulturowo, zwlaszcza od kiedy Pis, to naleza na S Y B I R!
  • ~on moze panu majstrowi naskoczyc na...na....
    (2019-05-16 23:08)
    "Klobukowaki mowil w skeczu : no powiedz Jasiu na co on mi moze naskoczyc..... On to chyba Timmermans.
  • ~Lewatywa
    (2019-05-17 07:31)
    Za jaką opcją jesteś cenzor ? katolicką , kaczą , pisowską !
  • ~Lewatywa
    (2019-05-17 07:36)
    Jestem za karą śmierci …. dla ciebie cenzor pisowski !
  • ~ABC123
    (2019-05-17 08:41)
    Układ z Schengen naruszają te kraje, które wpuszczają nielegalnych imigrantów bez żadnej kontroli i dokumentów.

Może zainteresować Cię też: