Reklama
Reklama
Reklama

Nowy sondaż. 4 duże miasta, cztery porażki kandydatów PiS

15 października 2018, 08:25 aktualizacja 27 listopada 2019, 17:05 Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
wybory samorządowe
wybory samorządowe / Shutterstock
Kraków, Poznań, Wrocław i Gdańsk – w tych miasta dojdzie do drugiej tury wyborów na prezydenta - tak wynika z sondażu "Gazety Wyborczej".
Reklama
Reklama
Tematy:
wybory samorządowe Kraków sondaż Gdańsk wyniki Poznań wybory Wrocław

Powiązane

Reklama

Komentarze (54)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Prymitywne manipulacje pracowni KMB
    2018-10-19 11:35
    No to już wiecie po co w Polsce została zainstalowana pracownia Kantar Millward Brown. Zawsze uaktywnia się przed wyborami, żeby razem z Biuletynem Sorosa wywoływać w sondażach tendencje spadkowe dla prawicy i wzrosty notowań dla lewackiej opozycji. Po prostu pompują na siłę swoich kandydatów, ale robią to w sposób mało subtelny. Tylko, że te sondaże niebawem zderzą się z prawdziwymi wynikami.
    2
    zgłoś
  • dm 2
    2018-10-16 22:26
    w Szczecinie jak się odwróci tabele to pis będzie na czele. Sochański PIS jest na ostatnim miejscu.
    0
    zgłoś
  • Znaffca
    2018-10-16 00:30
    Wszystko juz widzialem, albo prawie, ale syna "Bolka", prezydentem Gdanska w jeszcze zadnym kabarecie.
    2
    zgłoś
  • ARONN
    2018-10-15 22:20
    Gadzinówka napisała i to ma być prawda ?
    2
    zgłoś
  • Vac
    2018-10-15 17:24
    To koniec tych SCHIZOFRENIKOW
    1
    zgłoś
  • Tadzik
    2018-10-15 14:39
    Daj Boże...
    4
    zgłoś
  • UBaw murowany
    2018-10-15 14:31
    PO Polaków trupie. Jąkatego prognozy.
    3
    zgłoś
  • kaz
    2018-10-15 13:27
    Już to przerabialiśmy z Komorowskim w sondażach prezydenckich.
    4
    zgłoś
  • Bingo
    2018-10-15 12:34
    Sondaż Gazety Wyborczej ... Czy czegoś innego się można było spodziewać po szechterowcach?
    3
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • ZXCQVB
    2018-10-15 12:17
    WYNIKI wyborów: sołtysem - kościelny, wójtem – pleban, marszałkiem – biskup, lub ich materace, a dla odmiany rzesza lubo-skretyniątek???
    4
    zgłoś
  • bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    2018-10-15 11:36
    Flis ma rację. Jak ludzie widzą pana MOrawieckiego dwojącego się i trojącego w nieudolnym naśladownictwie tow. Gierka to krew ich zalewa że wracamy znowu do tego bagna, z którego przez kilkadziesiąt lat usiłowaliśmy się wydobyć. Nic tak nie MObilizuje jak załgany i groteskowy pan MOrawiecki - przynajmniej mnie. Więcej takich obietnic jak w Radomiu panie MOrawiecki. Ilu tam pasażerów PiS będzie odprawiał? Jak to Pan obiecywał? 10 mln rocznie?
    7
    zgłoś
  • rainert
    2018-10-15 11:29
    Spokojnie, "dziennikarze" z TVPiS pomogą, a jak nie pomogą, to nowi "sędziowie" ogłoszą nieważność wyborów i zorganizuje się "wybory"...
    9
    zgłoś
  • cedr
    2018-10-15 11:25
    No chciałaby antypolska gadzinówka, oj chciałaby! Marzyciele :))))))
    4
    zgłoś
  • Marzenia GW
    2018-10-15 11:22
    GW się judzi.
    3
    zgłoś
  • Wera
    2018-10-15 11:11
    My w Krakowie nie chcem tej wanny
    11
    zgłoś
  • Dfgh
    2018-10-15 11:09
    Do wyborów proszę się wybrac każdy głos na wagę złota aby obalic tą władzę
    11
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • xxl
    2018-10-15 11:02
    Jak w kraju polegnie SZARAŃCZA to upiję się z radości .
    14
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • grisha
    2018-10-15 10:59
    A co się stanie, gdy do urn pójdą ci którzy nigdy nie głosowali, powiedzmy że będzie ich 10% i zagłosują "tak dla jaj, albo z serca" na kandydatów PIS. Czy wówczas też wygrają ci, którzy sa pompowani przez GW, a może przegrają i to już w pierwszej turze. Będzie się działo!
    4
    zgłoś
  • Brawo PIS
    2018-10-15 10:57
    No trzeba przyznać że wszystkie niemieckie media jadą równo po PIS-ie , jakby się umówiły albo ktoś sterował tą propagandą....
    15
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Przedwyborcze manipulacje
    2018-10-15 10:27
    Czyli broszura Sorosa oraz siostrzana pracownia Kantar już rozstrzygnęły wybory samorządowe w dużych miastach Polski. Mechanizm jest prosty, wywołują taktycznie trendy spadkowe dla kandydatów prawicy, publikują je regularnie, a potem ogłaszają zwycięstwo kandydatów związanych ze środowiskiem z ul. Czerskiej. Tylko zapomnieli, że są elektoraty w Polsce, które mają zdolność samodzielnego myślenia.
    3
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś