Górnicy zareagowali na obietnice Kopacz: Gwizdy, bębnienie i okrzyki

Gwizdy, głośne bębnienie i okrzyki - tak górnicy przywitali deklaracje premier Kopacz dotyczące górnictwa. Szefowa rządu mówiła, że będzie chciała chronić nasz przemysł węglowy przed nieuczciwą konkurencją i wyciągnie go z kryzysu.

wróć do artykułu
  • ~zbyszek
    (2014-10-03 13:52)
    zwolnic dystyplinarnie wszystkich gornikow i w to miejsce sprowadzic koreanczykow z polnocy ale tylko do pracy na okres roku wtedy naszym gornikom rura zmieknie .towarzyszy ze zwiazkow zawodowych wyslac na marsa.wlasnie prowadzona jest rekrutacja .podroz jest tylko w jedna strone
  • ~mirek
    (2014-10-03 08:22)
    Slazoki to jak wsciekly pies ktory gryzie karmiaca reke.Maja wiecej jak inni ale ich pazernosc nie zna granic.Zabrac przywileje i POLSKIE dotacje i niech zra wegiel.
  • ~Ludwik
    (2014-10-02 13:35)
    Won z tym ****** PO.
  • ~Krakowiak
    (2014-10-02 12:54)
    WARSZAWIACY. Zbierzcie się ,jedźcie do Katowic i podpalcie stertę opon pod Spodkiem. Niech wreszcie górnicy zobaczą jak to jest.
  • ~ślązak
    (2014-10-01 23:58)
    jak lot wpadł w długi i mostostal warszawski to raty 400mln od razu się znalazły a potem zapewnienie, że nie muszą ich zwracać
    czego kłamiesz warszawko
    ostatnio warszaskie firmy wniosły o zakceptowanie wydatków na imprezy integracyjne i sąd warszawski przyznał im rację to pieniądze, które można wliczyć w koszty firm warszawskich
  • ~sad
    (2014-10-01 21:38)
    Czemu władza się ich boi?

    Przecież większość społeczeństwa widzi że górnicy mają za dobrze.
    Czy jak likwidowano przemysł włókienniczy lub inne zakłady to tak im pomagano?

    Czy mamy dokładać do górnictwa i płacić więcej za węgiel żeby im było lepiej?
  • ~alfons xv
    (2014-10-01 20:43)
    Sprywatyzować kopalnie węgla razem z górnikami . Czesi , albo Gazprom chetnie kupią .Prezesów spółek na bruk wyrzucą .Pieniądze uzyskane z prywatyzacji przeznaczyć na spłatę blisko 300 miliardowego zadłużenia RP .
  • ~ubek idiota
    (2014-10-01 16:10)
    Dokoptować po jednym górnika do rodziny PIS-owskiej i niech go utrzymują. Niech kupują po 10-20 ton najdroższego węgla na Świecie, obowiązkowo.
    Już dziś dokładamy do kopalń i górników- ful socjal. Co więcej drogi polski węgiel to drogi prąd. Zastanówcie się ludzie, nie dość,że ze swoich podatków sponsorujecie kilofki to jeszcze kupujecie droższy prąd, bo wytworzony z drogiego węgla. A kilofki chcą jeszcze więcej socjalu i drogiego polskiego węgla w elektrowniach.
  • ~alik
    (2014-10-01 15:10)
    bydlo jednym slowem.
  • ~stansi
    (2014-10-01 14:54)
    GÓRNICY NIE DAJCIE SIE ZWIEŚC PO matołóm ,,,
  • ~ANNA MOHER
    (2014-10-01 14:23)
    DO ROBOTY A NIE STRAJKOWAĆ OBIBOKI NAUCZENIA WSZYSTKO DLA NICH A MY LUDZIE INNYCH ZAWODÓW TO CO LEŻYMY .GÓRNICY MIELI KANADĘ ZA KOMINY I TAK NAUCZENI A DO ROBOTY CO NIE MA POLICJI NA NICH??
  • ~sCk
    (2014-10-01 14:15)
    A związki zawodowe wykończą kolejny polski zakład ... jak stocznie czy ursusa...
    Ja to bym rozgonił to gazem i armatkami jak za komuny ...

    Bo oni metod nie zmieniają a policja niestety tak.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:51)
    PIS falszywki...pseudo Wiesio wulgarne
    .. to falszywka jakiegos milosnika sPiSdzialej partii

    Ale Jaroslaw Kaczynski tez lubi falszywki ...
    nawet jedna ma !
    sfalszowana lojalke - jedyna w Polsce ! troche mu sie ona poplamila owsianka,
    która wsuwal w stanie wojennym siedzac w papciach na fotelu ...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:50)
    Pamietacie...jak rzad PIS kaczynskiego...spierdnal sie jak gornicy narozrabiali w Warszawie i dal im wszystko co chcieli ??

    A prezes dostal rozstroju zeladka ze strachu...!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:47)
    ZLODZIEJE...
    Martwe dusze na imprezie "Solidarnosci"
    Szef zwiazku z kopalni Sosnica-Makoszowy sfalszowal liste uczestników weekendowego wyjazdu dzialaczy w góry i wyludzil pieniadze z funduszu socjalnego. Przyznal sie do winy i chce dobrowolnie poddac sie karze
    Wyrok w tej sprawie moze zapasc jeszcze w tym roku - przewiduje gliwicka prokuratura, która bada tez inne imprezy organizowane przez "S" z tej kopalni w l. 2010-12.

    Pod lupa sa wycieczki krajowe i zagraniczne, karczmy piwne. Z funduszu socjalnego poszlo na nie co najmniej kilkadziesiat tys. zl.

    To bedzie gigantyczne sledztwo, bo na liscie uczestników samej karczmy bylo prawie pól tys. osób - ocenia prokuratura.

    Oto cala prawda o PIS- solidarnosci - zlodzieje!!! napisze zlodzieje, zlodzieje!!! - bo zlodziej na zlodzieje siedzi. Tak tez rozkradli i sprzedali POlske!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:44)
    Bydlo...ja tez chce 13, 14 pensje , 8 ton wegla za darmo olowkowe , piornikowe i q... nie wiadomo co jeszcze.
    Sprywatyzowac to cale gooowno .
  • ~san
    (2014-10-01 13:39)
    ROZLICZYĆ rudego szkodnika z pustych obietnic.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:38)
    kiedy Tusk do dymisji?
    razem z Gronkowiec-Twist (Hajką Grundbaum)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:32)
    Ciekaw jestem czy ten cały Tusk POtrafi chodźby łopotać zwieraczami odbytu.
    ... ja POtrafię...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 13:22)
    tuSSk wygwizdany
    na meczu siatkowki Polska-USA
    Siedem lat sukcesów, setki kilometrów autostrad, żadnych afer, rozwijający się kraj, ludzie zarabiający kokosy a Naród taki bezczelny. Premier wygwizdany. Skandal...

Może zainteresować Cię też: