Członek zarządu wielkiego polskiego koncernu w rękach ABW

| Aktualizacja:

Dwóch dyrektorów koncernu, członka zarządu jednej z największych polskich firm i biznesmena z Płocka  zatrzymali funkcjonariusze ABW. Śledczy zarzucają im korupcję. Dyrektorzy wyszli już na wolność za poręczeniem majątkowym

wróć do artykułu
  • ~polka
    (2011-12-07 13:01)
    TO ZNOW MEDIALNY SZUM --ABY COS zinteresowac Polakow -przed rozlozeniem i sprzedaniem niepodleglosci POLSKI w BRUKSELi --TO POLACY PIC NA WODE FOTOMONTAZ --NIC NIE BEDZIE __SWIETYM KROWOM NIC NIE ZROBIA --TO ICH LUDZIE ---ABYSCIE TYLKO ZYLI MEDIALNIE --NIC INNEGO WAM NIE POWIEDZA CI JUDASZE A COS TRZEBA ZAROBIC HISTORYJKAMI ---
  • ~Poli
    (2011-12-07 13:10)
    Nie dziwi nic...
  • ~oki
    (2011-12-07 13:11)
    Jak bezrobocie rosnie i są kłopoty z budzetem,to trzeba odwrócić uwagę niech debile mysla ,że ABW łapie aferzystów ale jak CBA za czasów Kami nskiego namierzyło aferzystów w rzadzie PO-PSL to szybko sprawe zamieciono pod dywan a Grzecho nadal w Sejmie i kilka mniejszych płotek.
  • ~obserwator
    (2011-12-07 13:12)
    No i zaraz ktos "przestawi wajchę" jak to bylo z Czempińskikm, i okaże się, że żadnaej korupcji nie było tylko niedopatrzenia
  • ~nn
    (2011-12-07 13:17)
    Uwierzę w zmiany jak posadzą Pawła O.
  • ~tekla
    (2011-12-07 13:23)
    Ciekawe przecież Bondaryk wsadził cztery lata temu do Orlenu swoich ludzi jak i esbeków i n ie upilnowali??? Co robił dyrektor biura kontroli a może nadal funkcjonariusz???
  • ~toruńczyk
    (2011-12-07 13:48)
    nie dość że z przechowalni nieudaczników to jeszcze im mało,czy oni są warci kopnięcia w d,,ę,i oplucia chyba nogi i śliny szkoda
  • ~watra1
    (2011-12-07 13:51)
    A coz to za zwyczaje pisowskie wchodzic do domow o szostej rano i aresztowac niewyspanych ludzi?
  • ~oleg
    (2011-12-07 14:01)
    kolejni ktorzy zbuntowali sie tuskowi
  • ~Walter POśmiecic
    (2011-12-07 14:06)
    kaucję wpłacą, czyli dadzą w łapę tym co POdjęli decyzję o aresztowaniu
  • ~jak
    (2011-12-07 14:08)
    Dam przyklad jak elity styropianowe rzadza koleja,oto przyklad trasa Chrzanow-Wadowice od kilku lat zamknieta nagle na fali eufori ze mamy papierza zWadowic podejmuje sie decyzje budowy trakcji elektrycznej ,elektryfikuje sie w pospiechu okolo 100km tej trakcji ;nie wiem jaki koszt ile milijonow wyrzucono w bloto.Ta trasa nie przejechal rzaden pociag elektryczny .Euforia minela linie zlikwidowano pozstaly rdzewiejace slupy linie zamknieto, Wzywam rzadzace elity o rozliczenie tych ktorzy dopuscili do takiego marnotrastwa. Przytocze przyklad ktory wysmiewano jak to malowano trawe na zielono za Gierka ale to byly grosze a tu sa milijony.
  • ~ławnik sądowy
    (2011-12-07 14:08)
    w Polsce nie ma sprawiedliwosci.
    W Polsce jest sprawiedliwość wg PO i Tuska, czyli dasz w łapę, będziesz wolny
  • ~CO ONI TAKIEGO ZROBILI
    (2011-12-07 14:09)
    TO KLAMSTWO, ZEBY TAK OSKARZAC NASZYCH PRZYWODCOW GOSPODARCZYCH Z ORLENU. PRZECIEZ ONO MAJA CZYSTE RECE. NIGDY NIC NIE UKRADLI. SA WZOROWYMI MEZAMI I OJCAMI. ICH PENSJE SA SREDNIA KRAJOWA. OK. 3 TYSIACE MIESIECZNIE. CZEGO CHCECIE OD NICH. ONI SA KATOLIKAMI. ONI SA W PO. ONI SA POLAKAMI. JAK IM CIS ZROBICIE, TO JA SIE WIESZAM NA SZNURZE OD SNOWPOWIAZALKI PRZED STACJA ORLENU. TYLKO ONI MOGA URATOWAC POLSKE LUDOWA. PROSZE WYPUSCCIE ICH Z WIEZIENIA. ONI TAM WE WIEZIENIU UMRA NA GRUZLICE I ZAPALANIE KORZONKOW NERWOWYCH. A CO SIE STALO Z CHORODOWSKIM, A CO SIE STALO Z TYMOSZENKO. ONI TEZ NIC NIE UKRADLI A SIEDZA. MODLE SIE ZA NICH CODZIENNIE.
  • ~~Włodek z Pielgrzymowic
    (2011-12-07 14:11)
    Telewizory ekranem do tyłu -obrócić jak kota ogonem a z pieskiem i woreczkiem sznureczkiem na spacerek /13/13/
  • ~Dwie Salowe z Salem
    (2011-12-07 14:14)
    Nas interesuja wylacznie ciagi dalsze takich medialnie rozbabranych afer!

    Dopiero jak prokurator kilka razy pogryzie psa i odda te psy na leczenie w zakladzie zamknietym (najlepiej w Plocku, bo akurat bedzie blisko, no i klinika ma dobre notowania) - wtedy dopiero bedzie to prawdziwy "news" i wtedy dopiero uwierzymy w szczere intencje Tuska!
    Bo - jak dotychczas - tyle niby sie zmienia, ale tak naprawde nie zmienilo sie nic!
    Jedyna roznica, jaka daje sie zauwazyc, jest taka, ze Tusk z Grassiem nie gra w Belwederze w ping-ponga!
  • ~kleks
    (2011-12-07 14:16)
    ~~Włodek z Pielgrzymowic2011-12-07 14:11

    Telewizory ekranem do tyłu -obrócić jak kota ogonem a z pieskiem i woreczkiem sznureczkiem na spacerek /13/13/

    Czy masz kolego na mysli sznureczek od snopowiazalki i spacerek po cmentarzu?
  • ~re
    (2011-12-07 14:18)
    tematy zastępcze
  • ~karol
    (2011-12-07 14:22)
    o szostej rano ?
  • ~Pełna Miska i Radio "Poemat"
    (2011-12-07 14:31)
    "Jesteśmy w głęebokiej d00pie" - powiedział niedawno o sytuacji "polskiej" lewicy jej sztandarowy bohater narodowy, niejaki Włodzimierz Czarzasty!!!

    (O sytuacji polskiej gospodarki przezornie nie powiedział nic!)

    Ciekawe, co by dzisiaj powiedziała "polska" lewica na temat sytuacji bohatera Czarzastego i w jakim miejscu by go zlokalizowala!

    Bo nastolatkowi z dostepem do Internetu zajmuje to kilka minut i okazuje sie, ze jest to bardzo dobra lokalizacja, ktora z duuupskiem nie ma nic wspolnego!

    Natomiast przy uzyciu wszelkich i polaczonych sil "polskich" sluzb specjalnych i calego kosztownego aparatu panstwa polskiego potrzeba bylo na to wielu lat!

    Za pomocą kilku ruchów w Google (Gromoslaw Czempinski real estate Florida a potem Miroslaw Drzewiecki real estate Florida) można szybciutko zobaczyć, że obaj panowie mają apartamenty w tym samym bloku na Florydzie (19707 Turnberry Way, Aventura, FL 33180 ).
    Gromoslaw I Barbara Czempinscy mają mieszkanie nr 23-E, który kupili 11 maja 2007 za 450 tysięcy USD od Alberta Pardo.
    Jego sąsiad Miro Drzewiecki (z dzikiego kraju) ma mieszkanie trzy piętra niżej (apartament nr 20-C) kupiony 29 listopada 2007 roku od Davida Etziona za 305 tysięcy dolarów. Taki przypadek :-).

    Jak najbardziej przypadkowy jest rok zakupu (2007) i jak najbardziej przypadkowa jest oczywiscie zbieznosc dat zakupu obu apartamentow, przedzielonych tylko okresem oczekiwania na kolejną oferte w tym samym wiezowcu!

    Tak samo przypadkowa jak wybor Angeli Merkel na kanclerza i Tuska na premiera, Radka do MSZ-u oraz Ewy Kopacz na Marszalka, a Palikota na czlonka Rady Bezpieczenstwa Narodowego!
  • ~RZEM POLAKIEM
    (2011-12-07 14:35)
    POLAK BY TEGO NIE ZROBIL. TO BYL CHYBA RUMUN. CO WY TAKIEGO O POLAKCH WYPISUJECIE. OGLADALEM 20 LECIE RADIA MARYJA I TAM JAKI NAROD ZGODNY, UCZCIWY I SPRAWIEDLIWY. TE KOBIETY, TE MEZCZYZNY, JAKI TEN NAROD PIEKNY. ZEBY TYLKO SOBIE JESZCZE ZEBY POWSTAWIAL I SIE MYL TOBY SWIECIL W EUROPIE. A WY TUTAJ O JAKIMS ZLODZIEJSWIE POLAKA. JEZDEM DOMNY Z TEGO RZEM POLAKIEM.