Nielegalna impreza w jednym z lokali w Warszawie. Interweniowała policja [WIDEO]
25 stycznia 2021Duża nielegalna impreza odbyła się pomimo obostrzeń w jednym z lokali w centrum stolicy. W sobotę bawiło się na niej - według policji - kilkadziesiąt osób. "Funkcjonariusze skierowali w tej sprawie wnioski do sądu i sanepidu o ukaranie" - poinformował w poniedziałek PAP podinspektor Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I.