Tak podsłuchują Rosjanie. Kluczowe polskie urzędy zagrożone

| Aktualizacja:

Nie tylko NSA podsłuchuje, kogo się da. Rosyjski wywiad także jest w stanie wyłapać wszystko, co dzieje się w promieniu kilometra od ambasady Rosji. A mieszczą się tam siedziby kluczowych polskich urzędów.

wróć do artykułu
  • ~rok2015
    (2015-07-09 19:04)
    przeciez mieliscie w y p i e r d o l i c ruskich a oni wciaz dzialajom jak to bywalo za CCCPOganial
  • ~aww
    (2013-11-25 16:59)
    Czekam na "sprostowanie" w TV ze strony Pawła Olszewskiego /PO / , który
    zawsze "wyjaśnia " trefne sprawy i poucza nas , jak to mamy rozumieć.
    Prawdopodobnie ,zapewni też, że sprawa zostanie pomyślnie załatwiona
    / za 100 lat - jak nie będzie już może Rosji / tak,że nie mamy się tym przejmować.
    Poza tym , Polska pod obecnymi rządami ma tak wielki autorytet , że nie
    będzie się zajmować takimi sprawami , a straty materialne pokryją ,jak zawsze-
    -podatnicy,czyli my.
  • ~litv
    (2013-11-25 06:03)
    Какие нахрен в Польше секреты ???
    Which secrets in Poland for Russia???
    Please, example.
  • ~Ignac.....................
    (2013-11-23 18:14)
    was czerwonych frajeruf prawda pazy no nie...
  • ~niepokonany przez frajeruf czerwonych
    (2013-11-23 18:12)
    niewarto daleko szukac najwierniejszymi kapusiami dla kremla jest banda pzpr sld po z palikociarnia naczele no i nocna zmiana,
  • ~rukosowski............
    (2013-11-23 18:06)
    kremlowska klika jusz nas 200lat podsluchuje a wy matoly tuSSkakomoruska dopiero teraz zesta sie kapli wy matolki gagarina, posracy ruskie matolki oj biada wam choloto bolszewicka...
  • ~obserwator
    (2013-11-21 21:24)
    Do "solidaruch". Zbyt słabo interesujesz sie Rosją, a jej władzami szczególnie. To przeciez Putin w usciskach z Tuskiem powiedział ze Rosja to wielki przyjaciel Rosji. Wszystkich tym rozśmieszył, jak jednak widać nie wszystkich.
  • ~Szkoda
    (2013-11-21 19:48)
    Lepiej aby rozmowy polityków i urzędników trafiały do obcych służb niż do naszych. Polskie myślenie... Szczególnie jak ci politycy mają coś na sumieniu. Bo jak się kombinuje lepiej być szantażowanym przez obce służby, niż musieć przestać kombinować bo można trafić za kratki. Sami podajemy się na tacy innym. Szkoda
  • ~krisgonz
    (2013-11-21 19:19)
    dajcie sobie spokój! , przeróżni naukowcy którzy się na wszystkim znają!! idzcie sobie ulżyć do jakiejś agencji towarzyskiej!!
  • ~dosc
    (2013-11-21 18:13)
    Ale fajne bajki ,dziennikarze uważają,ze ambasady to polskie domy prywatne,gdzie policja polska może wejść pod byle pretekstem i robić co im się poddoba.Podsłuchy w prywatnych domach to-uważam-tez żaden problem,albo wyciąganie informacji. Np. w policji wystarczy szantaż.Robia to wspólnie z prokuraturą i sądam.Przynosi to duże korzyści,bo nie tylko uzyskują informację,ale -przy długoletnich "staraniach"-rujnują .zdrowie "wybrancowi/nej".Szantaze to doskonały srodek na "podcinanie skrzydeł".Bo każda potencjalna ofiara nie zgłosi krzywd na policji,w prokutaturze ,czy sądzie.Kazdy może z nią robic co zechce,jesli sprawcom znana jest sytuacja ofiary.Wszystko funkcjonuje idealnie,nie trzeba obozów koncentracyjnych,.Mamy je u siebie w kraju..Tyle się pisze o ofiarach bezpieki,a ofiary mafii polskiej.Wszystko funkcjonuje pod płaszczykiem tzw."dobrych intencji",czy "dobrych pobudek".Pracuj w polskiej mafii,mafia wszystko potrafi.
  • ~kumaq
    (2013-11-21 16:10)
    ciekawe kiedy wydzie na jaw podsluchiwanie kaczora. Wtedy Polacy zobaczyliby prawdziwe oblicze tego zaklamanego kurdupla
    Gdyby sluzby pokazaly co wyprawia pan Rydzyk , oj to dopiero bylo by goraco w piekielnej sekcie.
  • ~frajer
    (2013-11-21 14:43)
    A PO co Rosjanom PO-d`sluchiwac?? In wystarczy wezwac jednego czy drugiego dupka z teczka w Moskwie i w szczegolach PO-wiedza co wiedza.
  • ~Palec boży
    (2013-11-21 13:40)
    Po co im podsluchiwac, kiedy oni maja tysiace chetnych ktorzy im wszystko doniosa. Co z Polska zrobiono to glowa boli! Siemoniak jest czystej krwi Ruskim a co to znaczy wszyscy wiedzą. Teraz wielkie USZY Rosji Majewskiego opozycjoniste Gen Błasika maja zamiar zrobic szefem od wszystkich rodzajow sił zbrojnych! Moge tylko ostrzec Polakow sluzacych w wojsku żeby odgradzali sie od zdrajcow Polski bo przyjdzie dzień że ARMIA BOGA walnie prosto w gniazdo wezy! Teraz najbardziej uderza w bazy i produkcje sił zbrojnych naszych najwiekszych wrogow oszczedzajac Polske, bo niechce zeby sfory diabłow wystraszonych popedzilo do koscioła! Jest zastawiona na nich pułapka zeby całe zło z nich wylazło bo taki jest ich duchowy potencjal ktory zasłuzona karą da im "potrzebny" duchowy rozwoj, ale przyjdzie dzień ze walna i im prosto w krogulczy nochal, lepiej wiec nie przebywac z nimi w poblizu! Przedwczoraj po połnocy ARMIA BOGA walnęla w siły zbrojne UK i Niemiec za propagowanie zydowsko-niemieckiego paszkwilu "Nasze matki, nasi ojcowie". Oprocz tego do diabła wyslano wszystkich dziennikarzy BBC i innych odpowiedzialnych w UK, Niemczech i takze w Polsce. Tu nalezy wiedzieć że wizytorow u diabła jest coraz wiecej, a wystarczy pojechać raz np za opozycyjna postawe do PRAWDY a diabeł wstawia im niewidzialne mechanizmy że w jego rekach bedą do konca. Bedą robic wszystko co im nakaże, dlatego nie ma szans ze PRAWDA wyjdzie z nimi na prostą! Jedyne co mozna z nimi robic to lac ich w morde zanim zabierze ich diabeł do siebie na dlugo. Opanowali Polske i swiat tak mocno że szanse sa nikłe ze chrzescijanskimi metodami im sie to odbierze. Wczoraj ARMIA BOGA uderzyla takze w Ukrainskie siły zbrojne za kolejny paszkwil gdzie zbrodnie UPA przypisują Polakom a takze za diabelskie plany zaatakowanią przez ukrainskie zydostwo Wegier. Z morza Antarktyki planowali albo okrętami podwodnymi albo F-16 zaatakować bazy wegierskiej obrony. Maja połowę wiedzy o strategicznych punktach Wegier i "pracują" żeby posiaśc całą wiedzę. W polowie miejsc juz trwaja przepychanki zeby ukrytych zydow postawic najblizej wegierskich dowodcow i w dogodnym momencie wymienic ich. Scenariusz jest taki ze po zaatakowaniu "umiera" na zawał serca albo w wypadku otruty przez nich Orban i jego nastepcy, a jednostki specjalne wchodza z Ukrainy na Węgry i "koszą" wszystkich co stoja im na drodze. EU gdzie prawie same zydy i dawni zaborcy udaje że "nic" nie wie, a swiatowa zydowska prasa zataja, klamie , mataczy. Taki scenariusz był także planowany Polsce ale moja obecnosc pokrzyzowała im plany. ARMIA BOGA bedzie takze bronic Wegry bo sa z Polakami jednym i tym samym pierwotnym narodem, ale nalezy przestrzec Węgrow i Orbana zeby strzegli siebie bo tak jak w Polsce moze udac im sie skosić niejednego! Swiatlo Boze w tej chwili mi podsuwa idee zeby prawowici "sprawdzeni" Polacy wspolnie z takimi samymi Wegrami (uwaga na zagrozenie od szpiegow) budowali swoje wspolne siły zbrojne. Bedą im potrzebne, a Polakom patriotom zmuszanym do sluzenia ODWIECZNYM NASZYM BANDYTOM spadnie z serca wielki kamień!
  • ~Wars
    (2013-11-21 12:59)
    do -ubawionego gronkowcem.
    Ciekawe rzeczy prawisz człowieku, choć mijają się znacząco z prawdą. Zanim się zabierze głos to trzeba przeanalizować kto z kim i dla kogo :-) Nie wymagam już aby się dowiedzieć w jakim celu czy chociażby dlaczego...
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-11-21 12:23)
    Australia podsluchwala nawet prezydenta Indonezji,no i teraz jest duzy klopot.Sa juz ze strony Indonezji powazne kroki polityczne i wojskowe,wymierzone w Australie.Dzisiaj nie ma silnych,wszystkie kody sa do zlamania.Na co czeka Wl.Putin dlaczego trzyma nagrane rozmowy blizniakow ,a szczegolnie ta ostatnia ?.W tej chwili Rosja juz nie musi tego ukrywac,w swietle coraz szerszego kola skandali szpiegowskich na calym globie.
  • ~Dama Pik
    (2013-11-21 11:58)
    re ~solidaruch2013-11-21 11:31

    no właśnie
  • ~agent - NIE RUSKI!
    (2013-11-21 11:40)
    Coscie sobie POlaczki wybraly - to i macie - POwodzonka!

    Niech nam zyje i sie swieci 'przyjazn' POlsko-ruska!
  • ~historyk
    (2013-11-21 11:36)
    Rosjanie podsluchuja od czasoqw Iwana Groznego, ale przynajmniej nie twoerdza - tak jak obamskie USA - ze sa dobrymi demokratami.
  • ~solidaruch
    (2013-11-21 11:31)
    Rosjanie zawsze podsluchiwali i zawsze beda podsluchiwali, bo to lezy w rosyjskiej mentalnosci. Prekursorem carskiej ochrany, ktora podsluchiwanie rozwinela do obecnych standerdow, byl niejaki Maluta, ktory pracowal dla cara Iwana Groznego. Maluta nie mial obecnej technologii, wiec poslugiwal sie tylko siatka donosicieli. Roznica miedzy Rosja , a obamskimi USA jest taka, ze Rosja nie usiluje stroic sie w piorka przyjaciol panstw, ktore Rosja podsluchuje, a obamskie USA chetnie przedstawiaja sie jako takich panstw przyjaciele. Najbardziej bezczelnie zachowal sie byly szef CIA, ktory po skandalu podsluchowym w RFN udzielil wywiadu w Deutschland Funk, w ktorym oswiadczyl, ze podsluchiwanie promuje wzajemne zrozumienie i dlatego jest waznym elementem dobrej wspolpracy.
  • ~kombinator
    (2013-11-21 11:24)
    NCK utrudni wywiad obcym, pod warunkiem, że w jego szeregach nie znajdzie sie ktoś podrzucony, lub z piątej kolumny. Cały czas przypomina mi sie Łódzkie CBŚ w którym pracowali kolesie z mafii. A Rosjanie podsłuchują nie tylko góra, oni podobno, jak nikt na świecie, potrafia zatrudnić konstrukcje BETONOWE i rurowe. Można zrobic zwykłe doswiadczenie z udziałem kawałka ptęta stalowego i uchwytu drewnianego wydrążonego. Sprawdźcie sami jak dobrze przenoszą sie wszelkie dźwięki.