Zmanipulowany spot. Jan Paweł II przedstawiony jako pedofil

| Aktualizacja:

Jan Paweł II jako pedofil pojawił się w spocie kampanii "Stop pedofilom" na stronie kidprotect.tv, prowadzonej przez fundację Kid Protect. Wygląda jednak na to, że jest to wynik działania hakera, który zmanipulował oryginalny film. 

wróć do artykułu
  • ~tobias
    (2017-02-21 12:16)
    Powiesić koszernych, którzy oczerniają papieża!!!
  • ~real
    (2013-03-27 08:51)
    Kim ty jesteś ,,Walenrod'' by oceniać innych.

    Marny pył z ciebie jeno szubrawco ,jeno marny pył.
  • ~Cyryl i Metody
    (2013-03-27 00:33)
    Kagiebowska kanalia - nijaki Kondziu - znowu szczuje.
    Jak na starego czekistę przystało znalazł się mentor papieży, księży i wierzących!
  • ~Śpię Wak
    (2013-03-27 00:06)
    Niewątpliwe ze sPOsobu "myślenia" musiał to zapewne zrobić ktoś na kształt palipopierdeoleńca.
  • ~goiwin
    (2013-03-26 22:31)
    nie pasuje wam prawda o JPll dlatego tak szybko usuneliscie ten komentarz no coz nie taki swiety byl caly Krakow o tym bebnil .
  • ~i anusik
    (2013-03-26 22:27)
    wojtyła od tyła
  • ~max
    (2013-03-26 22:18)
    Ten, kto to zrobił, to kawał świni.
  • ~voiceinthedesert
    (2013-03-26 21:59)
    Szczerze powiedziawszy, to do dziś nie rozumiem skąd się bierze pedofilia. Przez 60 lat życia, w ogóle nie słyszałem, że coś takiego istnieje, i że jest możliwe. Wszędzie obijało mi się o uszy, że jest homoseksualizm. Widziałem też jak, wszędzie, pewien rodzaj mężczyzn nęka delikatniejsze osoby tej samej płci (na przykład Sandusky). Ale pedofilia to coś tak nieludzkiego, ohydnego i strasznego, że jak wspomniałem, gdyby nie mówiono o tym w gazetach, nie uwierzyłbym, że istnieje!
  • ~onaa
    (2013-03-26 21:49)
    Ja nie wierzę, że to haker. Najłatwiej teraz zwalić na cokolwiek, jak to Śpiewak ma w zwyczaju.
  • ~przepowiednia
    (2013-03-26 16:52)
    Jeśli to sprawa Śpiewaka to nie długo przeczytacie jakie go nieszczęście spotkało, bo w życiu jest tak, że czynienie zła wraca z podwojoną siłą do sprawcy.
  • ~JKa
    (2013-03-26 15:33)
    Witam , mam78 lat ,czy jak podniecaja mnie faceci tzn. w czasie masturbacji fantazjuje o seksie z nimi na czacie siedze w pokoju geje esemesuje z kolesiami z czatu ale jeszcze nigdy nie miałem kontakto fizycznego z gejami tzn. nigdy sie nie umawiałem. Czy ktos ma podobnie jak ja tzn ze jestem gejem czy nie. Z dziewczyna byłem ostatni raz 60 lat temu.
  • ~never06
    (2013-03-26 15:12)
    Strona należy do Jakuba Śpiewaka.
    I wszystko jasne.
  • ~sokular
    (2013-03-26 15:02)
    STOP WARIATOM!!! INTERNET DLA LUDZI NORMALNYCH!!! PRECZ Z ŻYCIA PUBLICZNEGO!!!
  • ~JKa
    (2013-03-26 14:55)
    Karol wojtyla nie walczyl z tym problemem w kosciele , jako najwyzszy funkcja robil sie wspolwinnym, te problemy byly zawsze wstydliwie ukrywane,
    i niech teraz nikt sie stucznie nie podnieca i mowi ze to atak na kosciol.
    Wojtyla przeprosil tylko za inkwizycje i palenie na stosach, pareset lat po fakcie to troche pozno.
  • ~007
    (2013-03-26 14:39)
    Dlaczego nie ma tam Palikota, Biedronia i "Grodzkiej"?
  • ~Rotmistrz Pilecki
    (2013-03-26 14:28)
    Do "xxx" - w Prokuraturze Wrocławskiej od dłuższego czasu próbuje się ukręcic łeb gigantycznej aferze o wyprowadzaniu dziesiątków miliardów złotych z Polski,poprzez machloje na GPW w Warszawie ... manipulując akcjami KGHM,PO wyprowadziła z Polski kilkadziesiąt miliard zł (tylko w przeciągu 3 miesięcy!) ... pajace w rękach zachodnich instytucji finansowych.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-03-26 14:26)
    Glupi zart,ale z drugiej strony to dlaczego polski papiez kryl pedofilie w swoim kosciele ?.Zjawisko to przeciez wykryto w kazdym zakatku swiata w tym i w Australii i Nowej Zelandii.Katolicki ksiadz pedofil spowiadal ludzi,odpuszczal im ich grzechy a sam byl najwiekszym lotrem.Co najwazniejsze dysponowal wedlug doktryny Krk rzeczywistym cialem Pana Jezusa Chrystusa,czy normalny ojciec pozwolilby na profanowanie ciala swego dziecka ?.Bog naszczescie przez usta Jezusa Chrystusa powiedzial czyncie to na moja pamiatke co potwierdzil dobrany uczen Jezusa apostol z laski Bozej sw.Pawel.W jakiej sytuacji znalezli sie wierni oszukani przez zboczencow ?.Do pedofili dochodza homoseksualisci cudzoloznicy i reszta.
  • ~zum
    (2013-03-26 14:21)
    To fundacja szabas złodzieja ,pejs malwersanta Jakuba Ś.Liczy na wsparcie finansowe Zakonu „Synów Przymierza" i stara się o certyfikat lojalności.
  • ~ajax
    (2013-03-26 14:19)
    To fundacja prezesa Śpiewaka co robił prywatne zakupy za datki i publicznie rzygał katastrofą Smoleńską!
  • ~krasnal
    (2013-03-26 14:16)
    Chyba starczy upodlania katoli kto spotka lewizne czy cholote nacpana powinien dla przykladu walnac w ryj dla przykladu Takie kreatury jak ryfinski pailcham czy rozenek powini dla przyklady dostac jeszcze kopa i tak to lac te badziwie az do bulu potem prosic o wybaczenie

Może zainteresować Cię też: