Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Polska delegacja na pogrzebie Niemcowa. Odczytali list Borusewicza. ZDJĘCIA

3 marca 2015, 11:47
W imieniu niewpuszczonego do Rosji na uroczystości marszałka Senatu Bogdana Borusewicza, list do rodziny i przyjaciół zamordowanego opozycjonisty przeczytał Konrad Pawlik, wiceszef polskiego MSZ. Towarzyszy mu prezydencki doradca Jan Lityński. CZYTAJ WIĘCEJ o niewpuszczeniu Bogdana Borusewicza do Rosji >>>
W imieniu niewpuszczonego do Rosji na uroczystości marszałka Senatu Bogdana Borusewicza, list do rodziny i przyjaciół zamordowanego opozycjonisty przeczytał Konrad Pawlik, wiceszef polskiego MSZ. Towarzyszy mu prezydencki doradca Jan Lityński. CZYTAJ WIĘCEJ o niewpuszczeniu Bogdana Borusewicza do Rosji >>> / PAP/EPA / SERGEI ILNITSKY
Polska delegacja znalazła się wśród uczestników uroczystości pogrzebowych Borysa Niemcowa, choć nie było w jej składzie członków polskiego parlamentu. Rosyjskiego opozycjonistę przybyli pożegnać też między innymi: były premier Wielkiej Brytanii, John Major, amerykański ambasador w Rosji, John Tefft i przedstawiciel Unii w Moskwie, Vygaudas Uszackas.
Reklama
Reklama
Tematy:
Moskwa Bogdan Borusewicz cmentarz zabójstwo Niemcowa Borys Niemcow pogrzeb Borysa Niemcowa pożegnanie polska delegacja
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • bn
  2016-02-27 23:48
  Temu Borusewiczowi chyba zycie nie mile... nie wie z kim zadziera.
  0
  zgłoś
 • tata
  2015-03-03 11:59
  A gdzie ta mloda DUPCIA !
  0
  zgłoś
 • wania
  2015-03-03 11:39
  poczekajmy jakiś czas w Rosji powystrzelaja się wzajemnie taki tam jest mafijny ustrój niech ci co to zlecili mają na uwadze że na nich też orzyjdzie czas odstrzału.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama