Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jak wygląda nowo otwarta restauracja "Ewa i Przyjaciele"? Zobacz ZDJĘCIA

11 października 2015, 16:33
Zaaranżowany przez Prawo i Sprawiedliwość lokal - wystawa o nazwie "Ewa & Przyjaciele" otworzyła w Warszawie kandydatka PiS na premiera Beata Szydło.
Zaaranżowany przez Prawo i Sprawiedliwość lokal - wystawa o nazwie "Ewa & Przyjaciele" otworzyła w Warszawie kandydatka PiS na premiera Beata Szydło. / PAP / Jacek Turczyk
Andrzej Duda swego czasu otworzył "Muzeum Zgody Bronisława Komorowskiego", Beata Szydło stawia z kolei na restaurację "Ewa i Przyjaciele". Także w tym przypadku to element kampanii wyborczej. Jak lokal wygląda w środku? Zobacz ZDJĘCIA.
Reklama
Reklama
Tematy:
po pis Ewa i Przyjaciele kampania wyborcza afera podsłuchowa Warszawa Prawo iSprawiedliwość lokal platforma Beata Szydło. Ewa Kopacz wybory parlamentarne

Powiązane

Reklama

Komentarze (59)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Halina
  2015-10-14 19:23
  No... "prawdziwi Polacy" już pokazują swoją wyższość nad innymi myślącymi inaczej! Skąd tyle nienawiści, a przecież to sami katolicy w myśl przykazania: "kochaj bliźniego jak siebie samego" A fe...
  0
  zgłoś
 • restaurator z W-wy
  2015-10-13 10:44
  Czy szefową kuchni będzie Szydło? To pasuje do jej emploi!
  0
  zgłoś
 • kukunamuniu
  2015-10-12 17:25
  no wspaniale! czy prezes już ma już zainstalowane audio/video z salki ewy i przyjaciół? nie? nosz kurna, do roboty! przyjdzie taki czas, że tych prawych i sprawiedliwych zaczną nagrywać inni i z premedytacją godną PiS robić z tego afery. a przyjdzie na pewno!
  1
  zgłoś
 • jozio bak
  2015-10-12 17:01
  POwinien jeszcze byc napis "Uwaga na torebki i POrtfele ,cinkciarze moga byc aktywni przed wyborami "
  0
  zgłoś
 • urzędas
  2015-10-12 15:48
  ludzie czy Wy nie widzicie tego, że jedni są warci drugich. PO czy PIS jedno zło i drugie nie lepsze. Czy te osiem lat nie dało nam Polakom przejrzysty obraz tego co wyrabia PO i chcecie dalej się tak nabierać? mam powycinane z gazet wszystkie ekspoze premierów PO - mówili pięknie, obiecywali wiele i ...łajno. Jednak pamiętam dobrze rządy pod egidą PIS bo wówczas pracowałem w jednym z ministerstw. Blady strach nas ogarniał kiedy nowy Minister "czyścił" etaty - na warszawskim bruku wówczas śmiano się z tego jakoby i sprzątaczki zwalniano lecz było to prawdą...osoby sprzątające w gabinecie politycznym też poleciały na bruk. Pozmieniali resorty, porozdrabniali je, dyrektorami wybrani zostali działacze z koalicji rządzącej - nie macie pojęcia jaki chaos legislacyjny wprowadziły rządy PIS + LPR + Samoobrona. Już o terrorze nie wspomnę. Jednak najwięcej bubli legislacyjnych wyszło pod rządami PO + PSL. 100 ustaw do jesieni pamiętacie to hasło Donalda Tuska? Tłukło się papier jak jakieś przedmioty na taśmie produkcyjnej. Bez ładu, bez logiki, częstokroć jedna norma prawna posiadała dwie różniące się definicje w dwóch rożnych ustawach. Ten festyn legislacyjny trwa cały czas, nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie szkody zostały wyrządzone i ile będzie potrzeba czasu aby to poodkręcać. Pamiętam czasy rządów Cimoszewicza. Fakt nie było może aż tak dobrze ale to trzeba wspomnieć, że były to czasy początku przemian w kraju. Jednakże żyło się spokojniej. Nie było wszystko na hurrrra ale krok po kroku wprowadzane. Dobrze powiedział ostatnio w mediach Petru, że my Polacy mamy wybór i nie tylko pomiędzy PO czy PIS. Hm a może tak warto było by sie przekonać jak nasz kraj zmieniał by sie gdyby do władzy doszła Nowoczesna Rysia Petru i Zjednoczona Lewica z Basią Nowacką. Przemysł z socjalem...co Wy na ten pomysł kochani Rodacy. Pójdźmy inna drogą.
  pozdrawiam serdecznie
  2
  zgłoś
 • Roband
  2015-10-12 14:48
  w nowo otwartej Beata straSzydło , wieloryb Kępa dziewice Pawłowicz, Wróbel , Sobecka taniec na rurze bezzębny szczerbaty prezes kasowanie biletów wstępu , kompleks ubikacji profesor techniczny Gliński !
  7
  pokażukryj odpowiedzi (2)
  zgłoś
 • Hahahahaha
  2015-10-12 13:50
  Super POmysł!!!
  1
  zgłoś
 • Steffen
  2015-10-12 13:49
  PO probuje na ostatniej prostej atakowac Macierewiczem. Dobrze kontruje PIS, bo ludzie juz zapomnieli, ze za 8. laty rzadow PO stoja dziesiatki afer, jedna gorsza od drugiej. Czas z tym skonczyc!
  0
  zgłoś
 • Zawiedziony
  2015-10-12 12:44
  Niestety to jet prawda na temat PO i PSL . PO uległo PSL i oddało im całą Gospodarkę, a ci tak jak to jest zilustrowane założyli na nią swą sieć powiązań i ją niszczą. Powołują swoich zaufanych prezesów dyrektorów , a nawet kierowników. Są to ludzie , którzy całkowicie pozbawieni są skrupułów a w większości również wiedzy. Mają tylko jeden cel : jak najwięcej wyprowadzić Państwowych pieniędzy ze spółek skarbu Państwa . Takim przykładem jest PSE S.A. na czele z prezesem Majchrzakiem i jego prawą ręką dyrektorem Tomasikiem. Osoby podległe tym panom są albo zmuszane do procederu pod karą wyrzucenia z pracy albo rekrutowani , jako nowa kadra pozbawiona wiedzy i doświadczenia , która w sposób bezproblemowy podpisuje dowolny dokument. W PSE S.A. funkcjonuje zasada starszy pracownik (40+) jest niewygodny i nieprzydatny , ponieważ posiada praktykę i wiedzę techniczną, które umożliwiają mu profesjonalne , odpowiedzialne i rzetelne opiniowanie dokumentacji technicznej i zgłaszanie uwag. Ideałem w ocenie dyrekcji są młodzi (25+) , nowo zatrudnieni pracownicy , z minimalnym doświadczeniem zawodowym i wiedzą podejmujący się za to wykonania każdego zadania , bez względu na jego złożoność. Dla tej grupy zawodowej problemy i uwarunkowania techniczne nie występują , zasada jest prosta : nie wiele wiem , dlatego dokumentację techniczną opiniuję zawsze szybko i bez uwag, a każdy odbiór techniczny kończę sukcesem , nie do końca rozumiejąc , co odebrałem , ale w ocenie Dyrekcji jestem skuteczny. Ten mechanizm , który został wdrożony w PSE S.A umożliwia owym Panom ( Tomasikowi i Majchrzakowi) wyprowadzanie majątku Państwowego jednocześnie roztrwaniając ten majątek. Osoby ,które sprzeciwiają sie temu procederowi ( z reguły wysokiej klasy specjaliści branżowi) są kierowani do realizacji zadań często zupełnie nieistotnych , kompletnie niezwiązanych z posiadana przez nich wiedzą techniczną i doświadczeniem zawodowym lub są eliminowani z firmy - wyrzucani.

  Ten proceder oprócz gigantycznego marnotractwa Państwowych pieniędzy powoduje zagrożenie energetyczne Kraju ponieważ tematami związanymi z bezpieczeństwem energetycznym kraju zajmują się ignoranci nie zdający sobie sprawy z wagi tematu.
  Niestety służby takie , jak CBA czy ABW , a w obronie pracowników Rzecznik Praw Obywatelskich mając tą wiedzę nic w temacie nie robią a proceder trwa i ma się bardzo dobrze.
  Mam nadzieję ,że PIS jak wygra nie zwiąże się z PSL bo to będzie porażka dla POLSKI. Trzeba wreszcie tą przestępczą partię , jaką jest PSL i jego powiązania wyrzucić z POLSKIEGO SEJMU i wreszcie rozliczyć .
  0
  zgłoś
 • renegat
  2015-10-12 11:45
  Ta pseudo ynteligencja z kartelu Pospolitych Oprychów już czuje że są odsuwani od koryta,ale skoro taki jeden z drugim platfusem nic nie potrafią to dochodzi do depresji.
  Z tąd te zajadłe komentarze na temat PISu o predylekcjach socjopatycznych a wynikające z problemu współżycia seksualnego
  0
  zgłoś
 • ela
  2015-10-12 11:24
  Szkoda,że nie mogę zwiedzić tej super restauracji.
  0
  zgłoś
 • Janusz
  2015-10-12 02:35
  Nie ma nic o tak bardzo popieranym i dojonym przez PO SKOKu ,objawienie prawdy o przekretach POwych napewno poruszylo by opinie publiczna LOL
  0
  zgłoś
 • janek
  2015-10-12 00:45
  Dobre ! bo prawdziwe
  0
  zgłoś
 • Roband
  2015-10-11 23:26
  Czy hymn na Narodowym Stadionie śpiewała Górnik z prezesem stojącym obok na taborecie ?
  7
  zgłoś
 • klasa
  2015-10-11 23:23
  Będzie zakaz wchodzenia a adidasach to działa na Joachima JOJO jak czerwona płachta na byka bije z liścia zabiera portfel i z nóg ściąga adidasy !
  4
  zgłoś
 • Bielan
  2015-10-11 23:15
  Atrakcja restauracji straSzydło będzie tańczyć na rurze !
  10
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • olo
  2015-10-11 22:48
  czy to jest prawdziwa
  restauracja, i siedza tam
  manekiny ?
  jak w izbie pamieci ?
  normalne to nie jest,
  chyba tylko na wsi
  u Lukaszenki...
  3
  zgłoś
 • zdychaj bezzebny gnomie
  2015-10-11 22:42
  DZIEKUJEMY PO za stadion NARODOWY...niech PIS bedzie przeklety !!
  46
  pokażukryj odpowiedzi (5)
  zgłoś
 • spisanebedączynyirozmowy
  2015-10-11 22:36
  Pieprznęło Ci pod deklem, kolego. Z desperacji ???
  0
  zgłoś
 • łowca PIS debili
  2015-10-11 22:33
  Rozumiem że p.Szydło w restauracji będzie pracowała jako"babcia klozetowa". Nie ma to jak właściwy człowiek na właściwym miejscy..A kto w szatni?.
  39
  pokażukryj odpowiedzi (5)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama