Wojewódzki oskarżany o znieważanie. Znowu

| Aktualizacja:

Alvin Gajadhur złożył skargę do Rady Etyki Mediów i Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na Radio Eska Rock -informuje "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~anna
    (2011-10-14 12:48)
    Precz z rasizmem. Precz z wojewódzkim.
  • ~annastasia
    (2011-10-14 12:54)
    Najwyższy czas aby ktoś porządnie dokopał temu komercyjnemu błaznowi i pokazał mu gdzie jest jego miejsce, bo błazeńskim sposobem zdobyte pieniądze zamieszały mu w mózgu i uważa sie już za świetą krowę, której wszystko wolno a jest tylko jednym z wielu błaznów.
  • ~annastasia
    (2011-10-14 12:54)
    Błazny do cyrku!
  • ~piotr
    (2011-10-14 12:55)
    najlepiej było by gdyby obdarł by go "do skarpetek" bo zasłużył sobie na to jak nikt inny
  • ~obserwer_1
    (2011-10-14 13:18)
    gajadhura jest polakiem a powiatowy to tylko kacapski pomiot
  • ~montyl
    (2011-10-14 13:20)
    szmieszny i zabawny ale dla ćpunów
  • ~shedows
    (2011-10-14 13:27)
    Na tych naćpanych baranów nie ma mocnych, ale wystarczyła by babcia z parasolką
  • ~dozorca domu Grasia
    (2011-10-14 13:28)
    Gajadhur się po prostu w Polsce urodził i z tego powodu jest polakiem o czym bydle wojewódzkie zapomina
  • ~ksiadz
    (2011-10-14 13:28)
    brawo wojewodzki. przynajmniej bylo smiesznie ha ha ha
  • ~TŁUMACZ
    (2011-10-14 13:28)
    NO ALE GDZIE TA ZNIEWAGA??? NIKT SIĘ NIE CZEPIA JEGO KOLORU SKÓRY, ANI POCHODZENIA, GŁOSOWAĆ NA PIS MOŻE TO RACZEJ OBCIACH A NIE ZNIEWAGA.
  • ~..
    (2011-10-14 13:32)
    ta kanalia dostała jeszcze 3 miliony za prowadzenie koncertu z okazji 'prezydencji', 3 miliony ukradzione nam z podatków
  • ~Kaszalot
    (2011-10-14 13:33)
    bydlę wojewódzkie kłamliwe i wredne

    Gajadhur jest Polakiem z urodzenia, a nie jakimś gościem - czego cham powiatowy nie rozumie

    pytanie ile mandatów z GIT za przekroczenie prędkości otrzymał Wojewódzki - ma ciamciak odwagę się przyznać
  • ~Weredyk
    (2011-10-14 13:43)
    KUBA WOJEWÓDZKI, nawet na POwiatowego się nie nadaje, bo szelma wulgarna i obywatel polski tylko z dowodu / antypolski /, a nazwisko urobione kryje ex mojżeszowe wyznanie , czego się renegat wyparł, b o szuja z niego nie byle jaka !
  • ~zbigniew jan
    (2011-10-14 13:55)
    takich panow jak wojewodzki i ten drugi juz nie potrzebujemy, telewizja jezeli dba o rownouprawnienie to powinna tych panow wyrzucic...a najlepiej nalezaloby ich co chwile badac na obecnosc narkotykow w organizmie...
  • ~zyha
    (2011-10-14 13:57)
    Smutne jest to, że ludzie nie mają poczucia humoru, smutne jest to, że różne sprawy opacznie rozumieją. Wojewódzki z Figurskim szydzą z ludzkiej głupoty, i mają rację.
  • ~Fox
    (2011-10-14 14:56)
    Najwyższa pora, by ten trefniś Jakub Wojewódzki odpowiedział za swoje rasistowskie wygłupy. Ponieważ chwali się bez przerwy swoim bogactwem, najlepiej żeby zdrowo dostał po kieszeni.
  • ~prusak
    (2011-10-14 15:14)
    a co, on z pisu, że taki wrażliwy???
  • ~antyrasista
    (2011-10-14 15:16)
    Wojewodzki zaczal od wysmiewania niepelnosprawnej katoliczki Buczek, a teraz rozpoczyna tyrady rasistowskie. Dlaczego taki ekstremista jak Wojewodzki odpowiada za promocje polskiej kultury podczas polskiej prezydencji w UE ?
  • ~Wilga
    (2011-10-14 15:38)
    Rada Etyki stwierdzi , że to była forma artystycznego wyrazu i był to program autorski.
  • ~Tofik
    (2011-10-14 15:46)
    re zyha. To niech sobie POwiatowy z Figuranckim POszydzą z samych siebie.Tak jakoś dziwnie sobie piją z dzióbków swoich fujarek.

Może zainteresować Cię też: